آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

جدیدترین‌تعرفه‌تبلیغات‌در‌اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام یکی از فعالیت‌هایی است که برآورد مالی آن تا حد زیادی دشوار است. دلیل این موضوع نبود تعرفه خاصی برای تبلیغات و همین طور تغییرات مداوم قیمت‌ها در صفحات مختلف است. بسیاری از اینفلوئنسرها تعرفه‌های بالاتر از حد انتظار برای پست‌های تبلیغاتی در نظر می‌گیرند و بعضی هم از نوع قیمت‌گذاری اطلاع ندارند و فاصله تعرفه آنها با اینفلوئنسرهایی با بازدهی یکسان بسیار متفاوت است. این موضوع باعث شده کسب و کارها نتوانند پیش‌بینی دقیقی از میزان هزینه لازم برای تبلیغاتشان داشته باشند و حتی نتوانند از بازدهی هر کمپین به طور دقیق خبر داشته باشند. جالب است بدانید ما در داشتن چنین مشکلی تنها نیستیم. در بسیاری از کشورهای دنیا هم ملاک ثابتی برای تعیین قیمت تبلیغات اینستاگرامی وجود ندارد اما بعضی متخصصان توانسته‌اند تخمین‌هایی بر اساس مشاهداتشان بزنند. در این مطلب تلاش می‌کنیم تا حدی به میانگین تعرفه‌های تبلیغاتی مناسب در ایران برسیم و بتوانیم حدس بزنیم برای بازدید مورد نظر کمپین تبلیغاتی‌مان در اینستاگرام چقدر بودجه باید در نظر بگیریم.


اگر فرصت خواندن این مقاله را ندارید پیشنهاد میکنیم حتما پادکست آن که توسط تبلیغ چه تهیه شده را گوش کنید


انواع تبلیغات در اینستاگرام

در اینستاگرام به شکل‌های مختلفی می‌توانید تبلیغ کنید. هر کدام از این شکل‌ها در صفحات مختلف تعرفه مخصوص خودشان را دارند.هزینه تبلیغ در اینستاگرام برای انواع مختلف تبلیغ متفاوت است. به طور کلی تبلیغ شامل سه دسته اصلی می‌شود. تبلیغات در صفحه اینفلوئنسرها ( معرف به اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام ) که افراد تاثیرگذار اینستاگرام هستند، تبلیغات در پیج‌هایی که به نام یک شخص نیستند و روی موضوعی مثل طر‌ح‌های گرافیکی، متن‌های جالب، اطلاعات عمومی و… تمرکز دارند و همچنین تبلیغات اسپانسری اینستاگرام که از طریق پرداخت هزینه به خود اینستاگرام یا فیس‌بوک انجام می‌شود.

در میان این شکل‌های مختلف تبلیغ، تبلیغات اسپانسری اینستاگرام در ایران به ندرت انجام می‌شود و به دلیل تحریم و دشواری‌های پرداخت بین‌المللی کمتر در میان گزینه‌های مورد نظر کسب و کارهای ایرانی قرار می‌گیرد. اما به طور میانگین در جهان برآورد شده که تبلیغ در اینستاگرام به روش CPM حدود 6 دلار به ازای هر 1000 ایمپرشن هزینه دارد و تبلیغ به روش CPC تقریبا برای هر کلیک تقریبا 1 دلار است اما بسته به بیزنس و نوع تبلیغ تا 3 دلار هم می‌رسد.هزینه تبلیغ در اینستاگرام باید با توجه به تبلیغی که انجام می شود مدیریت شود.

تبلیغات در پیج‌های اینستاگرامی ایرانی به دلیل هزینه پایین‌تر، مورد توجه بعضی از برندها هستند اما به دلیل نیتیو نبودن تبلیغات در اغلب این صفحه‌ها، تاثیرگذاری کمتری دارند. یعنی تبلیغات در این صفحات بیشتر به آگهی بازرگانی شبیه می‌شوند و کمتر می‌توانند توجه فالوورها را جلب کنند چون به بقیه محتواهای صفحه شبیه نیستند، مگر در صفحاتی که امکان گذاشتن محتوای تبلیغاتی در قالب آن صفحه وجود داشته باشد. به همین دلیل شرکت‌های تبلیغاتی راهکارهایی در نظر گرفته‌اند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.هزینه تبلیغ در اینستاگرام باید به صرفه باشد و بر اساس بودجه تبلیغاتی تنظیم شود.

تبلیغ در صفحه اینفلوئنسرها ، اینفلوئنسر مارکتینگ اما از محبوب‌ترین شکل‌های تبلیغ است که بازدهی بالاتری هم دارد. اینفلوئنسرها که طی ماهها فعالیتشان ارتباط خوبی با مخاطبانشان ساخته‌اند و اعتماد آنها را جلب کرده‌اند، محصول و خدمات کسب و کارها را در صورتی که متناسب با علایق و سلیقه خودشان باشد در قالب سبک زندگی خودشان ارائه می‌کنند و به همین دلیل قدرت تاثیرگذاری بیشتری دارند. در همکاری با اینفلوئنسرها می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. می‌توانید از اینفلوئنسر بخواهید یک پست منتشر کند، یک استوری منتشر کند، مجموعه‌ای از پست و استوری منتشر کند. این پست‌ها می‌توانند در قالب عکس، ویدیو، یا گرافیک باشند و بسته به نوع صفحه و فعالیتش شکل همکاری مشخص می‌شود.

تعرفه تبلیغات اینفلوئنسرها در اینستاگرام

تعرفه تبلیغات اینفلوئنسرها در اینستاگرام

در اینستاگرام تعیین تعرفه ثابت کار دشواری است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا طبق نوشته سایت بافر تبلیغ با اینفلوئنسرها به ازای هر 1000 فالووری که آنها دارند تقریبا معادل 10 دلار است. یعنی اگر با اینفلوئنسری همکاری می‌کنیم که 100.000 فالوور دارد باید معادل 1000 دلار هزینه کنیم. اما نوع دیگری از محاسبه قیمت که با ملاک‌های جدید سازگارتر است محاسبه بدون توجه به تعداد فالوور و با در نظر گرفتن میزان مشارکت یا اینگیجمنت است. چرا که بسیاری از فالوورها در صفحات مختلف غیرفعال هستند و تاثیری در بازدهی تبلیغ ندارند. اما با محاسبه کردن قیمت بر اساس مشارکت می‌توانیم قیمتی متناسب با اثرگذاری تبلیغ به دست بیاوریم. در این فرمول تقریبا به ازای هر 1000 اینگیجمنت 250 تا 750 دلار هزینه می‌شود. این رنج قیمت یعنی عدد ثابتی وجود ندارد و در هر صفحه‌ای قیمت‌گذاری توسط صاحب صفحه انجام می‌شود و به توافق او با برند بستگی دارد. حالا اگر این تبلیغ در استوری انجام شود، به دلیل موقت بودن پست و ماندگاری بیست و چهار ساعته آن، قیمت کمی پایین‌تر خواهد بود.

همانطور که می‌توانید تصور کنید، تبدیل کردن این قیمت‌ها به تومان برای ارزیابی قیمت تبلیغات در ایران معقول به نظر نمی‌رسد. اما در ایران چطور می‌شود برای تبلیغات قیمت تعیین کرد؟ آنچه روشن است این است که باید ایمپرشن و اینگیجمنت را ملاک قیمت‌گذاری قرار بدهیم. برای این کار می‌توانیم به سراغ تعدادی از اینفلوئنسرها و قیمت‌های آنها برویم تا ببینم روش مرسوم تعیین قیمت در میان اینفلوئنسرهای ایرانی چگونه است. آنچه در ادامه می‌بینید از اطلاعات قیمت پست در صفحه بیش از 100 اینفلوئنسر ایرانی استخراج شده است.

در ایران اغلب اینفلوئنسرها هنوز قیمت خود را بر اساس تعداد فالوور مشخص می‌کنند. حدود قیمت‌های مرسوم یک پست را در جدول زیر می‌بینید.

قیمت اینفلوئنسر ها بر اساس تعداد فالوور
نامآیدی اینستاگرامحوزه کاریفالوورحداقل برای هر پست
محمدامین کریم پورmohamadaminkarimporطنز پرداز3/1 میلیون8 میلیون تومان
محسن ایزیiz.mohsenطنز پرداز2 میلیون6 میلیون تومان
عرفان علیرضاییerfanalirezaiطنز پرداز2 میلیون6 میلیون تومان
سید احمد معینpicassomoورزش363هزاز نفر16 میلیون تومان
صبا صفریsabaasafariسبک زندگی237 هزار نفر5 میلیون تومان
محمدرضا ماندنیmaandaniعکاسی110 هزار نفر2 میلیون تومان

با وجود این تعداد فالوور ملاک مناسبی برای تعیین قیمت پست و هزینه تبلیغ در اینستاگرام نیست. چرا که بسیاری از این افراد تعداد قابل توجهی فالوور غیرفعال دارند که در میزان مشارکت و دیده شدن تبلیغات موثر نیستند. بنابراین در نظر گرفتن متوسط مشارکت صفحه یا متوسط ایمپرشن می‌تواند معیار بهتری برای ارزیابی قیمت یک صفحه در اختیارمان بگذارد. بر اساس میزان ایمپرشن در حال حاضر قیمت‌ها به شدت متفاوت و سلیقه‌ای تعیین می‌شود. چرا که تاکنون تعداد فالوور ملاک تعیین قسمت قرار گرفته بود. در جدول بالا می‌توانید میزان بزرگ بودن بازه قیمت در صفحه‌های مختلف را ببینید. این قیمت‌ها با توجه به ملاک ایمپرشن مشخص نشده‌اند.

شما می توانید برای کاهش هزینه تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ خود در سایت تبلیغ‌چه ثبت نام کنید و تجربه خوبی از تبلیغات با اینفلوئنسرها داشته باشید.

اینکه دقیقا چه قیمتی از بازه موجود انتخاب شود بستگی به میزان مشارکت موثر در صفحه اینفلوئنسر دارد که با دریافت اینسایت از او قبل از توافق یا با توجه به درخواست او مشخص می‌شود. مثلا ممکن است تبلیغ در صفحه اینفلوئنسری با 100هزار فالوور در صورتی که کامنت‌های کمتر یا نامربتط‌تری داشته باشد 1 میلیون تومان ارزش داشته باشد، اما مشارکت مرتبط و باکیفیت در صفحه اینفلوئنسر دیگری با همان میزان ایمپرشن ارزش پست را تا 2 میلیون تومان افزایش بدهد. پس در تعیین قیمت هم ایمپرشن در نظر گرفته می‌شود و هم مشارکت موثر و مرتبط در عموم پست‌های صفحه.

همچنین تعیین قیمت به میزان دشواری تولید محتوا هم بستگی دارد. مثلا تولید محتوای ویدیویی یا حضور در ویدیوی برندها و حضور در ایونت‌ها از جمله همکاری‌هایی است که زمان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد و اینفلوئنسرها ممکن است قیمت‌هایی بالاتر از این برایش در نظر داشته باشند.

از طرف دیگر سلبریتی‌ها و اینفلوئنسرهایی که در دنیای واقعی هم از شهرت برخوردارند ممکن است قیمت‌هایی بالاتر از این موارد در نظر بگیرند. چرا که آنها به واسطه سابقه خود در فعالیت حرفه‌ایشان از اعتباری فراتر از تعداد فالوور برخوردارند و حضورشان در کمپین‌های تبلیغاتی صرفا برای دیده شدن تبلیغ نیست. بلکه در پوزیشنینگ و جایگاه‌سازی برند موثر است. به علاوه اینکه آنها برای حفظ وجهه هنری، فرهنگی، ورزشی و… خود کمتر تبلیغ می‌کنند و بیشتر گزینش می‌کنند تا چهره‌شان به عنوان یک چهره تبلیغاتی مخدوش نشود. در عوض ممکن است هزینه بالاتری برای هر تبلیغ در نظر بگیرند.

تعرفه استوری اینفلوئنسرها در اینستاگرام

تعرفه استوری اینفلوئنسرها در اینستاگرام

قیمت تبلیغ در استوری هم با همین شیوه و با توجه به میزان ایمپرشن می‌تواند تعیین شود. اما با توجه به 24 ساعته بودن این نوع تبلیغ منطقی به نظر می‌رسد که با درصد بالایی تخفیف همراه باشد و قیمت آن در هر صفحه با توجه به قیمت یک پست و اختلاف میزان ایمپرشن پست و استوری، پایین‌تر از آن در نظر گرفته شود. گاهی برندها از اینفلوئنسرها می‌خواهند در مجموعه‌ای از استوری‌ها (بیش از یک استوری) به تفصیل خدماتشان را توضیح بدهند یا ابعاد مختلف کسب و کار آنها را معرفی کنند. این استوری‌های طولانی معمولا قیمتی بالاتر از تک استوری دارند و از لحاظ تکرار تگ برند و لینک می‌توانند تاثیر خوبی در ترغیب افراد به کلیک کردن و توجه به محتوای تبلیغ داشته باشند. اما در این نوع همکاری، معمولا قیمت تک تک استوری‌ها معادل قیمت یک استوری محاسبه نمی‌شود و برای مجموعه استوری‌ها قیمتی کمی بالاتر از یک استوری در نظر گرفته می‌شود. مگر اینکه قرار باشد هر استوری جداگانه در یک روز نمایش داده شود که در این صورت بعضی از اینفلوئنسرها هزینه کامل هر استوری را درخواست می‌کنند. طبق تجربه، قیمت پیشنهادی اینفوئنسرها برای تک استوری حدودا یک سوم تا یک دوم قیمت پیشنهادی آنها برای پست است پس نمی تواند معیار دقیقی برای قیمت گذاری باشد.

اگر می‌خواهید قیمت دقیق تبلیغات استوری در اینستاگرام اینفلوئنسرها را بدانید پیشنهاد ما عضویت در سایت تبلیغ‌چه میباشد.

تعرفه استوری و پست اینفلوئنسرها در اینستاگرام

گاهی برگزارکنندگان کمپین‌های تبلیغاتی به صورت پکیج تبلیغاتی با اینفلوئنسرها همکاری می‌کنند. مثلا 3 پست و 3 استوری درخواست می‌کنند. یا یک پست و یک استوری و… در این موارد معمولا اینفلوئنسرها تخفیف‌هایی را به دلیل همکاری بلندمدت در نظر می‌گیرند. بنابراین معمولا قیمت یک پست و یک استوری به طور همزمان می‌تواند ارزان‌تر از یک پست و یک استوری به طور جداگانه محاسبه شود. باید توجه داشته باشید که همکاری به صورت پکیج زمانی توصیه می‌شود که از بازدهی تبلیغتان در صفحه اینفلوئنسر مورد نظر مطمئن باشید و یکباره ریسک بالایی برای چند تبلیغ که از میزان بازدهی احتمالی آن خبر ندارید متحمل نشوید.

تعرفه تبلیغات بازدیدی و ساعتی در اینستاگرام

همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد در اینستاگرام پیج‌های فعالی وجود دارند که به نام شخص خاصی فعالیت ندارند اما پرمخاطب هستند و در حیطه خاصی تولید محتوا می‌کنند. در این پیج‌ها که انواع مختلفی از سرگرمی و طنز، تا اطلاعات عمومی و آموزش دارند هزینه تبلیغات هم به صورت تک پست یا استوری محاسبه می‌شود و هم به صورت در نظر گرفتن ریچ، ایمپرشن یا ویو. اغلب این تبلیغات به صورت بازدیدی و 24 ساعته انجام می‌شوند. به این صورت که تبلیغ شما با توجه به میزان بازدید مورد نظرتان در پیج‌های مختلفی که انتخاب می‌کنید نمایش داده می‌شود با رسیدن به میزان بازدید مورد نظر حذف می‌شود. مثلا هر بازدید ویدیو تقریبا 15 تومان هزینه دارد. اگر هم بخواهید بر اساس ایمپرشن هزینه را پرداخت کنید، برای هر ایمپرشن باید حدود 5 تومان و برای هر ریچ هم حدود 6 تومان در نظر بگیرید. قیمت تبلیغ بازدیدی در استوری تقریبا 6 تومان برای هر بازدید است. در تبلیغات ساعتی هم قیمت پست شما بعد از تبلیغ بسته به میزان بازدید مشخص می‌شود و پول همان تعداد را پرداخت می‌کنید. البته بعضی صفحات هم قیمت ثابتی در نظر می‌گیرند.

این تبلیغات اغلب توسط شرکت‌های تبلیغاتی انجام می‌شوند و در صورت تمایل به اجرای آن توسط خودتان، دردسرهای بیشتر و احتمالا هزینه بیشتری برایتان دارد. چرا که مجبور می‌شوید برای هر پست هزینه مشخصی پرداخت کنید یا با چندین صفحه و ادمین در ارتباط باشید. بعضی از شرکت‌ها هم بنا به توافق‌هایی که با پیج‌ها دارند انعطاف‌پذیری بالایی در تعیین قیمت ایجاد کرده‌اند و شما با هر بودجه‌ای می‌توانید برای تبلیغاتتان بازدید بگیرید.

راهنمای تعرفه‌تبلیغات‌در‌اینستاگرام

با وجود اینکه تلاش کردیم در این مطلب حدودی از قیمت‌های موجود برای انجام تبلیغات و هزینه تبلیغ در اینستاگرام را توضیح بدهیم، باز هم این اعداد همیشه همان چیزی نیستند که در عمل می‌بینید. چرا که با نبود قواعد مشخصی برای قیمت‌گذاری، عرضه و تقاضا است که تعیین کننده می‌شود. مثلا بعضی از اینفلوئنسرها با مشاهده تقاضای بالا برای تبلیغات، بدون توجه به میزان ریچ و ایمپرشن قیمت‌های خود را افزایش دادند تا در عوض از تعداد تبلیغ بکاهند و در عین حال درآمدشان کم نشود. چرا که تبلیغات بیش از حد می‌تواند مخاطبان یک صفحه را آزرده کند. با وجود افزایش قیمت در این صفحات هنوز شرکت‌هایی بودند که توان پرداخت قیمت‌های بالاتر را داشتند و این قیمت‌های بالا بعد از مدتی تثبیت شدند. به همین دلیل انتظار کاهش قیمت و رسیدن آن به قیمت منطقی می‌تواند دور از ذهن باشد. به همین ترتیب اینفلوئنسرهایی که با یک سلیقه یا استایل خاص شناخته می‌شوند یا در حوزه‌ای فعالیت می‌کنند که خاص خودشان است قدرت بیشتری برای قیمت‌گذاری بالاتر از عرف دارند. اما باید توجه داشت که در همکاری با این افراد دقیقا هزینه چه چیزی را پرداخت می‌کنیم؟ آیا پرداخت قیمت بالاتر برای قرار گرفتن نام برند در کنار نام یک اینفلوئنسر برای برند ما مزیت بیشتری دارد؟ در این صورت بعضی از برندها به این همکاری‌ها تن می‌دهند.

بسیاری از اینفلوئنسرها ممکن است به تازگی فعالیت خود را جدی‌تر کرده باشند. این افراد می‌توانند از این شیوه قیمت‌گذاری کمک بگیرند قیمت پست و استوری خود را مشخص کنند. اگر شما برندی دارید که مایل به انجام تبلیغات اینفلوئنسری برای آن هستید می‌توانید تبلیغات خود را از طریق پلتفرم تبلیغ‌چه ثبت کنید و بهترین نتیجه را بگیرید

تعرفه‌تبلیغات‌در‌اینستاگرام چقدر است؟

تعرفه ثابت و دقیقی برای تبلیغات داخل اینستاگرام وجود ندارد اما حدودا قیمت برای هر 1000 بازدید ده هزار تومان است. برای مشاهده تعرفه دقیق استوری و پست و قیمت اینفلوئنسرها این مطلب را بخوانید.

قیمت دقیق تبلیغات داخل اینستاگرام را از کجا ببینم

تعرفه‌تبلیغات‌در‌اینستاگرام بر اساس زمان و جو ایران گاها دستخوش تغییر می شود. برای اطلاع از جدیدترین قیمت ها می توانید در تبلیغ‌چه عضو شوید.

آیا قیمت تبلیغات استوری با پست متفاوت است

بله بر اساس تجربه قیمت تبلیغات اینستاگرام به صورت پست 2 تا 3 برابر قیمت تبلیغات استوری است

از کجا و چطور می توانم قیمت اینفلوئنسرهای اینستاگرام را مشاهده کنم

در این مطلب می توانید به کمک لیست تعرفه های جدید تبلیغات اینستاگرام که از بازار جمع آوری شده و کاملا بروز و دقیق است براحتی قیمت منصفانه برای همکاری با اینفلوئنسرها را حساب کنید

محمدرضا حبیبی

علاقه مند به دنیای جذاب وب و عوض تیم تخصصی تبلیغ‌چه

نوشته های مشابه

‫۳۲ دیدگاه ها

  1. سلام جناب مهدی حالتون خوبه ؟
   بله انجام میدیم ولی سبک ما کمی متفاوت تر میباشد.
   در واقع شما وارد پنل وبسایت تبلیغ چه میشید ( با استفاده از ادرس : https://www.panel.tablighche.com/ ) و پیج های مورد نظر خودتونو برای تبلیغات در اینستاگرام انتخاب میکنید و باقی کار ها را با افتخار تیم تبلیغ چه انجام میدهد

 1. هزینه تبلیغات تو اینستاگرام یکم گرونه
  کاش راه حالی ارائه میدادید یکم هزینه هارو کنترل کنیم

  1. سلام وقتتون بخیر باشه جناب محمد حسین من تا یک جایی با شما موافقم ولی به صورت کامل خیر.
   هزینه تبلیغات زیاده چون شما گزینه های محدودی دارید! شما تنها چند پیج خاص را سراغ دارید که هر قیمتی ممکنه روی تبلیغات خودشون بزارند اما شما میتونید از پنل ما استفاده کنید تا همزمان ۱۰۰ ها پیج اینستاگرامی را به همراه هزینه و تعرفه هاشون ببینید! تعداد فالوور ، تعداد کامنت و لایک هاشونو ببینید و بعد بهترین گزینه هارو انتخاب کنید
   اینگونه هزینه های شما به شدت مدیریت میشود
   نکته آخرم اینکه اگر شما نتوانستید ما میتوانیم اینکار را برای شما انجام بدیم، این کار باعث افتخار ما نیز میباشد

 2. سلام
  میشه هزینه تبلیغات کامیار نیکا مهدیس سعادات رو بگید ؟میخواستم تبلیغات بکنم هزینه تبلیغاتشونو نمیدونم

  1. با عرض سلام خدمت شما روژین خانوم امیدوارم حالتون خوب باشه
   برای مشاهده هزینه ها و تعرفه ها شما میتوانید با استفاده از لینک زیر وارد پنل تبلیغ چه بشید و قیمت و تعرفه هر پیج را زیرش ببینید و در صورت تمایل تبلیغ بکنید

   ضمن اینکه میتونید مقاله تبلیغات نیکا فلاحی را مطالعه کنید.
   در صورت هر گونه سوال و یا راهنمایی با پشتیبان های سایت در ارتباط باشید

   1. سلام
    کدوم پیج خوبه برای تبلیغات پیج آرایشی؟ هزینه تبلیغاتشم به صرفه باشه لطفا

    1. سلام آقای مقدمی حالتون خوبه ؟
     جناب مقدمی حقیقتش پاسخ این سوال رو اینجا نمیتونیم بدیم چون پاسخ ما متناسب به این زمان هستش ولی کامنت ما تا ابد در سایت میمونه و ممکنه شخصی ۶ ماه دیگر با حساب روی این کامنت تصمیم بگیره
     ولی شما میتوانید با پشتیبانی سایت ما از طریق ادرس زیر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم صورت بگیرد
     https://www.panel.tablighche.com/ ( پس از ورد به قسمت پشتیبانی مراجعه کنید )

     1. سلام
      من هم یک پیج لباس زنانه دارم میشه به من هم مشاوره بدید؟نمیدونم چطوری و کجا تبلیغ کنم هر موقع تبلیغ میکنم فاجعه میشه :((

      1. با عرض سلام خدمت شما خانوم رضایی
       بله حتما باعث افتخار تیم تبلیغ چه میباشد
       لطفا شماره و اطلاعات لازم را از طریق تیکت ارسال نماید در اسرع وقت با شما تماس گرفته میشود
       از طریق لینک زیر وارد پنل بشید برای ارسال شماره تماس
       https://www.panel.tablighche.com/

 3. چطوری میتونم از مشاوره های رایگان شما استفاده بکنم ؟
  میخواستم تبلیغات انجام بدم ولی بودجه محدودی دارم و دنبال بهترین بازدهی ممکن هستم ….

  1. با عرض سلام خدمت شما جناب آقای فرجی، حبیبی هستم از تیم تبلیغ چه
   شما برای دریافت مشاوه میتوانید وارد لینک زیر شوید و از قسمت پشتیبانی درخواست مشاوره و تماس بکنید.
   https://panel.tablighche.com/
   نکته ای که لازمه عرض بکنم اینکه شما میتوانید از داخل پنل با توجه به بودحه خودتون و هزینه تبلیغات هر پیج انتخاب کنید و کمپین ببنیدید سپس با تماس با مشاورین ما
   از تاثیر گذار بودن یا نبودن آن مطلع شوید

   1. هزینه مشاوره چه قدر هستش؟
    هزینه روی هزینه تبلیغات اضافه میشه یا اینکه اگر تبلیغ کنیم هزینه گرفته نمیشه ؟

    1. سلامی دوباره جناب مقدمی
     هزینه مشاوره تا جایی که مقدور باشه رایگانه
     یعنی در اکثر مواقع رایگانه ولی در زمان های بخصوصی نیاز به برسی های تخصصی و یک سری ریزه کاری های دیگر دارد که در اون زمان در ابتدا با تبلیغ دهنده هم آهنگی های لازم صورت میگیرید
     ولی در اکثر مواقع نه تنها رایگان میباشد بلکه شنیدن صدای کاربران تبلیغ چه باعث افتخار ما میباشد و از هم صحبتی استقبال میکنیم

     1. سلام
      منم الان درخواست مشاوره کردم امیدوارم خوب باشه و نتیجه بده ….
      واقعا هزینه تبلیغات تو اینستاگرام برام زیاد شده نیاز دارم یکم مدیریتش کنم

  1. حالتون خوبه جناب مقدمی؟
   سوالی که شما پرسیدید واقعا نمیشه توی چند خط جواب داد چون نیاز به برسی متغییر های زیادی هستش
   لطفا با پشتیبانی در تماس باشید برای کسب اطلاعات بیشتر

 4. با این نرخ های جدید تبلیغات تو اینستاگرام دیگ نمیصرفه
  دوتا تبلیغ میکنید راحت چند میلیون میشه!
  نمیدونم با این هزینه ها چیکار باید کرد!!

  1. با عرض سلام خدمت شما جناب آقای الله یاری
   اگر اجازه بدید من با شما مخالفت بکنم علت مخالفت رو هم این اعلام کنم که اگر تبلیغات درست ، در پیج های درست و همینطور هدفمند انجام شود نتیجه های زیر را به دنبال دارد
   ۱ ) کاهش هزینه های تبلیغات ( اگر تبلیغات اصولی باشد نیاز نیست هر بار در یک پیجی که هزینه تبلیغش ۵ میلیونه تبلیغ کنید )
   ۲ ) جذب کاربر هدف و افزایش فروش ( اگر فروش افزایش بیابد پس به زودی هزینه های که صرف شده برخواهد گشت )
   پس شما نیاز دارید تبلیغات خودتان را اصولی انجام دهید تا مشکل هزینه های شما رفع گردد.
   تمام افراد و شرکت ها نیاز دارند بودجه تبلیغات اصولی و درست مصرف شود! مهم نیست شما یک شخص باشید یا بزرگ ترین شرکت دنیا، در هر حال باید تبلیغات خودتونو به صورت هدفمند انجام دهید تا هم بودجه شما مدیریت شود و هم اینکه بهترین نتیجه را بگیرید
   در صورت نیاز میتوانید با پشتبانی تبلیغ چه در تماس باشید

 5. تعرفه برخی از پیج ها واقعا غیر منصافه هستش
  میلیون میلیون پول میگیرن ولی بازدهی پیجشون یک پنجم همون هزینه بیشتر نمیرزه
  کاش به اینا رسیدگی بشه

  1. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما خانوم مهدوی عزیز
   خانوم مهدوی حرف شما درست و منطقیه ولی اجازه بدید از یک دید دیگه هم بهش نگاه کنیم، شاید انتخاب شما درست نبوده و پیجی که شما انتخاب کردید متناسب با حوزه شما نبوده و مخاطبین هدف بسیار کمی در اون پیح داشتید. مثال ساده و روشنی بخوام بزنم این میتونه باشه که شما در پیجی که عموم فالوور های اون آقا هستند و سن بالا اقدام به تبلیغ لوازم آرایشی بکنید مطمنن بازدهی بسیار کمی خواهد داشت ( درسته در این مورد به سادگی قابل تشخیص هستش که مناسب ما نیستش ولی نکته ای که شایان به ذکر هستم اینکه من عمدا مثال ساده ای را بیان کردم در ۹۰ درصد مواقع تشخیص این موضوع به شدت سخت میباشد)
   برای موضوع قیمت و هزینه تبلغات تو اینستاگرام هم شما میتونید وارد پنل ما بشید تا همزمان قیمت چند صد تا پیج رو ببینید تا بتونید باهم مقایسه کنید و بهترین انتخاب رو بکنید
   ادرس ورد به پنل : https://www.panel.tablighche.com/

 6. سلام و خسته نباشید خدمتتون 🙏🌹
  من میخواستم یه پیج خارجی بزنم، شما میتونید بگین تعرفه تبلیغات به چه صورته که بهم مراجعه کنن
  مثلا فالوورم ۱۰ کا باشه چقد در ازای پست یا استوری ۲۴ ساعتع باید بگیرم ؟
  من قبلن خودم پیج ۸۰کا خارجی داشتم تبلیغ میکردم با پیپال یکی دیگه، تعرفه هم یجورایی خودم تعیین کرده بودم
  اما میشه اگه شما میدونید کمکم کنید که چقد هست ؟ ممنونم
  من جز پیپال راهی دیگه دارم که مستقیما خودم دریافت کنم و چنج کنم ؟

  1. سلام حالتون خوبه فاطمه خانوم
   حتما باعث افتخار ما هستش این موضوع
   یک راه ارتباطی برای ما ارسال نماید تا بتونیم پیج شما را برسی کنیم و قیمت مناسب برای تبلیغات را بهتون اعلام کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا