آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

برند های معروف در اینستاگرام

آیا مایلید بدانید برند های معروف در اینستاگرام کدام ها هستند؟! در زندگی روزمره به هر سمت که نگاه کنیم ردپای برندهای مشهور را می بینیم که امروزه بیشتر آن ها برند های معروف در اینستاگرام نیز هستند. این موضوع برای لباسی که می پوشیم تا ظرفی که استفاده می کنیم و گوشی موبایلی که در دست می گیریم صدق می کند. تا چه اندازه با برندها آشنایی دارید؟ در این نوشته می خواهیم برند های معروف در اینستاگرام را بررسی کنیم. ما چند دسته بندی عمده را برای اینکار در نظر گرفته ایم و در هر دسته بندی معروف ترین برندهای داخلی و خارجی را آورده ایم. این نوشته در آینده تکمیل می شود. تا انتهای نوشته برند های معروف در اینستاگرام همراه ما باشید.

برندهای معروف در اینستاگرام

حضور موثر در شبکه های اجتماعی در دستورکار تمامی برندهاست. امروزه شما می توانید تقریبا تمامی برند های معروف در اینستاگرام در زمینه های مختلف را بینید. این موضوع مختص برندهای ایرانی نیست. شرکت های بزرگ دنیا نیز این موضوع را بسیار جدی گرفته اند. حال در ادامه می خواهیم طی چند دسته بندی عمده معروف ترین برندهای داخلی و خارجی که در ایران قابل دسترسی هستند را بررسی کنیم. ما در حال حاضر 5 دسته بندی را در نظر گرفتیم:

 • پیج اینستاگرام برندهای معروف کاریابی
 • پیج اینستاگرام برندهای معروف وام و سرمایه
 • پیج اینستاگرام برندهای معروف لوازم آرایش
 • پیج اینستاگرام برندهای معروف خودرو
 • پیج اینستاگرام برندهای معروف گوشی و لپ تاپ

پیج اینستاگرام برندهای معروف کاریابی

یافتن شغل مناسب و استخدام و به اصطلاح کاریابی دغدغه ی همه کسانی است که از تحصیل در هر مقطعی فارغ شده اند. مخاطبین این موضوع بسیار گسترده هستند، زنان خانه دار، جوانان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و کسانی که به دنبال تغییر شکل هستند همگی در همین دسته قرار می گیرند. همین موضوع باعث شده نیاز به وجود سایت ها و پیج های اینستاگرام کاریابی بیش از پیش احساس شود. در ادامه برندهای معروف در این زمینه را معرفی می کنیم.

 • ایران استخدام (iranestekhdam.ir)
ایران استخدام

نام پیج به فارسی: ایران استخدام

تعداد فالور:79 هزارنفر

آدرس پیج اینستاگرام شرکت ایران استخدام: iranestekhdam.ir

از برندهای معتبر در زمینه ی استخدام و کاریابی ایران استخدام است. ایران استخدام در صفحه ی اینستاگرام خود بیشتر پیرامون آزمون های استخدامی سراسری و دولتی اطلاع رسانی می کند. البته می توان گفت که این پیج اینستاگرامی برای کسانی که در سطح اینستاگرام به دنبال شغل هستند چندان جالب نیست؛ چرا که در این صفحه چندان فرصت شغلی به اشتراک گذاشته نمی شود. بعلاوه این پیج از نظر ظاهری نمی تواند با صفحات قوی اینستاگرام رقابت کند. این موضوع برای وبسایت این برند صدق نمی کند. وبسایت رسمی ایران استخدام با ظاهری مدرن و کاربر پسند و تجربه ی کاربری خوب فضای مناسبی در اختیار کارجویان قرار داده است. در مجموع با توجه به چالش های مرتبط با کار و درآمد که عمدتا متوجه قشر جوان و فعال در اینستاگرام است، میزان تعامل در پیج اینستاگرام ایران استخدام خوب ارزیابی می شود.

حتما بخوانید: بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ

 • کاربوم(karboom.io)
کاربوم

نام پیج به فارسی: کاربوم

تعداد فالور:133 هزار نفر

آدرس پیج اینستاگرام شرکت کاربوم: karboom.io

کاربوم در صفحه ی اینستاگرامش صرفا به معرفی موقعیت های شغلی نپرداخته است. آنچه کاربوم را متمایز می کند پست های جذابی است که به صورت منظم در صفحه اش بارگذاری می کند. از این نظر می توان پیج اینستاگرام کاربوم را مدرن و جوان پسند تلقی کرد. آنها در خلال پست هایشان به مهمترین دغدغه های کارجویان در زمینه ی استخدام و مشاغل می پردازند. همین موضوع جوانان را به تعامل در صفحه ی اینستاگرام کاربوم وا می دارد. با اینهمه میزان تعامل در کاربوم را با حدود 80 هزار فالور متوط رو به بالا ارزیابی می کنیم. در صفحه ی کاربوم در بخش استوری ها هر روز فرصت های شغلی زیادی معرفی می شوند که فالورها می توانند از طریق وبسایت کاربوم آن را پیگیری کنند. وبسایت رسمی این برند نیز با امکانات جالبی و به روزی که در اختیار کاربران قرار می دهد خوب ارزیابی می شود.

پیج اینستاگرام برندهای معروف وام و سرمایه

وام و سرمایه برای افرادی که از نظر معیشتی در سطح متوسط تری قرار دارند ارزش زیادی دارد. همین موضوع باعث می شود افراد زیادی در سطح اینستاگرام به دنبال پیج اینستاگرام وام و سرمایه هستند. در این زمینه چند نام آشنا وجود دارد:

 • وامیار (vamyar)
وامیار

نام پیج به فارسی:  وامیار

تعداد فالور: 16 هزار و 500 نفر

آدرس پیج اینستاگرام شرکت وامیار: vamyar

صفحه ی اینستاگرام وامیار که به ادعای خود اولین و تنها سامانه ی معتبر معرفی وام و ضامن و سرمایه گذار است، با وجود 16 هزار فالور میزان تعامل بالایی ندارد. صفحه ی اینستاگرام این کسب و کار یک تابلوی اعلانات بزرگ برای کسانی است که به دنبال وام می گردند. وبسایت رسمی این برند نیز از روند مشابهی با صفحه ی اینستاگرام آن طی می کند. به لحاظ کاربرپسند بودن نمی توان نمره ی قابل قبولی برای صفحات وامیار لحاظ کرد.

بخوانید: بهترین پیج های اینستاگرام ایران

 • وامیابی (vamyabi)
وامیابی

نام پیج به فارسی:  وامیابی

تعداد فالور: 14 هزار و 100 نفر

آدرس پیج اینستاگرام شرکت وامیابی: vamyabi

پیج اینستاگرام شرکت وامیابی با وجودیکه تعداد فالور کمتری نسبت به وامیار دارد، وضعیت بهتری در جذب فالور و تعامل دارد. وامیابی محتوای اینستاگرامش را صرفا به معرفی وام و ضامن و سرمایه محدود نکرده است. اطلاع رسانی، پست های آموزشی و نکات مفید در زمینه ی وام و سرمایه از عناوینی هستند که وامیابی برای محتواهای خود برگزیده است. همین روند برای وبسایت وامیابی نیز برقرار است. وبسایت این برند ظاهر مدرن و کاربر پسندتری دارد.

پیج اینستاگرام برندهای معروف لوازم آرایش

طرفدارن لوازم آرایشی نه در ایران که در کل دنیا بسیار زیاد هستند. برندهای معروف لوازم آرایشی ایرانی و خارجی در اینستاگرام حضور پررنگی دارند. در واقع اینستاگرام برای برندهای لوازم آرایش و اینفلوئنسرهای حوزه ی آرایش که به بیوتی بلاگر معروف هستند یک فرصت استثنایی است. حال در ادامه پیج اینستاگرام برندهای معروف لوازم آرایشی ایرانی را معرفی می کنیم.

 • سینره (cinerecosmetics)
سیزه

نام پیج به فارسی: سینره کازمتیک

تعداد فالور: 112 هزار نفر

آدرس پیج اینستاگرام شرکت سینره: cinerecosmetics

برند لوازم آرایشی و بهداشتی سینره، تولید کننده ی انواع محصولات تخصصی مراقبت از مو و پوست است. این برند در اینستاگرام حضور دارد و به جرئت می توان صفحه ی رسمی سینره را جز صفحات با کیفیت در این زمینه به حساب آورد. ظاهر پیج بسیار منظم است. در هر پست توضیحاتی پیرامون محصولات این برند آورده شده است.عکس برداری حرفه ای از محصولات این برند فضایی کاربر پسند در پیج اینستاگرامشان فراهم کرده است. نکته ی مثبت دیگر این صفحه این است که ادمین اینستاگرام سینره به خوبی با اصول مشتری مداری در اینستاگرام آشناست. این موضوع را می توان از پاسخگویی منظم به اغلب کامنت های موجود در پای پست ها ادعا کرد. وبسایت فروشگاهی سینره نیز در دسته ی وبسایت های کاربر پسند دسته بندی می شود.

 • مای (mycosmetics)
مای

نام پیج به فارسی: مای کازمتیک

تعداد فالور: 90 هزار نفر

آدرس پیج اینستاگرام شرکت مای: mycosmetics

پیج اینستاگرام مای فضای دلچسبی دارد. طراحی های جالبی که برای پست های این صفحه در نظر گرفته شده کاملا خلاقانه است. مای در هر پست به معرفی یک محصول و گاها طی چندین پست مخاطب را به سمت محصولات جدیدش می کشد. ایجاد حس کنجکاوی و روایت داستان گونه در پیج اینستاگرامی نشان حرفه ای بودن گردانندگان پیج مای دارد. کاربران برای خرید محصولات مای به وبسایت رسمی آن هدایت می شوند. این آدرس در بایو پیج به چشم می خورد. وبسایت مای به لحاظ ظاهر و کاربری در سطح بسیار خوبی قرار دارد.

 • هیدرودرم (hydroderm_beauty)
هیدرودرم

نام پیج به فارسی: هیدرودرم بیوتی

تعداد فالور: 19 هزار و 100 نفر

آدرس پیج اینستاگرام شرکت هیدودرم: hydroderm_beauty

برند آرایشی و بهداشتی هیدرودرم به نظر می رسد که در ابتدای مسیر حضور در شبکه های اجتماعی قرار دارد. به لحاظ طراحی پوسترهای خلاقانه و یا عکس برداری حرفه ای از محصولات، هیدرودرم نسبت به برندهای مای و سینره امتیاز بسیار کمتری می گیرد. وضعیت تعامل در این پیج ضعیف تلقی می شود. وضعیت برای وبسایت هیدرودرم نیز مشابه است. البته این نقد ها صرفا به بحث حضور برندها در فضای های مجازی و شبکه های اجتماعی مربوط است و متوجه کیفیت محصولات نیست.

پیج اینستاگرام برندهای معروف خودرو

در میان جمعیتی که روز به روز بیشتر به سمت شبکه های اجتماعی سرازیر شدند، عاقلانه است که خودروسازان نیز در این فضا حضور داشته باشند. وضعیت صنعت خودروسازی ایران وجهه ی قابل بررسی ندارد. با این حال در ادامه چند برند معروف و نام آشنای خودروسازی داخلی به همراه صفحات اینستاگرامشان به شما معرفی می شود.

 • سایپا (saipaglobal)
سایپا

نام پیج به فارسی: سایپا گلوبال

تعداد فالور: 63 هزار

آدرس پیج اینستاگرام شرکت سایپا: sapaglobal

در جستجوی صفحه ی اینستاگرام برای برند معروف خودروسازی داخلی یعنی سایپا، در نهایت تصمیم گرفتیم صفحه ی saipaglobal را بعنوان صفحه ی رسمی این برند انتخاب کنیم! در وبسایت سایپا هیچ نشانی از آدرس شبکه های اجتماعی این برند ذکر نشده است. این موضوع را اگر ناشی از سیاست های این شرکت ندانیم، بایستی ناشی از ضعف این برند در به روزرسانی سیاست های مشتری مدارانه اش بدانیم. در هر صورت در بایوی صفحه ی سایپا گلوبال نوشته ی “صفحه ی رسمی سایپا” به چشم می خورد. وضعیت تعامل در این صفحه خوب ارزیابی می شود. محتوای این صفحه شامل بررسی محصولات سایپا، اطلاع رسانی ها، اخبار در حوزه ی خودروهای تولید سایپا و ارائه ی آمار و ارقامی پیرامون این شرکت خودروسازی است. اگر به پیج اینستاگرام سایپا نمره ی خوبی بدهیم، به هیچ عنوان نمی توانیم برای وبسایت این مجموعه تحلیل های مشابهی داشته باشیم.

 • کرمان موتور (kermanmotor)
کرمان موتر

نام پیج به فارسی: کرمان موتور

تعداد فالور: 49 هزار و 400 نفر

آدرس پیج اینستاگرام شرکت کرمان موتور: kermanmotor

صفحه ی رسمی کرمان موتور صرفا تقویم روزنگار است! تمامی پست های این پیج صرفا تبریک روزهای مختلف و یا تسلیت مناسبت های مذهبی است. در میان پست های این پیج به ندرت پستی مرتبط با خودرو و یا محصولات این شرکت به چشم نمی خورد. این ضعف بزرگ شرکت کرمان موتور در استفاده از پتانسیل های فضای مجازی و اینستاگرام است. با اینهمه وبسایت رسمی کرمان موتور از حداقل های رضایت کاربر در سایت خود بهره برده است و از این جهت می تواند امتیاز قابل قبولی دریافت کند.

پیج اینستاگرام برندهای معروف گوشی و لپ تاپ

پرطرفدارترین و پرکاربردترین برندهای روزمره ی ما به احتمال زیاد برندهای گوشی همراه و لپ تاپ های ماست. در این بخش چند برند معروف گوشی و لپ تاپ که در ایران نیز بسیار معروف هستند برای شما بررسی شده اند.

 • ایسوس ایران (asusiran_shopcenter)
ایران ایسوس

نام پیج به فارسی: ایسوس ایران شاپ سنتر

تعداد فالور: 115 هزار نفر

آدرس پیج اینستاگرام شرکت ایسوس: asusiran_shopcenter

درصحبت از لپ تاپ های زیبا و با کیفیت و البته مقرون به صرفه نام برند ایسوس بی شک به میان خواهد آمد. صفحه ی اینستاگرامی این برند در ایران که نمایندگی رسمی ایسوس در ایران است، جز صفحات خوب و باکیفیت به حساب می آید. ارسال منظم محتوا بهمراه تعامل بالای موجود در این پیج که ناشی از محتواهای جذاب آن است، آن را در دسته ی پیج های خوب قرار می دهد. آنباکسنیگ محصولات، بررسی ویژگی محصولات و سرگرمی و اطلاعاتی در حوزه ی محصولات ایسوس از موضوعاتی است ادمین های اینستاگرام ایسوس پیش رو گرفته اند.

سخن پایانی

پیج های اینستاگرامی برندهای معروف را در دسته بندی های انجام شده معرفی کردیم. بدیهی است که می توان این فهرست را همچنان گسترده کرد و ما این کار را در آینده انجام می دهیم. تا آن زمان هرگونه ی تجربه ی شما در همکاری با برندهای انجام شده برای ما ارزشمند است، از این جهت لطفا این اطلاعات ارزشمند را در کامنت ها با ما در میان بگذارید. بعلاوه اگر تصور می کنید برندی باید حتما در این فهرست حضور داشته باشد آن را در بخش کامنت ها بنویسید.

محمدرضا حبیبی

علاقه مند به دنیای جذاب وب و عوض تیم تخصصی تبلیغ‌چه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا