آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری

تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری

تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری این روز ها یکی از بهترین گزینه های بازاریابی است، چرا که دارای بازخورد مطلوبی می باشد. فقط کافی است کسب و کاری در این پیج پر مخاطب معرفی شود تا هزاران هزار مخاطب را به جود جذب کند.

تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری عمدتاً در قالب استوری و با بهره مندی از اِلِمان های طنز گونه انجام می شود.

یکی از اصلی ترین علت هایی که تبلیغات در این پیج همیشه دارای بازخورد بالایی است، وجود هر قشر و هر فردی در میان فالوور های علی صبوری می باشد.

در واقع محتوا هایی توسط این کمدین معروف به اشتراک گذاشته می شوند که برای اکثر اقشار جذاب بوده و سلایق مختلفی را به خود جذب کرده است. همین امر منجر شده هر تبلیغی در این پیج با بازخورد بالا، بتواند جذب چشمگیری داشته باشد.

حالا برای این که از اینستاگرام علی صبوری بهره مند شوید و تبلیغی در این پیج منتشر کنید، حتماً سوالاتی داشته و می خواهید اطلاعات خود را در این زمینه بیشتر کنید.

بنابراین در ادامه به موضوعاتی اشاره کرده ایم که متقاضیان را راهنمایی کرده و کمک می کنند تا بتوانید به نحو احسن اقدام به تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری کنید.

بخوانید: تبلیغات در اینستاگرام دنیز بیوتی

تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین روش های بازاریابی نوین

تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین روش های بازاریابی نوین

تبلیغات یکی از ارکان مهم و موثر در همه ی فعالیت ها به ویژه انواع کسب و کار ها است‌. از این رو افراد همیشه به دنبال بستر های مناسب برای این کار هستند، بستر هایی که بتوان از طریق آن ها انواع فعالیت ها را با بازخورد های قابل توجه، به جامعه معرفی کرد.

یکی از متداول ترین بستر های تبلیغاتی همان بیلبورد ها و تابلو هایی هستند که همیشه در سطح شهر ها می بینیم و یا انواع و اقسام تیزر های تلویزیونی و هزاران مورد دیگر که هر کدام به نوبه ی خود از نتایج مجزایی برخوردار هستند‌.

اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی امروزه شاهد بستر های به مراتب بهتر و پر مزیت تری از موارد مذکور هستیم، بستر هایی که اینستاگرام را می توان از بهترین مورد ها در میان آن ها معرفی کرد.

اپلیکیشن اینستاگرام که بر اثر پیدایش اینترنت و پیشرفت تکنولوژی حالا یکی از پر استفاده ترین بستر های همه‌ ی افراد جامعه شده است، گزینه ی بسیار خوبی برای تبلیغات می باشد.

تبلیغات در اینستاگرام به صورت های گوناگونی انجام می شود که یکی از آن ها بهره مندی از پیج های پر فالوور است، یعنی پیج هایی که به واسطه ی فعالیت های ادمین، توانسته اند دنبال کننده های بالایی داشته باشند.

در واقع امروزه راه اندازی پیج و جذب دنبال کننده یکی از کار هایی است که افراد زیادی از طریق آن درآمد زایی می کنند، زیرا با این کار می توان از طریق تبلیغات اینستاگرامی به درآمد رسید.

این اتفاق باعث شده اگر کسی خواستار بستری مناسب برای معرفی فعالیت های خود باشد، سراغ تبلیغات در اینستاگرام برود و از وجود پیج اینفلوئنسر ها که دارای دنبال کننده های بالایی هستند استفاده کند.

بازخورد های بالا و مطلوبی که این روش نوین دارد، باعث شده تبلیغات در اینستاگرام حالا یکی از بهترین روش های پیشنهادی باشد، به طوری که اگر از کارشناسان متخصص در حوزه ی تبلیغات بپرسید قطعاً به اکثر افراد چنین پیشنهادی خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید: تبلیغات در اینستاگرام محمد امین کریم پور

مزیت های تبلیغات در پیج اینفلوئنسر ها و سلبریتی ها

مزیت های تبلیغات در پیج اینفلوئنسر ها و سلبریتی ها

در اینستاگرام به صورت های متنوعی فرایند تبلیغات انجام می شود که یکی از رایج ترین ها تبلیغات در پیج اینفلوئنسر ها و سلبریتی ها است، یعنی انتشار محتوا های تبلیغاتی در صفحه ی افرادی که به هر دلیلی دارای فالوور های بالا هستند و از اعتماد افراد زیادی برخوردار می باشند.

حالا در این قسمت می خواهیم به چند نمونه از مزیت های تبلیغات در پیج این افراد که به آن ها  اینفلوئنسر و سلبریتی گفته می شود، اشاره کنیم:

  • افرادی مثل علی صبوری که در زمینه ی طنز و تولید کلیپ های خنده دار فعالیت می کنند، دارای فالوور های مختلفی از تمام اقشار جامعه هستند. به همین دلیل یکی از مزیت های بهره مندی از صفحه ی اینستاگرامی آن ها برای تبلیغات امکان جذب با بازخورد بسیار مطلوب است. به عبارتی دیگر وقتی کسی پیجی را دنبال می کند قاعدتاً او را قبول داشته و به گفته هایش اعتماد دارد، از این رو اگر تبلیغی در آن صفحه ببیند در صورت نیاز قطعاً از آن استفاده خواهد کرد. جالب است بگوییم طبق بررسی های انجام شده بازخورد تبلیغات در این بستر به مراتب بهتر از تبلیغاتی مثل بیلبورد های خیابانی می باشد.
  • پیرو مورد قبل شاید بگویید، اگر بازخورد تبلیغات اینستاگرامی بالا تر از بیلبورد های خیابانی باشد پس ملزم به پرداخت بهای بیشتری هم است. اما با این حال لازم است بگوییم اصلاً چنین چیزی وجود ندارد و بهره مندی از این روش نوین بر خلاف نتایج مطلوب اش بسیار مقرون به صرفه است، به طوری که اصلاً با بهای بیلبورد های تبلیغاتی قابل قیاس نیست.
  • صرفه جویی در زمان، دریافت سریع ترین بازخورد ها و ده ها مورد دیگر که شامل حال این روش پر مزیت می شوند.

علی صبوری یکی از مطرح ترین اینفلوئنسر های اینستاگرام

علی صبوری یکی از مطرح ترین اینفلوئنسر های اینستاگرام

در میان اینفلوئنسر های اینستاگرامی، علی صبوری یکی از مطرح ترین و شناخته شده ترین افرادی است که اخیراً سر و صدای زیادی در این بستر به پا کرده و از محبوب ترین شخصیت های کمدی به شمار می رود.

علی صبوری اولین فعالیت های طنز خود را در این اپلیکیشن شروع کرد، اما با ورود به برنامه خندوانه و شرکت در مسابقه خنداننده شو یک مرتبه به شهرت بالا تری بین مردم رسید و علاوه بر اینفلوئنسر یکی از مشهورترین ترین سلبریتی های کشور است.

فالوور های او که بیش از سه میلیون نفر هستند، شامل هر قشر و فردی در هر جایگاهی می شوند، چرا که محتوا های طنز و کمدی برای همه جذاب است، آن هم محتوا های بسیار جذابی که علی صبوری با استفاده از سبک متفاوت خودش تولید می کند.

هر کسی که با پیج آقای صبوری آشنا نیست اگر چند دقیقه ای وارد صفحه ی او در اینستاگرام شود و فقط چند مورد از کلیپ های طنز و یا استوری های جذابش را ببینید، به احتمال زیاد از طرفداران سبک کمدی او خواهد شد.

جالب این جاست بدانید که آقای صبوری حتی تمام تبلیغات را در یک قالب طنز و بسیار جالب تولید و منتشر می کند، به طوری که نه تنها مخاطب به دیدن تمام استوری های تبلیغاتی  ترغیب می شود بلکه نا خودآگاه مجاب به دنبال کردن آن ها می گردد، در نتیجه تبلیغات در اینستاگرامِ علی صبوری بازخورد بسیار خوبی دارد.

دوست دارید بخوانید؟ تبلیغات در اینستاگرام صدف بیوتی

هزینه تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری

تعرفه ی تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری

به طور کلی تبلیغ های اینستاگرامی از تعرفه ی واحد و مشخصی برخوردار نیستند، با این حال لازم است بگوییم تعرفه ی آن ها عمدتاً بر اساس نوع تبلیغات، تعداد فالوور های پیج، تعداد بازدید ها، اندازه و زمان تبلیغات و امثالهم تعیین می شوند.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری  نیز مطابق با تعداد فالوور هایش و همچنین طبق عوامل دیگری که برخی از آن ها را نام بردیم تعیین می شود.

توصیه میکنیم بخوانید : جدیدترین تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

البته گفتنی است بازخورد تبلیغات در پیج این کمدین به قدری بالا و مطلوب است که تعرفه های آن در قبال روش های دیگر، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

در حقیقت شما با یک بار پرداخت هزینه برای تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری نه تنها به سرعت مبلغ پرداخت شده را کسب خواهید کرد، بلکه به سود قابل توجهی هم می رسید، سودی که بدون استفاده از این روش قطعاً به سختی کسب می شد.

در ادامه میتوانید بخوانید : تبلیغات در اینستاگرام @mtnami ( متین )

برای تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری چه کار کنیم؟

برای تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری چه کار کنیم؟

برای تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری لازم است از طریق راه های ارتباطی که برای این امر در پیج اینستاگرامی او معرفی شده اند، اقدام کنید.

اگر به صورت مستقیم از این راه اقدام نمایید قطعاً هیچ تخفیفی شامل حال تان نخواهد شد و باید طبق تعرفه های اصلی پرداخت کنید. اما در صورتی که از پیشنهاد ما در تیتر بعدی استفاده نمایید می توانید به راحتی و همینطور با بهره مندی از تخفیفاتِ مقرون به صرفه در اینستاگرام علی صبوری تبلیغات کنید.

با تبلیغ چه انواع فعالیت های خود را در اینستاگرام علی صبوری معرفی کنید

با تبلیغ چه انواع فعالیت های خود را در اینستاگرام علی صبوری معرفی کنید

از آن جا که بازده تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری بسیار بالاست، همیشه متقاضیان متعددی  دارد، به همین دلیل اگر بخواهید از راه های معمولی اقدام به این کار کنید باید معطلی کشیده و زمان زیادی را منتظر پاسخگویی باشید.

پس پیشنهاد می کنیم از وجود سایت ما بهره مند شوید و با تبلیغ چه بدون معطلی و به راحتیِ آب خوردن انواع فعالیت های خود را در اینستاگرام علی صبوری معرفی کنید.

تبلیغ چه علاوه بر این که با واسطه گری میان متقاضیان تبلیغات در صفحه ی اینستاگرام علی صبوری و پیج علی صبوری، بسیاری از موانع را از میان بر داشته و منجر به صرفه جویی در زمان شده است، در میزان تعرفه ها نیز تاثیر بالایی دارد.

تعرفه ی تبلیغات در این پیج از طریق تبلیغ چه به مراتب کمتر از حالت معمولی است و متقاضیان می توانند از تخفیفات قابل توجهی بهره مند شوند.

در نتیجه اگر همه چیز را به کارشناسان ماهر تبلیغ چه بسپارید، فقط باید خود را برای رویارویی با بازده بالای این اقدام آماده کنید.

دوست دارید بخوانید که : تبلیغات موثر در اینستاگرام نیکا فلاحی ( ovin_org)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا