آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام دنیز بیوتی

تبلیغات در اینستاگرام دنیز بیوتی یکی از بهترین گزینه ها برای انواع و اقسام بیزنس هایی است که به دنبال کسب مشتری بیشتر و درآمد بالا تر هستند.

اگر در انتخاب پیج های پربازدید گیج شدید و نمی دانید کدام یک برای سفارش تبلیغات موثر تر است، پیج پربازدید دنیز بیوتی را بسیار توصیه می کنیم، چرا که شواهد و سوابق موجود نشان می دهند، این پیج برای بیزینس هایی که تبلیغ آن ها را انجام داده است، بازدهی فوق العاده بالایی دارد.
در صورتی که هنوز در این رابطه دو دل هستید و نمی توانید تصمیم قطعی بگیرید، با ما تا انتهای این متن همراه شوید.

در ادامه موضوعات و مسائل مفیدی پیرامون تبلیغات اینستاگرام آورده و در کل سعی کردیم شما را با نتایج تبلیغات در اینستاگرام دنیز بیوتی آشنا کنیم.

حتما بخوانید: تبلیغات در اینستاگرام علی صبوری

میزان تاثیر گذاری تبلیغات در اینستاگرام

با وجود راه های تبلیغاتی بسیار زیاد و تنوع بالایی که در این حوزه وجود دارد شاید بپرسید چرا بریم سراغ تبلیغات در اینستاگرام و از راهکار های دیگری استفاده نکنیم؟

اگر تاثیر یک تبلیغات درست در اینستاگرام را ببینید و شاهد بازدهی فوق العاده آن در مقایسه با هزینه هایش باشید، قطعاً دیگر چنین سوالی نمی پرسید.
میزان تاثیر گذاری تبلیغات در اینستاگرام به قدری بالا بوده و برای انواع و اقسام بیزینس ها سودآور است که اگر در حال حاضر از متخصصین حوزه ی تبلیغات بپرسید، حتماً این راهکار پیشنهاد می کنند.
علت های زیادی منجر به این میزان تاثیر گذاری شده اند که در پایین تعدادی از آن ها را نام برده ایم:
• اینستاگرام چیزی بیشتر از یک میلیارد کاربر دارد که هر روز در حال افزایش مداوم هستند. وجود این همه کاربر از جمله مهم ترین علت های تاثیر بالای این روش تبلیغاتی است.
• کاربران اینستاگرامی از فعال ترین کاربر های فضای مجازی هستند، زیرا وقتی میزان مشارکت آن ها را بررسی کردیم، به آمار قابل توجهی رسیدیم که حاکی از فعالیت بالای کاربران در اینستاگرام است. در واقع این که شما هم روزانه چندین بار اینستاگرام خود را چک می کنید و فعالیت هایی نظیر لایک پست ها و بازدید استوری ها را انجام می دهید، نشانه ی بارزی از مشارکت بالای کاربران اینستاگرام است.
• و موارد دیگری که به دو مورد از مهم ترین ها اشاره کردیم.

مقایسه تاثیر تبلیغات در اینستاگرام با روش های دیگر

در تیتر قبل فهمیدیم میزان تاثیر گذاری تبلیغات در اینستاگرام به علت وجود عواملِ مختلفی بسیار بالاست و حالا در این تیتر نیز لازم است بگوییم این میزان تاثیر گذاری تا حدی بالا می باشد که حتی اگر آن را با روش های تبلیغاتی دیگر مقایسه کنید، باز هم به همین نتیجه خواهید رسید.
وقتی تاثیر تبلیغات اینستاگرامی را با روش های دیگر مقایسه کنیم نهایتاً می بینیم که این روش بسیار سر تر و بهتر از بقیه است. مهم ترین دلیل این سر تری بهره مندی از بهترین بازدهی ها با پرداخت مقرون به صرفه ترین هزینه ها است.
همان طور که می دانید صنعت تبلیغات، صنعت نسبتاً گرانی محسوب می شود؛ از این رو استفاده از روش های تبلیغاتی مستلزم پرداخت مبالغ قابل توجهی می باشند، تا جایی که حتی بار ها شده افراد با پرداخت مبالغ بالا برای تبلیغات به نتیجه ی چندان جالبی نرسیده اند و حالا باید خسارت ناشی از اقدام نادرست خود را جبران کنند.
با توجه به این موضوع لازم است بگوییم روش نوین تبلیغات اینستاگرامی که وجود آن مدیون وجود اپلیکیشن اینستاگرام است، نه تنها تاثیرگذاری بسیار بالایی دارد بلکه در ازای این تاثیر بالا مبالغ به نسبت مناسب تری از روش های دیگر می خواهد.

بخوانید:تبلیغات در اینستاگرام محمد امین کریم پور

ویژگی های پیج مناسب برای تبلیغات در اینستاگرام

برای تبلیغات در اینستاگرام نیز راه و روش های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها، تبلیغ در پیج های گوناگون است. البته هر پیجی هم برای این کار مناسب نیست و بایستی یک سری ویژگی ها را داشته باشد، ویژگی هایی که در پایین به تعدادی از آن ها اشاره کرده ایم:
• اول از همه باید بگوییم برای این کار پیجی مناسب است که تعداد فالوور های آن بالا باشد. البته ناگفته نماند باید فیک و غیرواقعی نبودن فالوور ها بررسی شود، زیرا لازم است همه ی آن ها به صورت طبیعی جذب پیج مورد نظر شده باشند.
• لایک و بازدید پست ها و میزان ویو استوری ها نیز از دیگر معیار های انتخاب یک پیج مناسب می باشد. در نتیجه پیجی بهتر است که از ویژگی مشارکت بالای کاربران خود برخوردار باشد. به عبارتی دیگر دارای لایک بالا و بازدید چشمگیری باشد.
• حالا می رسیم به یکی از بخش های مهم که شامل موضوع و محتوای پیج است. انتشار هر تبلیغی در هر پیجی حتی با فالوور های واقعی و بازدید بالا، نتیجه بخش نیست، در واقع باید به موضوع و محتوای پیج توجه کنید تا تبلیغ خود را در پیجی با موضوع مناسب منتشر نمایید. از آن جا که انتشار بعضی از تبلیغ ها در بعضی از پیج ها کاملاً نا مربوط است، منجر به بازدهی کم تبلیغ می گردد، در نتیجه از توجه به موضوع و نوع محتوا نباید غافل شد.

در ادامه میتوانید بخوانید : تبلیغات در اینستاگرام @mtnami ( متین )

پیج دنیز بیوتی از بهترین گزینه های برای انجام تبلیغات اینستاگرامی

یکی از حوزه های پر طرفداری که در اینستاگرام سر و صدای بالایی به پا کرده است، حوزه ی آرایشگری و میکاپ خانم ها می باشد.

در حال حاضر افراد زیادی با تولید محتوا پیرامون این موضوع به فالوور های بالا رسیده اند. آموزش نکات آرایشگری و ترفند های میکاپ همیشه از موضوعات مورد علاقه ی خانم ها است، به همین دلیل اکثر فالوور های این قبیل پیج ها را بانوان تشکیل می دهند.
پیج دنیز بیوتی در میان پیج های آموزش میکاپ و خودآرایی یکی از پرطرفدار ترین ها بوده و چندین هزار فالوور خانم دارد.

او با همسر و دخترش ساکن دبی بوده و علاوه بر آموزش میکاپ و آرایشگری گوشه ای از زندگی روتین خود را هم به نمایش می گذارد. یادگیری ترفند های میکاپ و دیدن زندگی یک ایرانی در دبی از جمله مهم ترین عوامل جذب مخاطب در این پیج است.
پیج دنیز بیوتی نزدیک به یک میلیون فالوور دارد، فالوور هایی که همگی واقعی هستند و منجر شده اند میزان بازدید پست و استوری در این پیج بالا باشد. بنابراین با توجه به بازخورد پیج دنیز بیوتی لازم است بگوییم انتخاب آن از بهترین گزینه های تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام است.

پیج دنیز بیوتی برای چه تبلیغاتی مناسب تر است؟

در کل تبلیغات در هر سبک و سیاقی و با هر محتوایی مستلزم یک تریبون پر مخاطب است تا بازده قابل انتظاری داشته باشد.

اما با توجه به این استدلال نمی توان گفت پیج دنیز بیوتی هم برای هر تبلیغی مناسب است. اکثر مخاطبینی که تریبون این پیج را تشکیل می دهند، شامل خانم های ایرانی هستند، پس باید تبلیغاتی در آن منتشر شوند که بیشتر به درد خانم ها خورده و بانوان می توانند از آن ها استفاده کنند.
البته پر واضح است محتوای تبلیغات هر چه به محتوای پیج نزدیک تر باشد قاعدتاً بازخورد بیشتری خواهد داشت، چرا که با علاقه مندی های فالوور ها همسو است.

با این حال نمی توان منکر تاثیر تبلیغات در پیج دنیز بیوتی برای محتوا های غیر مرتبط هم شد، چرا که این پیج تریبونی پر از انواع و اقسام سلیقه ها است.
در کل باید بگوییم پیج دنیز بیوتی برای تبلیغاتی مناسب است که با کیفیت و با صداقت تهیه شده اند. به عبارتی دیگر هر تبلیغی که بی اغراق و به درستی و با بهره مندی از اِلمان های جذاب آماده شده باشد، برای پیج دنیز بیوتی مناسب هستند.

حتما بخوانید: تبلیغات در اینستاگرام صدف بیوتی

عوامل موثر در قیمت تبلیغات اینستاگرام دنیز بیوتی

هیچ وقت نمی توان از اهمیت قیمت غافل شد، چرا که یکی از معیار های تصمیم گیری در این حوزه میزان بهای پرداختی است تا با بودجه همخوانی داشته باشد.

حالا اگر شما هم می خواهید از تریبون پیج دنیز بیوتی استفاده کنید، قطعاً در مورد قیمت ها و عوامل موثر بر آن کنجکاو هستید. چون با توجه به عوامل متعددی که در این حوزه تاثیر گذار هستند نمی توان قیمت دقیقی گفت.
در بخش پایین به عامل های موثر اشاره کردیم تا بر اساس آن ها برآورد کرده و طبق بودجه تان اقدام به تبلیغات در اینستاگرام دنیز بیوتی کنید:
• نرخ پست های تبلیغاتی با نرخ استوری ها متفاوت است، زیرا هر کدام از شرایط و قابلیت های مجزایی برخوردار هستند. قاعدتاً بازدید هر کدام کمتر باشد دارای قیمت ارزان تری است.
• زمان انتشار تبلیغات نیز از عوامل موثر و مهمی محسوب می شود.
• از آن جا که نوع تبلیغات ممکن است به صورت های مختلفی اعم از عکس و فیلم و … باشد هر کدام نرخ متفاوتی دارند. لازم است بدانید علاوه بر این که خودتان فیلم و عکس تبلیغاتی تهیه کنید می توانید این کار را به ادمین پیج سپرده و تبلیغ توسط دنیز بیوتی آماده شود که آن هم از نرخ مجزایی برخوردار است.
• زمان ماندگاری تبلیغات هم از عوامل دیگر در این زمینه است. از آن جا که استوری در کل ۲۴ ساعت ماندگار است این عامل برای آن صدق نمی کند اما در پست های تبلیغاتی اگر ماندگاری موقت باشد قیمت آن با ماندگاری دائم متفاوت است.

توصیه میکنیم بخوانید : جدیدترین تعرفه تبلیغات در اینستاگرام
با وجود سایت تبلیغ چه لازم نیست عوامل بالا را ریز به ریز در نظر بگیرید و با مراحل تبلیغ در پیج دنیز بیوتی درگیر شوید، زیرا فقط باید از طریق درگاه های ما اقدام کنید تا با توجه به بودجه ای که دارید، بهترین اقدامات را برای تان انجام دهیم.
پس تبلیغات در اینستاگرام دنیز بیوتی با وجود سایت تبلیغ چه به راحتی آب خورد امکان پذیر است.

دوست دارید بخوانید که : تبلیغات موثر در اینستاگرام نیکا فلاحی ( ovin_org)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا