آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

فوت و فن روش های افزایش فروش و درآمد پیج اینستاگرام

فوت و فن روش های افزایش فروش و درآمد پیج اینستاگرام

فوت و فن روش های افزایش فروش و درآمد پیج اینستاگرام، موضوعی است که این روز ها جذابیت بالایی برای اکثر کسب و کار ها دارد؛ زیرا هر کسی به خوبی ویژگی ها و مزایای بهره مندی از این بستر ارتباطی را می داند، از این رو روز به روز شاهد کسب و کار های بیشتری در اینستاگرام هستیم.

اگر شما هم کسب و کاری دارید و آن طور که باید هنوز در اینستاگرام فعالیت نمی کنید و یا در صورتی که می خواهید استارت کار خود را با این اپلیکیشن بزنید، توصیه می کنیم هر چه زود تر به طور جدی دست به کار شوید.

قدرتی که اینستاگرام در کسب درآمد دارد با هیچ بستری قابل قیاس نیست، اما این قدرت به شرطی قابل استفاده می باشد که فوت و فن روش های آن را بدانید و بر اساس آن ها فعالیت کنید.

جالب است بدانید اگر فوت و فن های درستی را به کار بگیرید می توانید حتی به درآمد های بیشتری از یک فروشگاه همه چیز تمام برسید، به طوری که اینستاگرام نه دردسر های راه اندازی مغازه و فروشگاه و یا هر نوع مرکز خدماتی و ‌… را دارد و نه مستلزم سرمایه های بالایی همچون آن ها است.

در نتیجه اینستاگرام را می توان یک فرصت طلایی برای کسب و کار ها دانست، فرصتی که بهره مندیِ درست از آن به نوع فعالیت و ترفند های مورد استفاده ی کاربران بستگی دارد.

حالا اگر شما هم می خواهید این فرصت طلایی را غنیمت شمرده و از رقبا عقب نمانید، همراهی با ما را از دست ندهید، چرا که در بخش های بعدی سعی کردیم موثر ترین و مهم ترین فوت و فن روش های افزایش فروش و درآمد پیج اینستاگرام را بگوییم.

حتما بخوانید: 5 روش کاربردی و ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

اولین قدم برای راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام

اولین قدم برای راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام

واضح است اولین قدم در این مسیر ساخت اکانت اینستاگرامی می باشد. لازم است بدانید ساخت اکانت تجاری برای کسب و کار ها با ساخت اکانت های معمولی متفاوت بوده و از مراحل مجزایی برخوردار است.

در واقع اینستاگرام با تفکیک این اکانت ها، قابلیت های مختلفی در اختیار کاربران گذاشته و برای کسب و کار ها ویژگی های مجزایی در نظر گرفته است تا فعالیت های خود را به طور موثر تری انجام دهند.

چند مورد از تمایز اکانت تجاری (اکانت بیزینس) در مقایسه با اکانت شخصی در اینستاگرام عبارت هستند از:

 • دارای راه های ارتباطی مختلفی اعم از Email ، Call و … است.
 • امکان انتخاب دسته بندیِ مرتبط با نوع کسب و کار را دارد.
 • می توان آمار افرادی که پس از دیدن پست، از پروفایل پیج دیدن می کنند، بررسی کرد.
 • تعداد افرادی که پست ها را در بخش ذخیره های پیج خود، ذخیره کرده اند قابل بررسی است.
 • آمار اکانت هایی که پست ها را به اشتراک دیگران هم گذاشته وجود دارد.
 • و ده ها مورد دیگر که برای فرایند های بیزنسی به درد بخور و کاربردی هستند که پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله آموزش اکانت بیزینس اینستاگرام مراجعه کنید

این نکات را در ساخت پروفایل نباید فراموش کنید

ساخت پروفایل اینستاگرام

در مورد پیج های کاری و فروشگاهی، بخش پروفایل از با اهمیت ترین بخش ها به شمار می رود. پروفایل پیج خود را باید طوری بسازید که در کوتاه ترین زمان قدرت جذب هر بیننده ای را داشته باشد.

برای رسیدن به این هدف بایستی نکات زیر را در ساخت پروفایل فراموش نکنید:

 • اول از همه بهتر است در مورد عکس انتخابی برای این قسمت صحبت کنیم‌. اگر عکس جدید، با کیفیت و جذابی انتخاب کنید قطعاً به هدف خود نزدیک تر می شوید. نا گفته نماند سعی کنید با توجه به تغییراتی مثل تغییر فصل و انواع مناسبت ها و … عکس پروفایل تان را هم تغییر دهید و اگر از لوگوی خاصی استفاده می کنید آن را به صورت المانی ثابت در عکس ها درج نمایید.
 • به احتمال زیاد دیدید که برخی از پیج ها، اسمِ طولانی و نا مفهمومی دارند. چنین انتخابی برای پیج های فروشگاهی و تجاری اصلاً مناسب نیست. شما باید اسمی انتخاب کنید که جذاب بوده و در ذهن هک شود.
 • حالا می رسیم به یکی از قسمت های مهم که شامل بیوی پیج می شود‌. این قسمت را لازم است با عبارت های جذب کننده و مختصر و مفید پر کنید.

خدمات آموزشی ارائه دهید

خدمات آموزشی ارائه دهید

ارائه خدمات آموزشی کمک شایانی به جذب فالوور و در نتیجه افزایش فروش پیج ها دارد. حال اگر می گویید فعالیت های شما برای فروش محصول و یا خدمات هیچ ربطی به آموزش ندارد، سخت در اشتباهید.

لازم به گفتن است ارائه خدمات آموزشی هیچ ربطی به نوع فعالیت ندارد، زیرا همه ی بیزینس ها می توانند با توجه به فعالیت هایی که دارند آموزش های مرتبط و مختلفی ارائه دهند.

خدمات آموزشی می تواند شامل موارد گوناگونی شده و منجر به جلب توجه فالوور های بیشتری گردد، فالوور هایی که می توان آن ها به مشتری های حقیقی تبدیل کرد.

بخوانید : راه های کسب درآمد از اینستاگرام

فوت و فن های تهیه عکس برای افزایش فروش در پیج اینستاگرام

فوت و فن های تهیه عکس برای افزایش فروش در پیج اینستاگرام

همان طور که می دانیم اپلیکیشن اینستاگرام عمدتاً برای انتشار عکس است، از این رو باید در تهیه عکس ها توجه ویژه ای داشته باشید.

فوت و فن های تهیه عکس برای افزایش فروش در پیج اینستاگرام شامل موارد مختلفی است که در ادامه به بعضی از مهم ترین ها اشاره کرده ایم:

 • به هیچ وجه از عکس های تکراری و اینترنتی استفاده نکنید.
 • خود تان دست به کار شده و سعی کنید عکس های جدیدی تهیه کنید.
 • ایده پردازی و استفاده از خلاقیت های جذاب در فرایند عکاسی تاثیر بسزایی برای جذب مشتری دارد.
 • عکس ها را فقط محدود به یک زاویه نکنید و حتما عکس هایی از زوایای متعدد ارائه دهید.
 • اگر لوگو و برندی مخصوصی دارید از درج کردن آن روی عکس غافل نشوید.
 • سعی کنید در عکس هایی که منتشر می کنید از هماهنگی های خلاقانه استفاده کنید، چرا که این کار باعث بر جلب توجه مطلوبی می شود.
 • و در کل به هیچ وجه این بخش را سرسری نگیرید تا شاهد نتایج جذابی باشید.

از قدرت تخفیف غافل نشوید

از قدرت تخفیف غافل نشوید

ارائه تخفیف در جذب مشتری، یکی از پر قدرت ترین اقداماتی است که به تمام کسب و کار های اینستاگرامی توصیه می کنیم.

هر کسب و کاری برای جذب مشتری باید هر چند وقت یک بار و به بهانه ی انواع مناسبت ها تخفیفات مختلفی ارائه دهد، تخفیف های وسوسه انگیزی که توجهات را به خود جلب کنند.

بنابراین به هیچ وجه از قدرت تخفیف غافل نشوید، به طوری که اگر تا به حال چنین اقدامی نکردید فقط کافی است یک بار امتحان کنید تا از نتیجه کار شگفت زده شوید.

تاثیر انتشار ویدیو در روند پیج های کاری اینستاگرام

تاثیر انتشار ویدیو در روند پیج های کاری اینستاگرام

طبق آماری که اخیراً به دست آمده، ویدیو در اینستاگرام نه تنها به اندازه عکس بلکه حتی بیشتر از آن باعث جلب مخاطب می شود. اگر ویدیوی مناسب و جذابی منتشر کنید، گام موثری در روند پیج تان برداشته اید.

اما سوال این جاست چه ویدیو هایی در روند پیج های کاری اینستاگرام موثر تر هستند؟

با توجه به این سوال در پایین به چند ویژگی مهم از ویدیو های جذاب اشاره کرده ایم که عبارت هستند از:

 • کوتاه باشد.
 • در همان چند ثانیه اول تیر آخر را زده و جذاب باشد.
 • با در نظر داشتن شرایط مختلفی که کاربران اینستاگرام دارند، دارای زیرنویس هستند.
 • بعد از انتشار ویدیو سعی کنید پشت صحنه های جذابِ تولید آن را هم منتشر کنید که منجر به اعتماد سازی می شود.
 • و در آخر گفتنی است هر ایده و خلاقیتی می تواند تاثیر انتشار ویدیو را دو برابر کند.
 • دقت داشته باشید برای ساخت ویدیو حتما از برنامه های مناسب برای ساخت ویدیو استفاده کنید که پیشنهاد ما مطالعه مقاله بهترین برتامه های ادیت فیلم اینستاگرام میباشد.

پیشنهاد میکنیم حتما به مقاله ایده برای پیج اینستاگرام نیز مراجعه کنید میتواند با دادن ایده های کسب و کار های پول ساز کمک شایانی به شما بکند

و در نهایت می رسیم به فوت کوزه گری

و در نهایت می رسیم به فوت کوزه گری

تا این جا با فوت و فن های مختلفی آشنا شدیم که سبب افزایش فروش و درآمد پیج اینستاگرام می شوند، فوت و فن هایی که هر کدام به نوبه ی خود تاثیرات غیر قابل انکاری دارند.

حالا در این قسمت لازم است تیر نهایی را زده و به فن آخر که به عبارتی می توان آن را فوت کوزه گریِ افزایش فروش و درآمد اینستاگرام معرفی کرد، اشاره کنیم. تبلیغات در اینستاگرام همان فوت کوزه گری است که تاثیر به مراتب بالایی در میان دیگر فوت و فن روش های افزایش فروش اینستاگرام دارد.

جالب است بدانید با تبلیغات درست و مناسب در اینستاگرام می توانید اصطلاحاً راه صد ساله را یک شبِ پشت سر بگذارید و شاهد نتیجه های شگفت آوری شوید.

البته نا گفته نماند اقدام به تبلیغات در اینستاگرام همان قدر که می تواند میزان فروش را تا چند صد برابر بیشتر کند، در صورتی که قدم نا مناسبی در این راستا بردارید ممکن است بدون هیچ نتیجه ای فقط منجر به اصراف هزینه های مربوط به آن شوید.

برای تبلیغات درست در این بستر نباید سهل انگارانه اقدام کنید و لازم است حتماً از متخصصین تبلیغات در اینستاگرام بهره مند شوید، چرا که متخصصین به خوبی می دانند چه نوع تبلیغاتی و چه اقداماتی در این راه منجر به بهبود پیج ها می شود. در واقع هر پیجی با توجه به فعالیت ها و جایگاهی که دارد مستلزم اقدامات متفاوتی برای تبلیغات است‌.

لازم است بدانید تبلیغات در اینستاگرام شامل موارد گوناگونی نظیر تبلیغ در استوری ها، تبلیغات اینفلوئنسری و بلاگر ها، تبلیغ با انتشار بنر و رپورتاژ آگهی و امثالهم می شود و شما میتوانید از دو مقاله جامع روش تبلیغات موثر در اینستاگرام و بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ را مطالعه کنید

با توجه به تنوع انتخاب در این راستا بهترین کار بهره مندی از مرکز معتبر و متعهدی مثل سایت تبلیغ‌چه است، تا به بهترین نتیجه های ممکن برسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا