آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

راهنمایی تبلیغات گسترده در اینستاگرام

راهنمایی تبلیغات گسترده در اینستاگرام

نتیجه های فوق العاده ای که ناشی از تبلیغات گسترده دراینستاگرام هستند، باعث شده افراد زیادی به سمت این متد تبلیغاتی کشانده شوند.

از آن جا که این نتیجه ها تنها به شرطی شامل حال افراد می شوند که درست ترین اقدامات را انجام دهند، ما در این جا می خواهیم به موضوع مهم راهنمایی تبلیغات گسترده در اینستاگرام بپردازیم تا شما هم از وجود این بستر جذاب و به درد بخور بی بهره نمانید.

نتیجه تبلیغات اینستاگرامی مثال نقضی برای اعتقادات قدیمی و دوری است که به اشتباه فکر می کنند صنعت تبلیغات فقط و فقط به بیلبورد های خیابانی و امثالهم ختم می شود.

در حالی که اگر کمی بررسی کنید می بینید فروشگاه ها و حتی برند های بسیار زیادی وجود دارند که توانسته اند بدون بهره مندی از متد های دیگر و فقط با استفاده از تبلیغات در اینستاگرام به جاهای فوق العاده ای برسند، جایگاهی که رسیدن به آن با هر اقدام و هر تبلیغ دیگری نه تنها به صرف هزینه، انرژی و زمان بیشتری نیاز دارد بلکه حتی ممکن است با هیچ اقدام و روش دیگری هم دست یافتنی نباشد، در نتیجه این اتفاق را می توان از معجزه های طلایی اینستاگرام نامید که از نظر کارشناسان نادیده گرفتن آن به عنوان فرصتی برای تبلیغات، اشتباه بسیار بزرگی است.

برای بهره مندی از این فرصت ناب، حتماً سوالات زیادی دارید، به همین دلیل در ادامه سعی کردیم به موضوعات هم راستایی بپردازیم تا درست ترین اقدامات را انجام دهید.

نا گفته نماند تبلیغات گسترده در اینستاگرام شاید به ظاهر ساده باشد اما نکات متعددی دارد، پس راهنمایی تبلیغات گسترده در اینستاگرام را نباید به هیچ وجه از دست دهید، چرا که هر حرکت اشتباهی مساویست با از دست دادنِ این فرصت ناب.

با تبلیغات گسترده در اینستاگرام از مزایای درجه یکی بهره مند شوید

با تبلیغات گسترده در اینستاگرام از مزایای درجه یکی بهره مند شوید

قبل از هر چیزی بهتر است با مزایای درجه یکی که تبلیغات گسترده در اینستاگرام به همراه دارد آشنا شویم.

با توجه به شرایط این اپلیکیشن، مزایای بیشماری شامل صنعت تبلیغات شده است که در پایین پیرامون چند مورد از آن ها صحبت کرده ایم:

 • انتشار تبلیغ در اینستاگرام نه تنها به علت داشتن مخاطبان زیاد، بلکه به واسطه ی این که می توانیم هر تبلیغی را برای مخاطبین هدف منتشر کنیم، بازدهی بسیار مطلوبی دارد؛ زیرا حتی اگر تبلیغ مورد نظر برای افراد به نسبت کمی هم منتشر شود جذب بالایی خواهد داشت، چون همان افرادِ کم جزء متقاضیانِ محتوای تبلیغات هستند.
 • تبلیغات در این بستر از تعرفه های مختلفی برخوردار است و می توانید با هر بودجه ای از آن بهره مند شوید. البته که هر چه بودجه بیشتر باشد، تبلیغات نتیجه بخش تری خواهید داشت.
 • برای بهره مندی از شرایط تبلیغات در اینستاگرام لازم نیست حتماً خودتان هم پیجی داشته باشید، چرا که اینستاگرام ثابت کرده حتی برای معرفی و بازاریابیِ کسب و کار های خارج از این پلتفرم هم جذب بسیار مطلوبی دارد.
 • بهره مندی از تبلیغات اینستاگرام و بررسی آن برای مخاطبین نه تنها هزینه ای ندارد، بلکه جزء سرگرمی هایِ این اپلیکیشن می باشد.
 • و ده ها مزیت دیگر که اینستاگرام را به بستری معجزه آسا برای تبلیغات، تبدیل کرده است.

آشنایی با انواع تبلیغات در اینستاگرام

آشنایی با انواع تبلیغات در اینستاگرام

این اقدام انواع مختلفی دارد و به صورت های گوناگونی انجام می شود، از این رو اولین قدم از تبلیغات در اینستاگرام انتخاب روشی مناسب است.

روش های انواع تبلیغات در اینستاگرام عبارت هستند از موارد زیر:

 • متداول ترین روش تبلیغات گسترده در اینستاگرام، بهره مندی از پیج های پر بازدید است. پیج هایی پر بازدید می باشند که بالای چند هزار فالوور واقعی داشته باشند.
 • انتشار تبلیغات در صفحه هایی که به اینفلوئنسر ها و بلاگر ها تعلق دارند نیز روش نتیجه بخشی می باشد. گفتنی است اینفلوئنسر و بلاگر کسی می باشد که به واسطه ی فعالیت های مختلفی اعم از فعالیت های آرایشی، تست غذا، معرفی اماکن و … فالوور های بالایی دارد که به تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام معروف میباشد
 • روش بعدی شامل تبلیغات در صفحه ی سلبریتی ها می شود. سلبریتی ها کسانی اند که بر خلاف روش قبلی که با فعالیت در اینستاگرام فالوور های بالایی جذب کرده اند، به واسطه ی فعالیت در دنیای حقیقی دنبال کننده های بالایی دارند.
 • تبلیغات اسپانسری اینستاگرام نیز روش دیگری است که به کل با روش های قبلی فرق دارد و طی یک سری اقدامات، خود اینستاگرام پست های تبلیغاتی را به افراد بیشتری نمایش می دهد.

تبلیغات در اینستاگرام در چه قالب هایی انجام می شود؟

تبلیغات در اینستاگرام در چه قالب هایی انجام می شود؟

حالا که با انواع روش های تبلیغات گسترده در اینستاگرام آشنا شدید، بهتر است بریم سراغ روش های اجرای آن در قالب های مختلف، زیرا اینستاگرام دارای قابلیت های متنوعی است که می توان از آن ها در این راستا استفاده کرد.

قالب های اجرای تبلیغات در اینستاگرام شامل موارد مختلفی نظیر مورد های پایین می شوند:

 • تبلیغ به صورت بنر و در قالب پست از اولین مواردی است که عمدتاً به درد کسب و کار های کوچک می خورد. در این روش باید عکسی مناسب، جهت معرفی فعالیت خود آماده کنید تا به صورت پست در پیج تبلیغ کننده منتشر شود.
 • روش بعدی، تبلیغات ویدیوئی است و باید به صورت یک دقیقه ای آماده شود.
 • انتشار پست تبلیغاتی به صورت آلبوم عکس نیز از قالب های دیگر است.
 • و تبلیغات در استوری هم جزء متداول ترین قالب های تبلیغاتی می باشد.

لازم به ذکر است تبلیغاتی که در قالب پست منتشر می شوند از پست های تک عکس گرفته تا پست های آلبومی، ویدیو و … از دو قانون برخوردار هستند.

اولین قانون محدود به زمان است. برای مثال طبق این قانون، بنر تبلیغاتی با گذشت یک روز از پیج تبلیغ کننده پاک می شود.

در قانون دوم نیز معیار اصلی تعداد بازدید هاست، به صورتی که اگر آمار بازدید های پستِ تبلیغاتی به میزان توافق شده رسید، حذف خواهد شد.

تبلیغات اینستاگرامی در گرو چند نکته ی مهم و موثر

آشنایی با انواع تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی بر اساس رعایت نکات و مسائل مختلفی نتیجه بخش هستند، به همین دلیل در پایین می خواهیم چند مورد از مهم ترین و موثر ترین نکات را بگوییم:

 • باید از تصاویر و جملات خلاقانه استفاده کرد.
 • نباید از قدرت طنز غافل شد.
 • لازم است تبلیغاتی ارائه دهید که در کنار جنبه ی طنز، کاملاً رسمی و استراتژیک باشد.
 • از عوامل جلب اعتماد استفاده کنید.
 • کپشن کوتاه و تاثیر گذاری داشته باشید.
 • خود را جای تمام اقشار گذاشته و تبلیغی متناسب با معیار همه ارائه دهید.
 • و مهم تر از هر چیزی باید بگوییم که لازم است از کارشناسان و متخصصین این حوزه بهره مند شوید، کارشناسان و متخصصینی که به همه نکات آگاه بوده و از بهترین تبلیغات استفاده می کنند.

برای اقدام به تبلیغاتِ درست در اینستاگرام تنها کافیست تبلیغ چه را انتخاب کنید

برای اقدام به تبلیغاتِ درست در اینستاگرام تنها کافیست تبلیغ چه را انتخاب کنید

همان طور که می توانیم مثال های زیادی در راستای رسیدن به نتیجه های عالی با تبلیغات گسترده در اینستاگرام بزنیم، کم نیستند کسانی که با اقدام به این کار هنوز به هیچ نتیجه ی مطلوبی نرسیدند.

این موضوع نشان می دهد تبلیغات در این اپلیکیشن آن طور که از دور به نظر می رسد، ساده نیست.

با توجه به تیتر های قبلی دیدیم که روش ها و نکات زیادی در این راستا وجود دارند، روش ها و نکاتی که استفاده از همه ی آن ها برای هر تبلیغی مناسب نیست، بنابراین باید از وجود متخصصینی همچون کارشناسان سایت تبلیغ چه بهره مند شوید تا بتوانید موثر ترین تبلیغات را داشته باشید.

در واقع برای اقدام به تبلیغات در اینستاگرام تنها کافیست تبلیغ چه را انتخاب کرده و به هیچ چیز دیگری فکر نکنید، زیرا سایت ما همواره سعی دارد درجه یک ترین خدمات را در این راستا ارائه دهد، به طوری که همیشه از بهترین روش ها و مناسب ترین استراتژی های مرتبط با انواع محتوا های تبلیغاتی استفاده می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا