تبلیغات در اینستاگرام

489 تعداد صفحه اینستاگرام موجود برای ثبت تبلیغات اینستاگرامی

تبلیغات اینستاگرامی

تبلیغات در اینستاگرام مرز میان ثروت و از بین رفتن سرمایه تبلیغاتی شما هستش. چرا که شما با یک تبلیغ هدفمند در اینستاگرام و جذب مخاطب هدف خود میتوانید فروش خود را به راحتی تا 500 درصد افزایش دهید ولی اگر تبلیغ اینستاگرامی شما هدفمند و درست نباشد !شما پول تبلیغ خودتان به همراه چند صد درصد سودی که قرار بود نصیبتان شود را از دست خواهید داد

تبلیغات در اینستاگرامبرای تبلیغات در اینستاگرام به چند روش می توانید اقدام کنید. پس از اینکه پیج مناسب برای تبلیغات را تشخیص داد، مهم ترین وظیفه ای که بر عهده دارید تعیین نوع تبلیغ است که یکی از موارد  است: تبلیغ بنری تبلیغ ویدیویی تبلیغ در استوری بهتر است بدانید تبلیغ در استوری و در قالب ویدیویی که توسط صاحب پیج انجام شود تاثیرات بسیار فوق العاده ای خواهد داشت. نحوه طراحی تبلیغ (چه در قالب بنر و چه در قالب ویدیو) از عوامل تاثیر گذار بر میزان تاثیرگذاری پیج است که می توانید برای بهتر انجام شدن آن با پلتفرم تبلیغات در اینستاگرام تبلیغ‌چه (Tablighche ) در ارتباط باشید.

تبلیغ‌چه پلتفرم تبلیغات اینستاگرامی در چه زمینه های به ما مشاوره رایگان میدهد؟

انجام تبلیغات برای افرادی که سابقه انجام این کار را ندارند سخت هستش و دارای پیچیدگی های است که شاید به دست شما قابل حل نباشدما شما را از لحظه ای که به فکر تبلیغات می افتید تا اخرین لحظه انجام تبلیغات شما و همینطور پس از اتمام آن راهنمایی و ساپورت کامل میکنیم

راهنمایی تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات، مهم ترین بخش بازاریابی آنلاین است که اگر به صورت اصولی انجام شود می تواند بهره زیادی را برای کسب و کار داشته باشد. اگر تبلیغات خود را به یک آژانس تبلیغاتی کار بلد سپرده اید که هیچ. اما اگر خودتان مستقیماً این کار را انجام می دهید، بهتر است نکات و اصول ابتدایی و تخصصی تبلیغات در اینستاگرام را بدانید تا هزینه ای که برای تبلیغات در نظر گرفته اید (با یک انتخاب نادرست) هدر ندهید. معایب تبلیغات اشتباه در اینستاگرام البته هدر دادن پول تنها یکی از معایب تبلیغات اشتباه در اینستاگرام است. به طور کلی معایب تبلیغات اشتباه در اینستاگرام می توان به شرح زیر بیان نمود: هدر رفتن هزینه آسیب به برند از دست دادن زمان عقب ماندن از رقبا کاهش شدید انگیجمنت و … این ها معایبی بود که در صورت یک تبلیغ اشتباه نصیب کسب و کار می شود. به طور حتم آسیب های کوچک تر دیگری نیز به برند وارد می شود. اما نمی توان به خاطر معایبی که برشمردیم، کل تبلیغات را کنار گذاشت. زیرا تبلیغات فواید زیادی برای کسب و کارها خواهد داشت که نمی توان منکر هیچ یک از آن ها شد. به عبارتی، تبلیغات بخش جدانشدنی از هر کسب و کاری است.

نظرات کاربران سایت تبلیغ‌چه

هادی اصغر زاده : تبلیغ‌چه در زمیته تبلیغات در اینستاگرام بهترینه در انتخابش شک هم نکنید من خیلی به سایت تبلغ چه تبلیغات دادم و خیلی راضیم 

میثم اسدی : از همـــــــــکاری با تیم تبلیغ‌چه بسیار خوشجال و خرسندم از تحربیات خوب من در دنیای اینترنت بود به امید همکاری های بیشتر در آینده همچنین آروزی موفقیت

حسین صفی خانی : از اینکه افتخار همکاری با این تیم خلاق و خوش ذوق را داشتیم بسیار خوشحال و خرسند هستیم به امید همکاری های بیشتر و موفق در آینده نزدیک

مهلا اصغری : شرکت ما تجربه همکاری با چندین شرکت بزرگ تبلیغاتی در ایران را داشته ولی به جرعت میتوانیم بگویم بهترین و متعهد ترین پشتیبانی و تیم فنی

نمونه های تبلیغات در اینستاگرام

تعدادی از همکاران تبلیغ چه

مزایای تبلیغات اصولی در اینستاگرام

تبلیغات هدفمند و اصولی مزایایی دارد که نمی توان چشم بر روی آن بست. از مزایای تبلیغات در اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مزایای-تبلیغات-اصولی-در-اینستاگرام

 • افزایش فالوورها : نمی توان گفت صرفا با افزایش تعداد فالوورها اتفاق خوبی رخ داده است. اما برخی افراد برای فالو کردن یک پیج، نیم نگاهی هم به تعداد فالوورها می اندازند و از این نظر می توان گفت افزایش فالوورها بر اثر تبلیغات در اینستاگرام، امری مطلوب محسوب می شود. افزایش فالوورها به نوعی در اعتماد افراد به پیج و فالو شدن کمک می کند.
 • افزایش انگیجمنت: تبلیغات اصولی، به گونه ای طراحی می شوند که دقیقا بر مخاطب هدف کسب و کار مورد نظر تمرکز می کند و با بهترین و اصولی ترین شیوه ها، پیام برند را منتقل می کند. بنابراین افرادی که به عنوان فالوور جدید به پیج اضافه می شوند، تعامل خوبی با پیج برقرار می کنند و باعث افزایش انگیجمنت پیج می شوند. از این رو، به مرور زمان انگیجمنت کلی پیج، افزایش پیدا می کند.
 • افزایش فروش: همان طور که می دانید افزایش فالوورها و افزایش انگیجمنت پیج، ناخود آگاه باعث افزایش فروش می شود و به طور کلی همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا فروش کالا یا خدمات پیج افزایش پیدا کند. یک تبلیغ هدفمند و حرفه ای به خوبی می تواند چندین برابر هزینه ای که بابتش پرداخت شده را برگرداند و از این نظر می توان به یک تبلیغ، امتیاز داد.
 • افزایش اعتماد فالوورها: در صورتی که تبلیغات اینستاگرامی به درستی انجام شود در افزایش اعتماد فالوورها نیز تاثیر خوبی خواهد داشت. به عنوان مثال اگر پیجی که تبلیغ را انجام می دهد، مورد اعتماد باشد، برند تبلیغ شده توسط آن پیج نیز اعتماد فالوورها را کسب می کند.
 • افزایش آگاهی از برند یا Brand awareness: اگر تبلیغات در اینستاگرام به طور صحیحی صورت پذیرد باعث افزایش آگاهی از برند می شود. آگاهی از برند به زبان ساده یعنی چند نفر از جامعه هدف با برند شما آشنا هستند. به همین دلیل است که یک تبلیغ خوب باید به گونه ای تدوین شود که این آگاهی را در اختیار جامعه هدف قرار دهد.
تبلیغات در اینستاگرامی

برای تبلیغات در اینستاگرام چندین راه وجود دارد که عبارتند از:

 • تبلیغ به وسیله اسپانسرینگ اینستاگرام
 • تبلیغ توسط اینفلوئنسرها
 • تبلیغ توسط پیج های تخصصی

مراحل انجام تبلیغات در اینستاگرام

انجام تبلیغات در اینستاگرام سه مرحله اصلی دارد که عبارتند از:

 1. تعیین مخاطب هدف
 2. انتخاب پیج مناسب برای تبلیغات
 3. تنظیم بودجه و برنامه برای تبلیغات

تعیین مخاطب هدف

تعیین مخاطب هدف در اینستاگرام برای تبلیغاتاولین قدم از تبلیغات در اینستاگرام، تعیین مخاطب هدف است. در این مرحله مشخصات افرادی که احتمالاً مخاطب کالا، خدمات و یا به طور کلی محتوای پیج ما هستند را تعیین می کنیم. برای تعیین مخاطب هدف یک پیج، معیارهای زیر را در نظر می گیریم:

 • موقعیت مکانی: در کسب و کارها باید به محل ارائه کالا یا خدمات توجه داشت و مخاطبان هدف را بر اساس آن انتخاب نمود. به عنوان مثال یک رستوران در شهر اصفهان، فقط می تواند افرادی که در تهران حضور دارند را به عنوان مخاطب هدف خود انتخاب کند و منطقی نیست که تبلیغ رستوران را برای همه افرادی که در ایران زندگی می کنند به نمایش گذاشت.
 • سن: سن از دیگر معیارهای مهمی است که باید در مورد تعیین مخاطب هدف به آن توجه نمائیم. ممکن است بخواهید یک بازه سنی وسیع مثل ۱۳ تا ۶۳ سال را برای مخاطبان خود در نظر بگیرید و این اشکالی ندارد اما توجه داشته باشید که سن مخاطب بر روند تبلیغات تاثیر گذار است.
 • جنسیت: مخاطبان هدف شما، خانم هستند یا آقا؟ حتی می توانید هر دو را انتخاب کنید.
 • زبان: این مورد خیلی مهم نیست مگر این که مخاطبان هدف شما به زبان خاصی صحبت می کنند.
 • علایق: مخاطب هدف شما به چه موضوعاتی علاقه مند است و عمدتاً چه محتواهایی را دنبال می کند،
 • رفتارها: شما می توانید افراد را بر اساس رفتارهای آن ها مثل نحوه خرید کردن آن ها و … انتخاب کنید یا کنار بگذارید.

ارتباطات: می توانید مخاطبان خاصی که با آن ها در ارتباط هستید را هم هدف بگیرید و جزئی از مخاطبان هدف خود قرار دهید.

چگونه یک پیج مناسب برای تبلیغات پیدا کنیم؟
مهم ترین کاری که آژانس های تبلیغاتی برای کمک به کسب و کارها در بحث تبلیغات انجام می دهند، انتخاب پیج مناسب برای تبلیغات اینستاگرام است. در این انتخاب، معیارهای مختلفی سنجیده می شود که این معیارها به شرح زیر می باشند:معیار های انتخاب پیج مناسب برای تبلیغات اینستاگرامینکته : شما در مقاله : بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ میتوانید در این زمینه بیشتر بخوانید

 • مخاطبان هدف شما، فالوور پیج مورد نظر باشند.

در مرحله قبل، در رابطه با تعیین مخاطب هدف و معیارهای آن به طور کامل توضیح داده شد. پس از تعیین مخاطب هدف، باید تشخیص دهید که مخاطب هدف شما فالوور پیج موردنظر می باشد یا خیر؟خیلی بدیهی است که اگر مرحله قبل (تعیین مخاطب هدف) و این مرحله، به درستی انجام نشود، حتی اگر مراحل بعدی به درستی انجام شود، باز هم نتیجه مطلوبی حاصل نخواهد شد. برای درک بهتر این موضوع، یک برند لوازم آرایشی را در نظر بگیرید که طبیعتاً بیشتر مخاطبین هدف این برند، خانم ها هستند، با همین یک ویژگی می توان دریافت که تبلیغ کردن در پیجی که عمده فالوورهای آن آقایان هستند، نتیجه دلخواهی را نخواهد داشت. بنابراین در انجام این مراحل با دقت بالایی عمل کنید تا بتوانید بالاترین بهره وری را داشته باشید.

 • پیج دارای فالوور فیک نباشد.

برندهای معروف و معتبر معمولاً برای تبلیغات خود به اینفلوئنسرها روی می آورند و هزینه های بالایی را نیز پرداخت می کنند. در بین اینفلوئنسرها، داشتن فالوور فیک به ندرت دیده می شود. این در حالی است ک پیج های کوچکتر و مدیوم سایز که اقدام به تبلیغات اینستاگرامی می کنند و طبیعتاً هزینه کمتری نسبت به اینفلوئنسرها برای تبلیغات دریافت می کنند، دست به اقداماتی نظیر فالوور فیک می زنند و از کم بودن اطلاعات افراد برای سودجویی خود استفاده می کنند. بنابراین برای این که تبلیغ خوب و پر بازدهی داشته باشید حتما از فیک نبودن فالوورهای پیج مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

برای مطمئن شدن از فیک نبودن فالوورها چندین راه وجود دارد که عبارتند از:

 1. تعداد لایک ها: با وجود این که نرم افزارهای خرید لایک وجود دارند، باز هم برخی متخصصین بر این باورند که تعداد لایک را می توان یکی از معیارهای واقعی بودن فالوورها دانست. به این صورت که تعداد لایک های هر پست باید ۱۶ درصد از تعداد کل فالوورها باشد. البته کمی بالا و پایین بودن این عدد مشکلی ندارد. اما اگر پیجی 100k فالوور داشت اما پست ها 100 یا ۲۰۰ لایک داشتند باید بدانید که یک جای کار میلنگد.
 2. تعداد ویوها: تعداد مشاهده ویدیوها یا همان ویو نیز معیار دیگری برای تشخیص فیک بودن فالوورها است.
 3. تعداد کامنت ها: تعداد کامنت ها نیز باید با تعداد فالوورها متناسب باشد. به عنوان مثال پیجی که 100k فالوور دارد، بیشتر از ۱۰ کامنت برای هر پست باید داشته باشد. تعداد پایین کامنت ها نیز نشانه ای از فیک بودن فالوورها می باشد.
 4. بررسی فالوورها: با مشاهده فالوورهای یک پیج می توانید با طور نسبی فیک بودن یا فیک نبودن فالوورها پیج را تشخیص دهید. برای انجام این کار به بخش لیست فالوورهای پیج مورد نظر بروید. سپس چندین فالوور را به صورت رندوم کلیک کنید. فالوورهای فیک معمولاً دارای ویژگی های زیر هستند:
 • عکس ندارند یا عکس واقعی ندارند.
 • اسم های اکانت های فیک، عجیب و غریب است.
 • بیو ندارند.
 • تعداد فالوینگ های بالایی دارند.
 • اکانت فیک، پست ندارد یا پست بسیار کمی دارد.

شرایط بالا برای اکانت فیک ذکر شد، اما یک اکانت واقعی هم می تواند دارای چنین شرایطی باشد و به طور کلی می توان گفت معیار دقیقی برای تشخیص فالوور فیک وجود ندارد اما اگر تعداد اکانت هایی با این شرایط در لیست فالوورها پیجی که برای تبلیغات انتخاب کرده ایم، به عنوان یک نشانه و زنگ خطر محسوب می شود. اگر متوجه چنین چیزی شدید، به تعداد فالوورهای پیج اعتماد نکنید.

 • انگیجمنت پیج مناسب باشد: ممکن است افراد معمولی که دانش تبلیغات صحیح ندارند، فقط تعداد فالوور یک پیج را معیاری برای تشخیص پیج مناسب برای تبلیغ در نظر بگیرند، اما بهتر است بدانید پیجی برای تبلیغ مناسب است که در درجه اول انگیجمنت ریت بالایی داشته باشد. انگیجمنت ریت یا تعامل کاربران با پیج، میزان تاثیرگذاری تبلیغ را تعیین می کند. بنابراین پس از این که تشخیص دادید که فالوورهای یک پیج واقعی است، به دنبال تعیین میزان تعامل یا تاثیر گذاری یک پیج باشید.
 • موضوع پیج مرتبط با موضوع کسب و کار شما: موضوعی بسیار بدیهی این است که تبلیغاتی سودمند واقع می شود که در پیج هایی انجام شود که از نظر محتوایی نیز باموضوع کسب و کار شما مرتبط باشد و فالوورها به موضوع کسب و کار شما علاقه مند باشند. بنابراین پس از انجام مراحل قبلی موضوع پیج را نیز بررسی کنید.
 • هزینه تبلیغات متناسب با ارزش آفرینی تبلیغات: در تبلیغات نباید مبلغ بالایی برای اضافه شدن هر فالوور بپردازید، می توان گفت یکی از معیارهایی که نشان دهنده تبلیغات مفید است هزینه تبلیغات نسبت به تعداد فالووری است که به پیج اضافه می شود.

پیشینه پیج را بررسی کنید: پیج هایی که تبلیغ انجام می دهند معمولاً برای اعتماد سازی، تعدادی از تبلیغاتی که انجام داده اند را به نمایش می گذارند. با بررسی آن ها و مشاهدات و بررسی خودتان می توانید تشخیص دهید، تبلیغ انجام شده توسط این پیج چه تاثیری بر کسب و کاری که تبلیغ شده داشته است. بنابراین آخرین مرحله تعیین پیج مناسب برای تبلیغات این است که تبلیغات انجام شده در گذشته را بررسی و تحلیل کنید.

تبلیغات در اینستاگرامبرای تبلیغات در اینستاگرام به چند روش می توانید اقدام کنید. پس از اینکه پیج مناسب برای تبلیغات را تشخیص داد، مهم ترین وظیفه ای که بر عهده دارید تعیین نوع تبلیغ است که یکی از موارد زیر است:

 1. تبلیغ بنری
 2. تبلیغ ویدیویی
 3. تبلیغ در استوری

بهتر است بدانید تبلیغ در استوری و در قالب ویدیویی که توسط صاحب پیج انجام شود تاثیرات بسیار فوق العاده ای خواهد داشت.نحوه طراحی تبلیغ (چه در قالب بنر و چه در قالب ویدیو) از عوامل تاثیر گذار بر میزان تاثیرگذاری پیج است که می توانید برای بهتر انجام شدن آن با آژانس تبلیغاتی تبلیغ چه (Tablighche ) در ارتباط باشید.دسترسی سریعتبلیغات در اینستاگرامسوالات متدوال:تبلیغات در اینستاگرام را چگونه انجام دهیم؟برای تبلیغات در اینستاگرام و گرفتن بهترین نتیجه ممکن پیشنهاد ما به شما استفاده از تبلیغات اختصاصی تبلیغ‌چه میباشد.چگونه تبلیغات در اینستاگرام را انجام دهیم که بیشترین نتیجه را بگیریم؟برای اینکه تبلیغات اینستاگرامی شما بیشترین نتیجه را بدهد توصیه ما انتخاب پیج اینستاگرامی متناسب با پیج اینستاگرامی شما میباشد. پیجی که شامل تمام مخاطبین هدف شما باشد.تعرفه تبلیغات در اینستاگرام چه قدر میباشد؟تعیین هزینه تبلیغات در اینستاگرام موضوع پیچده ای میباشد ولی بهترین راه برای فهمیدن این موضوع مراجعه به پنل تبلیغات اینستاگرام تبلیغ‌چه مراجعه کنید و هزینه تبلیغات هر پیج را مشاهده کنید.آیا میتوانیم تبلیغات در اینستاگرام خود را به تبلیغ‌چه بپساریم؟بله شما میتوانید تمام مراحل تبلیغات خود را به وبسایت تبلیغ‌چه بپسارید و با خیال راحت پیشرفت کسب و کار خودتان را نظاره کنید.چرا باید در اینستاگرام تبلیغ کنیم ؟اینستاگرام امروزه 40 میلیون کاربر و مخاطب دارد و تحقیقات نشان داده است نزدیک به 70 درصد مخاطبین این شبکه اجتماعی تا کنون حداقل یک بار از آن خریده کرده اند و این همان چیزی است که جواب سوال چرا باید در اینستاگرام تبلیغ کنیم ؟ را میدهد

از تبلیغ چه بیشتر بخوانید