آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

راهنمایی تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام از متد های جدید و در عین حال معروفی است که چند سالی می شود به قابلیت های جذاب و کارآمد آن اضافه شده است.

اینستاگرام با افزودن این قابلیت توانسته قدرت خود را در عرصه ی تبلیغات چندین برابر بیشتر کند، چرا که این روش پر است از مزیت ها و ویژگی های بسیار جذابی که هر کسی برای بهره مندی از آن ها وسوسه می شود.

با این که از عمر تبلیغات اسپانسر اینستاگرام چیز زیادی نگذشته اما می توانیم مثال های زیادی از کسب و کار هایی بزنیم که با استفاده از این روش به بهترین جا ها رسیده اند.

در واقع این روش می تواند بر خلاف بقیه ی روش های تبلیغاتی چه در بستر اینستاگرام و چه در بستر های مشابه و غیر مشابه دیگر، متقاضی ها را به اکثر خواسته ها و انتظارات شان از تبلیغات برساند، به همین دلیل است که می گوییم اگر بازدهی صد در صدی می خواهید باید سراغ تبلیغات اسپانسر اینستاگرام بروید.

به احتمال زیاد حالا می پرسید بر چه اساسی تا این حد با اطمینان از تاثیرات مطلوب این روش می گوییم؟

در واقع اگر بخواهیم تبلیغات اسپانسر اینستاگرام را در یک جمله شرح دهیم، عبارت می شود از آگهی ها و تبلیغاتی که انتشار آن ها به عهده ی خودِ اپلیکیشن بوده و از طرف فیس بوک و اینستاگرام مدیریت می شوند.

از آن جا که در روش اسپانسری اینستاگرام همه چیز صرفاً توسط خودِ اپلیکیشن اعمال می شود، ویژگی های منحصر به فردی دارد که منجر شده اند این روش از بازده صد در صدی برخوردار باشد.

ویژه ترین مزیت ها با تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

ویژه ترین مزیت ها با تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

روش تبلیغات اسپانسر اینستاگرام دارای ویژه ترین مزیت هاست، چرا که مدیران اینستاگرام و فیس بوک با تلاش در راستای افزایش قدرت اینستاگرام در زمینه ی تبلیغات، به درد بخور ترین قابلیت ها را در این روش اعمال کرده اند تا هر کسی که سراغ اش آمد حتماً به نتیجه برسد.

این یعنی میزان بازدهی در تبلیغات اسپانسر اینستاگرام بر خلاف روش های دیگر که ممکن است بعضا کم باشند، بسیار بالا بوده و دارای تاثیر تضمینی می باشد.

حالا از آن جا که تضمین تاثیرات روش تبلیغات اسپانسر اینستاگرام در گرو ویژگی های پر مزیت اش است، می خواهیم به چند نمونه از ویژه ترین مورد ها اشاره کنیم که قطعاً دانستن آن ها بدون لطف نیست:

  • تنها مزیت و در عین حال مفید ترین ترین ویژگی تبلیغات اسپانسر اینستاگرام که آن را از هر تبلیغ و روشی متمایز کرده، هدفمند بودن آن است. هدفمند بودن تبلیغات اسپانسری به معنای انتخابِ دقیقِ کسانی است که فکر می کنید آگهی شما برای آن ها مفید و جذاب می باشد. مثلاً به راحتی می توانید شهر، سن، جنسیت، و ده ها چیز دیگر را به اختیار انتخاب کنید، تا آگهی شما فقط برای جامعه ی هدف منتشر شود. برای مثال جالب است بدانید اگر می خواهید تبلیغاتی تحت عنوان تعمیر و یا فروش گوشی های یک سیستم عامل خاص را منتشر کنید، می توانید آگهی خود را فقط در اختیار دارندگان آن سیستم عامل بگذارید. وجود این ویژگی، بازده روش اسپانسری اینستاگرام را بالا برده و منجر می شود تعداد زیادی اکانت حقیقی جذب شوند.
  • هزینه ی لازم برای این روش بسته به نوع درخواست و انتظار شما متغیر است. این موضوع باعث شده با هر بودجه ای بتوانید از وجود تبلیغات اسپانسری بهره مند شوید.
  • لینک گذاری در بخش کپشن جزء محدودیت های اینستاگرام است و کسی نمی تواند در این قسمت اقدام به انتشار لینک کند. از این رو لازم است بگوییم یکی دیگر از مزیت های این روش، نبود محدودیت لینک گذاری در کپشن است و شما می توانید لینک هر مرجعی اعم از وب سایت فروش یا اکانت فروشگاه های موجود در اپلیکیشن های دیگر را درج کنید.
  • و مورد های دیگری که همه ناشی از مدیریت مستقیم اینستاگرام و فیس بوک بر این روش می باشند.

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام به چه صورتی انجام می شود؟

تبلیغات به روش اسپانسری اینستاگرام که به پروموشن هم معروف است، در گرو اپلیکیشن پشتیبان آن، یعنی فیس بوک می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله پروموت اینستاگرام یا پروموشن در اینستا چیست؟ مراجعه کنید

در حقیقت برای استفاده از این قابلیت بایستی اکانت فیس بوک و اینستاگرام تان را به هم متصل کنید.

اتصال این دو اکانت از طریق گزینه ی promote انجام می شود. این گزینه در تمام پیج های تجاری اینستاگرام وجود دارد و کافی است در اولین گام روی آن کلیک کنید تا استارت بهره مندی از تبلیغات اسپانسری اینستاگرام را بزنید.

باید بگوییم با این قدم فقط استارت زدید، بنابراین برای حرکت و رسیدن به مقصد لازم است اقدامات مختلف دیگری هم انجام دهید.

به دلیل این که وظیفه ی اصلی بر عهده ی فیس بوک می باشد، می بایست تمام متقاضیان درخواست خود را در پنل مخصوصی که فیس بوک در اختیار همه گذاشته ثبت کنند.

برای ثبت درخواست و خرید تبلیغات اسپانسر اینستاگرام باید اصطلاحاً کمپین تبلیغاتی خود را بسازید و طی آن به سوالات مختلفی برای انتخاب جامعه ی هدف جواب دهید.

نا گفته نماند همه ی درخواست ها از جانب فیس بوک پذیرفته نمی شوند، زیرا ابتدا بررسی های مختلفی انجام شده و درخواست متقاضیان از جوانب گوناگونی تحت نظر قرار می گیرد تا در صورت نبود مشکل در درخواست، تبلیغات اجرا شوند.

حالا اگر نگران شدید و می پرسید چه چیزی هایی از طرف فیس بوک به عنوان مشکل شناخته می شوند، لازم است بدون نگرانی تا آخر با ما همراه باشید زیرا ضمن صحبت در مورد محدودیت های فیس بوک راه حل مثمر ثمر و درجه یکی هم گفته ایم.

روش های انتشار تبلیغات در اینستاگرام به صورت اسپانسر یا پروموشن

انتشار تبلیغات در اینستاگرام به صورت اسپانسر یا پروموشن به روش های مختلفی انجام می شود که در پایین به آن ها اشاره کرده ایم:

  • اولین روشی که به ذهن همه ی ما خطور می کند، انتشار تبلیغات به صورت عکس و در قالب پست است. انتشار آگهی تبلیغاتی در قالب پست نه تنها اولین بلکه رایج ترین روش محسوب می شود.
  • تبلیغات با پست به صورت انتشار ویدیو هم انجام می شود. ویدیو های تبلیغاتی باید ۶۰ ثانیه و یا کمتر از آن باشند.
  • انتشار آلبوم عکس و یا اسلایدی از عکس و ویدیو نیز روش دیگری برای بهره مندی از این نوع تبلیغات است.
  • و در آخر می رسیم به انتشار تبلیغات به صورت استوری. گفتنی است اگر قصد انتشار ویدیو در این بخش را دارید باید اندازه ی آن از پانزده ثانیه بیشتر نباشد.

نحوه ی جذب مخاطب با تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام چگونه است؟

نحوه ی جذب مخاطب با تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام چگونه است؟

جذب مخاطب با تبلیغات پروموشن یا اسپانسری اینستاگرام به گونه ای است که پست یا استوری مربوط به تبلیغ در بین پست ها و استوری های بخش هوم یا خانه، برای مخاطبینِ هدف به نمایش گذاشته می شود.

لازم به گفتن است اینستاگرام مخاطبینی را به عنوان هدف انتخاب می کند که تا به حال از تبلیغات شما دیدن نکرده اند و برای اولین بار با فعالیت های تان آشنا می شوند. این موضوع خود مهر تاییدی بر جذب مشتری و افزایش دنبال کننده می باشد.

جالب این جاست تبلیغات اسپانسری اینستاگرام به واسطه نحوه جذب مخاطب و ویژگی هایش، حتی برای کسب و کار های خارج از این بستر هم موثر است، این یعنی اگر در خود اپلیکیشن پیجی ندارید و فقط می خواهید از اینستاگرام در راستای بازاریابی استفاده کنید، باز هم جزء بهترین و موثر ترین گزینه های پیشنهادی می باشد.اگر دوست دارید در این مورد بیشتر بدانید میتوانید به مقاله مفید روش تبلیغات موثر اینستاگرام مراجعه کنید

هزینه لازم برای استفاده از امکان تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام

هزینه لازم برای استفاده از امکان تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام

برای تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام نمی توان هزینه مشخص و ثابتی گفت، زیرا نه تنها به واسطه تغییرات نرخ دلار، کم و زیاد می شود، بلکه هر روش و نوعی از آن مستلزم پرداخت بهای متفاوتی می باشد.

تا این جا فهمیدیم این روش در قالب های متعددی انجام می شود. بهره مندی از هر روش و قالبی نیز تعرفه های مجزایی دارد.

بنابراین هزینه لازم برای استفاده از امکان تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام به نوع تبلیغ (عکس، ویدیو، پست، استوری و …) و شرایط اقتصاد بستگی دارد.

محدودیت پیج های ایرانی در تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

یکی از بزرگ ترین مشکلات پیج ها و متقاضیان ایرانی برای بهره مندی از امکان تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، تحریم بودن اکانت های مربوط به ایران است.

تا الان این محدودیت شاید خیلی ها را نا امید کرده و منجر شده از خیر مزیت های فوق العاده روش اسپانسری اینستاگرام بگذرند.

اما گفتنی است دیگر نباید کسی در این مسیر نا امید شود، زیرا راهکار بدون مشکل و تضمین شده ای داریم که برای همه اکانت های ایرانی کاربردی هستند.

بدون هیچ محدودیتی از روش پر مزیتِ تبلیغات اسپانسر اینستاگرام بهره مند شوید

سایت تبلیغ چه به واسطه تلاش های بی دریغ کارشناسان کاربلدی که دارد توانسته تمام محدودیت های ناشی از تحریم ایران را بردارد و نور امیدی برای همه متقاضی های داخل ایران باشد.

یعنی فقط باید همه چیز را دست کارشناسان سایت ما بسپارید تا از روش پر مزیت تبلیغات اسپانسر اینستاگرام به نحو احسن بهره مند شوید.

با استفاده از سایت تبلیغ چه نه تنها هیچ تحریمی جلودار متقاضیان تبلیغات اسپانسر اینستاگرام نیست، بلکه می توانید با کمک متخصص ترین کارشناس ها بهترین کمپین های تبلیغاتی را بسازید، چرا که هر فعالیتی مستلزم کمپینی با خصوصیات مجزا است.

پیشنهاد میکنیم حتما مقاله راهنما و آموزش تبلیغات گسترده در اینستاگرام را بخوانید

و در آخر لازم است بگوییم تبلیغ چه در هر زمان و تاریخی آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد و فقط به اولین قدم شما بستگی دارد، زیرا به محض اعلام درخواست، شروع به ارائه خدمت می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا