آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

روش تبلیغات موثر در اینستاگرام

روش تبلیغات موثر در اینستاگرام

برای انتخاب بهترین روش تبلیغات موثر در اینستاگرام باید اول اطلاعات خود را در مورد موضوعات مختلفی مثل انواع روش های تبلیغات موثر در اینستاگرام، قالب های مورد استفاده و کار هایی که باید قبل از انتشار تبلیغ در این بستر انجام داد، بالا ببرید؛ چرا که برای انجام هر کاری داشتن اطلاعات کافی در زمینه های مرتبط اهمیت بسزایی دارد.

کسانی  که موفق به بهره مندی از روش تبلیغات موثر در اینستاگرام شده اند، در حال حاضر در جایگاهِ هدف افراد زیادی قرار دارند؛ زیرا تبلیغات در این بستر مجازی، از پر قدرت ترین عوامل موفقیت برای انواع و اقسام کسب و کار ها است، یعنی شما با فعالیت در هر زمینه ای می توانید از قدرت تبلیغات اینستاگرامی به نفع خود استفاده کنید.

از آن جا که قطعاً شما هم می خواهید اولین قدم مهم را برای انجام تبلیغات موثر در اینستاگرام که شامل کسب اطلاعات بیشتر است، بردارید تا ‌از دیگران عقب نمانده و از این بستر پر مزیت بهره مند شوید، در قسمت های بعدی سعی کردیم مثمرترین اطلاعات را بیاوریم.

پس اگر تا آخر همراه ما باشید قطعاً شما هم یکی از موفق ترین کسب و کار هایی خواهید شد که جایگاه مطلوب خود را مدیون تبلیغات اینستاگرامی هستند.

کار هایی که باید قبل از انتشار هر تبلیغی در اینستاگرام انجام دهیم

کار هایی که باید قبل از انتشار هر تبلیغی در اینستاگرام انجام دهیم

حتی اگر از موثر ترین و بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید اما از انجام یک سری کار ها غافل بمانید، به نتیجه ای که انتظار داشتید نمی رسید.

به عبارتی دیگر باید کار های مختلفی قبل از انتشار هر تبلیغی در اینستاگرام انجام دهید، کار هایی که در عین تاثیر گذاری بالا، کاملاً ساده هستند.

در بخش پایین به این کار ها اشاره کرده و توضیحات مختصری آورده ایم:

 • مهم تر از هر چیزی باید محصولات و خدمات با کیفیتی ارائه دهید. اگر در این مسئله سهل انگاری کنید، حتی با استفاده از تبلیغات موثر هم به بازدهی نا مطلوبی می رسید و باید درگیر نارضایتی مشتریان شوید.
 • با مشتریان خود صادق باشید و از لاف زنی دوری کنید. صداقت با مشتری از اولین اصول کسب و کار ها است که شامل حال تمام کسب و کار های اینستاگرامی هم می شود.
 • پیج کاری خود را به نحو احسن دیزاین و طراحی نمایید. پیج هایی که دارای ترکیب رنگی و چیدمان چشم نوازی هستند، در جذب مخاطب نیز موفق تر می باشند. دیزاین مناسب برای پیج های تجاری اینستاگرام در گرو انتخاب رنگ مناسب، استفاده از مناسب ترین عکس ها و امثالهم است.
 • به روند فعالیت های تان در پیج نظم داده و طبق برنامه ریزی مشخصی فعالیت کنید.
 • از لوگو و علامت مخصوص استفاده نمایید.
 • و در نهایت قبل از هر کاری در راستای تبلیغات، بهتر است اول وضعیت خود را به صورت مطلوبی ثابت کنید تا بعد از انتشار تبلیغ، فقط و فقط روی جذب و نگهداری مشتریان تمرکز کنید.

البته نا گفته نماند برای تبلیغات در اینستاگرام حتماً لازم نیست در این فضا هم فعالیت کنید و پیجی داشته باشید، زیرا بار ها دیدیم این فرایند حتی برای کسب و کار های خارج از اینستاگرام هم بسیار موثر و موفقیت آمیز است.

با این حال اگر به دنبال موفقیت های بیشتری هستید، ملزم به داشتن صفحه ای در اینستاگرام می باشید که تنها هزینه ی آن صرف وقت برای راه اندازی یک صفحه تجاری است.

معرفی روش های تبلیغات موثر در اینستاگرام

معرفی روش های تبلیغات موثر در اینستاگرام

تبلیغات موثر در اینستاگرام شامل روش های گوناگونی است که در ادامه بهترین نمونه ها را به صورت جامع، مفید و مختصر معرفی کرده ایم:

 • تبلیغات در اینستاگرام از طریق پیج های فالوور بالا: در اینستاگرام پیج های مختلفی اعم از پیج اینفلوئنسر ها، بلاگر ها، سلبریتی ها و پیج های دیگری از این دست وجود دارند که دارای فالوور های بالایی می باشند، یعنی از هزاران و یا حتی میلیون ها مخاطب برخوردار هستند. وجود این تعداد مخاطب فرصت مطلوبی برای تبلیغات محسوب می شود، از این رو یکی از متداول ترین روش های تبلیغات در اپلیکیشن اینستاگرام انتشار محتوا های تبلیغاتی از طریق پیج های پر فالوور است.
 • تبلیغات اسپانسری اینستاگرام: تبلیغات اسپانسری اینستاگرام نیز از بهترین و موثر ترین روش هایی است که بهره‌ مندی از آن را به شدت توصیه می کنیم. این روش توسط خود اینستاگرام انجام شده و از طرف فیس بوک پشتیبانی می شود. یعنی برای بهره مندی از روش اسپانسری اینستاگرام باید از طریق فیس بوک و خود اینستاگرام اقدام کنید. اینستاگرام تبلیغات شما را پس از ثبت سفارش، در قالب های مختلفی منتشر می کند. جالب است بدانید در این روش می توانید به طور دقیق و مشخصی بازدید کنندگان تبلیغات خود را انتخاب کرده و تبلیغ هدفمندی داشته باشید.

راهنمای انتخاب بهترین قالب ها برای تبلیغات در اینستاگرام

راهنمای انتخاب بهترین قالب ها برای تبلیغات در اینستاگرام

بعد از انتخاب روش حالا باید در مورد انتخاب قالب تبلیغاتی خود تصمیم گیری کنید. گفتنی است از آن جا که هر قالبی ویژگی های مجزایی دارد، لازم است متناسب ترین مورد را با توجه به معیار ها، اهداف و نوع تبلیغات انتخاب کنید.

حالا برای این که شما را در انتخاب بهترین قالب ها برای تبلیغات در اینستاگرام راهنمایی کنیم، در ادامه انواع قالب ها را نام برده ایم:

 • انتشار عکس در پست
 • انتشار ویدیو در پست
 • انتشار اسایدی از عکس ها در پست
 • انتشار اسلایدی ویدیویی در پست
 • انتشار اسلاید عکس و ویدیو در پست
 • و در نهایت انتشار عکس و یا ویدیو در استوری.

گفتنی است قالب های بالا شامل حال تمام روش های تبلیغات در اینستاگرام می شوند و در هر روشی قابل استفاده هستند.

برای داشتن بهترین انتخاب از میان موارد بالا، مشورت با متخصصین کمک شایانی می کند، چرا که هر کسی نمی تواند در این زمینه اظهار نظر کند.

قیمت تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

قیمت تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

یکی از سوالات مهمی که احتمالاً به ذهن شما هم خطور کرده است، در مورد قیمت تبلیغات در اینستاگرام می باشد. قیمت تبلیغات در اینستاگرام نرخ ثابتی ندارد، زیرا بر اساس پارامتر های گوناگونی تعیین می شود.

چند مورد از مهم ترین پارامتر های تاثیر گذار در قیمت تبلیغات اینستاگرام شامل موارد زیر می شود:

 • روش انتخابی از اولین پارامتر های موثر است. برای مثال بهای لازم برای روش تبلیغ با اینفلوئنسر ها از تبلیغات اسپانسری اینستاگرام فرق می کند‌.
 • در روش انتشار تبلیغات از طریق پیج های فالوور بالا نیز قیمت بر اساس پارامتر های مختلفی نظیر تعداد فالوور و بازدید های پیجِ مربوطه تعیین می شود.
 • زمان انتشار تبلیغات نیز از پارامتر های دیگر است. مثلاً نرخ تبلیغاتی که در روز انجام می شوند با نرخ تبلیغات شبانه متفاوت می باشد.
 • نوع قالب انتخابی هم در قیمت تاثیر دارد، به طوری که پست و استوری از قیمت های مجزایی برخوردار هستند، همین طور گفتنی است قیمت عکس از ویدیو هم مجزا می باشد.
 • مدت زمان نگهداری تبلیغات مربوطه نیز در میزان قیمت موثر است. طبیعتاً محتوای تبلیغاتی هر چه دیر تر حذف شود به بهای بیشتری نیاز دارد.

مهم ترین پارامتر های موثر بر کیفیت تبلیغات

مهم ترین پارامتر های موثر بر کیفیت تبلیغات

کیفیت تبلیغات در اینستاگرام بر اساس پارامتر های گوناگونی تعیین می شود.

کسب اطلاعات در مورد این پارامتر ها و دانستن آن ها برای متقاضیان بسیار لازم است تا با توجه به آن ها از با کیفیت ترین تبلیغات بهره مند شوند.

پس خالی از لطف نیست اگر نگاهی به مهم ترین پارامتر های موثر بر کیفیت تبلیغات در اینستاگرام بیندازیم که عبارتند از:

 • اگر قصد بهره مندی از پیج های پر مخاطب را دارید، اول از همه باید از فیک نبودن تعداد فالوور و بازدید آن ها مطمئن شوید. در واقع وجود کسانی که با جذب فالوور های غیر واقعی و راه اندازی یک پیج فیک، سعی در فروش خدمات تبلیغاتی دارند، باعث شده به این موضوع تاکید ویژه ای کنیم تا به دام هیچ کلاهبرداری نیفتند.
 • نوع محتوای تبلیغاتی نیز از مهم ترین پارامتر های موثر بر کیفیت تبلیغات است. محتوایی با کیفیت و مثمر ثمر می باشد که جدید، خلاق، با کیفیت و در یک کلمه جذاب است. پس به هیچ وجه تهیه محتوای تبلیغاتی را سرسری نگیرید و حتماً از اِلِمان های موثر بر کیفیت آن استفاده کنید.
 • از آن جا که هر روشی در هر قالبی برای هر محتوایی مناسب نیست، نتیجه می گیریم یکی دیگر از پارامتر های موثر بر کیفیت، انتخاب روش و قالب مناسب می باشد.

با توجه به موارد بالا و تمام نکاتی که در تیتر های قبلی گفتیم، بهره مندی از یک روش تبلیغات موثر در اینستاگرام به چیز های زیادی بستگی دارد که ممکن است شما را نگران کرده باشند.

به همین دلیل تیتر بعدی را حتماً بخوانید تا بدون کوچک ترین نگرانی از موثر ترین تبلیغات بهره مند شوید.

چطور با خیالی راحت و بدون نگرانی از روش های تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنیم؟

چطور با خیالی راحت و بدون نگرانی از روش های تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنیم؟

برای این که با خیالی راحت و بدون نگرانی از روش های تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنیم، فقط لازم است همه چیز را به عهده ی متخصصینی مثل تیم ماهر سایت تبلیغ چه بگذاریم.

 تبلیغ چه با استفاده از تیم ماهر خود، ابتدا بررسی های جامعی انجام داده و با در نظر داشتن معیار ها و اهداف متقاضیان، بهترین برنامه ریزی ها را در جهت تبلیغات اینستاگرامی انجام می دهد.

در واقع با تبلیغ چه تنها وظیفه ی شما ثبت سفارش و آماده شدن برای پاسخگویی به بهترین بازدهی ها است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا