آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

صفر تا 100 اکانت بیزینس اینستاگرام ( تکمیلی 2021 )

اینستاگرام که در حال حاضر، محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و دومین شبکه اجتماعی محبوب دنیا است، در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار توسط کوین سیستروم و دوستش مایک کرگر ارائه شد. اینستاگرام از همان روزهای ابتدایی مورد استقبال افراد در سراسر دنیا قرار گرفت تا حدی که تا سال ۲۰۱۲ موفق به جذب ۱۰۰ میلیون کاربر شد و دو سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۴ به ۳۰۰ میلیون کاربر رسید که در این زمان مارک زاکربرگ مدیر عامل و مالک اصلی فیسبوک، اقدام به خرید این پلتفرم به مبلغ یک میلیارد دلار کرد. از نظر اطرافیان مارک زاکربرگ، خرید اینستاگرام با این مبلغ، کار عاقلانه ای به نظر نمی رسید اما پیشرفت سریع اینستاگرام در جذب مخاطبان تا امروز نیز ادامه داشته است و اکنون پس از گذشت تقریبا ۱۰ سال از ورود این نرم افزار به زندگی اجتماعی افراد در سراسر دنیا حدود ۱ میلیارد کاربر دارد.
اینستاگرام در ابتدا تنها بر روی سیستم عامل IOS قابل اجرا بود و از آن جایی که ایرانی ها کمتر از آیفون استفاده می کردند، ورود ایرانی ها به اینستاگرام با کمی تاخیر مواجه شد. اما پس از اینکه این نرم افزار بر روی سیستم عامل اندروید نیز قابل نصب شد، در ایران نیز به سرعت رواج پیدا کرد و تا سال ۲۰۱۸ حدود ۴۰ میلیون کاربر ایرانی از اینستاگرام استفاده می کنند.

در سال های ابتدایی که اینستاگرام وارد زندگی جوامع مختلف شده بود، از آن تنها برای سرگرمی و به اشتراک گذاری تجربیات و هم چنین برقراری ارتباط با سایر افراد استفاده می شد. با گذشت زمان و بالا رفتن اطلاعات افراد نسبت به تاثیرگذاری اینستاگرام روی افراد، کسب و کارها وارد اینستاگرام شدند و از طرفی اینستاگرام هم قابلیت های خاصی از جمله اکانت بیزینسی را به این منظور در اختیار کاربران قرار داد.
در این مقاله به توضیح صفر تا صد اکانت های بیزنسی اینستاگرام خواهیم پرداخت تا بتوانید از قابلیت های اکانت های بیزینسی اینستاگرام به نحو صحیح استفاده نمائید. مباحثی که در این مقاله به توضیح آن خواهیم پرداخت


مدل های درآمدی در اینستاگرام


در اینستاگرام به روش های مختلفی می توان به کسب درآمد پرداخت. در این جا توضیح مختصری در مورد مدل های درآمدی در اینستاگرام خواهیم داد.
فروش محصول: در این روش فرد اقدام به فروش محصولاتی که خود تولید کرده یا از تولید کننده خریده است می کند. این مدل درآمدی مثل زمانی است که فردی فروشگاهی راه اندازی کرده است و داخل آن را با اجناس فیزیکی پر کرده است.
همکاری در فروش: یکی از روش های بسیار جالب و کارآمد مخصوصا برای افرادی که بودجه کافی برای تامین کالا جهت فروش ندارد، همکاری در فروش است. این روش به این صورت است که فرد اکانت بیزینسی خود را برای کالای مورد نظر راه اندازی می کند و به وسیله هماهنگی با صاحب کالا، درصدی را به عنوان سود خود در نظر می گیرد و به این روش به درآمد می رسد.
تبلیغات: برخی افراد با جذب فالوور با استفاده از تولید محتوای قوی، اقدام به تبلیغات در اینستاگرام میکنند و ایجاد درآمد می کنند. اکثر این پیج ها، زمینه های آموزشی، سرگرمی و … دارند که میزان تاثیر گذاری متفاوتی را بر روی مخاطب ایجاد می کنند. هرچه میزان تاثیر گذاری پیج روی فالوورها بیشتر باشد، اثر بخشی تبلیغات نیز بیشتر می شود و به همین ترتیب هزینه دریافتی بابت هر تبلیغ نیز بیشتر می شود.
برندسازی: برند سازی یکی از تخصصی ترین کارهایی است که در فضای مجازی به آن پرداخته می شود و در پلتفرم های مختلفی از جمله اینستاگرام نیز می توان اقدام به برندسازی محصول و پرسونال برندینگ نمود. برندسازی به هرحال منجر به کسب درآمد می شود، خواه برند سازی محصول باشد خواه پرسونال برندینگ و …
آموزش: افراد متخصص نیز از طریق اینستاگرام می توانند با آموزش تخصص خود به درآمد برسند. البته آموزش و پرسونال برندینگ رابطه نزدیکی با هم دارند و اکثر افرادی که از طریق آموزش در اینستاگرام به درآمدهای بالایی می رسند، اغلب پرسونال برند قوی نیز دارند.
آموزش نوعی کالا نیز محسوب می شود و از این لحاظ می توان کسب درآمد از طریق آموزش در اینستاگرام را نوعی فروش محصول نیز دانست.
خرید و فروش صفحات و فالوورها: این نوع مدل درآمدی که خیلی حرفه ای هم نیست به این صورت است که افراد با ایجاد صفحات بیزینسی، جذب فالوورها و فروش پیج به افراد دیگر به درآمد می رسند.
هریک از این روش ها را که برای کسب درآمد از اینستاگرام انتخاب کرده باشید، ابتدا باید یک اکانت بیزینسی داشته باشید. اکانت بیزینسی تفاوت هایی با اکانت شخصی دارد. اکانت بیزینسی اینستاگرام قابلیت هایی را در اختیار بیزنس ها قرار می دهد که در ادامه به توضیح صفر تا صد آن ها خواهیم پرداخت.ویژگی های اکانت بیزینسی اینستاگرام
اینستاگرام قابلیت های بسیار جالب و کاربردی را در اختیار صاحبان اکانت های بیزینسی قرار می دهد. به عنوان مثال در اکانت های بیزینسی اینستاگرام قابلیتی وجود دارد که سن فالوورها را به صورت بازه ای نمایش می دهد. این آمار کمک می کند تا بر اساس آن فعالیت های هدفمندتری را برای فالوورها انجام دهیم تا تعامل بیشتری بین فالوورها و بیزینس ایجاد شود.
یا به عنوان مثالی دیگر می توان به آماری که اینستاگرام در مورد هر پست به ما ارائه می کند اشاره نمود. از طریق این آمار می توانیم تشخیص دهیم که چه نوع محتواهایی برای کاربر، مفید و جذاب است و بر اساس آن علایق کاربران را شناسایی و بر اساس آن فعالیت نمائیم.
به طور کلی از طریق آمارهای بسیار مفیدی که اینستاگرام در مورد فالوورها و میزان فعالیت آن ها به صاحبان کسب و کار می دهد می توان بهترین استراتژی را برای فعالیت بیزینس در اینستاگرام در نظر گرفت.

شرایط مورد نیاز برای ساخت اکانت بیزینسی اینستاگرام
برای ساخت اکانت اینستاگرام، نیاز به داشتن شرایط عجیب و غریبی ندارید. ساخت اکانت بیزینسی اینستاگرام رایگان است تنها چیزی که نیاز دارید یک اکانت اینستاگرام معمولی است که آن را به اکانت بیزینسی تبدیل خواهید کرد. در ادامه نحوه ساخت اکانت بیزینسی را خواهید آموخت.

ساخت اکانت بیزینسی در اینستاگرام

برای ساخت اکانت بیزینسی در اینستاگرام ابتدا بایستی یک اکانت معمولی بسازید. برای ساخت اکانت معمولی مراحل زیر را طی کنید.

 • نرم افزار اینستاگرام را بر روی گوشی، تبلت یا هر دستگاهی که قصد استفاده از آن را دارید نصب نمائید.
 • بعد از نصب نرم افزار اینستاگرام بر روی دستگاه، دو راه برای ساخت اکانت وجود دارد: از طریق ایمیل یا شماره تلفن ، از طریق ورود با فیسبوک.
 • اگر قصد ساخت اکانت از طریق ایمیل یا شماره تلفن را دارید گزینه Sign Up with Email Address or Phone Number را بزنید.
آموزش-ساخت-اکانت-بیزینس-اینستاگرام
 • در این مرحله باید شماره تلفن یا ایمیل خود را وارد کنید. سپس گزینه NEXT را کلیک کنید.
 • در قسمت Full Name نام خود و در قسمت Password هم رمز عبور مناسب را وارد کنید. توجه داشته باشید که برای داشتن امنیت بالا از قرار دادن رمزهایی که به راحتی توسط دیگران قابل حدس است خودداری کنید. نکته دیگر این است که حتما نام کاربری و رمز عبور خود را یادداشت و نگهداری کنید.
 • در این مرحله گزینهContinue and Sync Contacts از شما سوال می کند که آیا می خواهید مخاطبین (شماره تلفن های ذخیره شده در دستگاه) که اکانت اینستاگرام دارند را به شما نمایش دهد یا خیر؟ با قبول این گزینه می توانید اکانت های آشنایان خود را در اینستاگرام دنبال کنید.
 • اگر گزینهContinue Without Syncing Contacts راانتخاب کنید، بدون اینکه مخاطبین را مشاهده و فالو کنید وارد مرحله بعد می شوید.
 • در این مرحله باید تاریخ تولد خود (به میلادی) را وارد کنید. سپس Next را بزنید. در این مرحله اگر سن شما زیر ۱۸ سال باشید، اینستاگرام اجازه استفاده و ساخت اکانت را به شما نخواهد داد.
  بنابراین اگر زیر 18 سال سن دارید و قصد استفاده از اینستاگرام را دارید دارید عدد دیگری انتخاب کنید.
  نکته: اگر تاریخ تولد خود به میلادی را نمی دانید می توانید از سایت Time.ir استفاده کنید.
 • در این مرحله باید یوزرنیم اکانت خود را انتخاب کنید. User name همان اسمی است که افراد می توانند به وسیله آن، شما را در اینستاگرام پیدا کنند. یوزر نیم هر اکانت انحصاری است و مثل اثر انگشت هر فرد می باشد با این تفاوت که هر فرد می تواند چندین یوزر نیم داشته باشد اما چندین اکانت با یک یوزر نیم وجود ندارد. بنابراین در انتخاب یوزر نیم دقت زیادی داشته باشید. البته اینستاگرام در ابتدای کار، یوزر نیم های پیشنهادی به شما ارائه می کند که تکراری نیستند اما شما هم می توانید اسم مورد نظر خودتان را به عنوان یوزر نیم در نظر بگیرید. برای تغییر یوزر نیم یا نام کاربری گزینه Change username را بزنید و پس از اینکه یک نام کاربری انحصاری انتخاب کردید، دکمه Next را بزنید.
 • اگر اکانت فیسبوک فعال دارید در این مرحله می توانید اکانت فیسبوک خود را به اکانت اینستاگرامتان متصل کنید و دوستان فیسبوکی خود را در اینستاگرام نیز پیدا کنید. و اگر تمایل به این کار ندارید با زدن گزینه skip به مرحله بعد بروید.
 • در این مرحله باید عکس پروفایل خود را انتخاب کنید.
 • بعد از انتخاب عکس و زدن Next وارد صفحه ای می شوید که در آن افرادی را می بینید که اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهد آن ها را فالو کنید. بعد از فالو کردن و یا عدم فالو گزینه Next را بزنید.
 • تبریک می گوییم اکانت اینستاگرام شما ساخته شد.

تبدیل اکانت شخصی به اکانت بیزینسی اینستاگرام

تبدیل اکانت شخصی به اکانت بیزینسی اینستاگرام

همان طور که گفته شد، برای ساخت اکانت بیزینسی اینستاگرام، ابتدا بایستی یک اکانت شخصی داشت که آموزش ساخت اکانت خصوصی اینستاگرام را بالاتر توضیح دادیم. بعد از اینکه اکانت شخصی را در اینستاگرام ساختیم باید آن را به حالت عمومی درآوریم. سپس آن را به اکانت بیزینسی تبدیل کنیم.
مراحل انجام تبدیل اکانت شخصی به اکانت بیزینسی به شرح زیر است:
• ابتدا نرم افزار اینستاگرام خود را به آخرین نسخه موجود آپدیت کنید.
• با استفاده از نام کاربری و رمز عبور اکانت خود (که در مرحله قبل ساخته اید)، لاگین کنید.
• به بخش پروفایل خود بروید و روی سه نقطه کلیک کرده و گزینه تنظیمات یا setting را بزنید.
• حال گزینه Account را بزنید و به پایین صفحه بروید و گزینه Switch to Professional Account را کلیک کنید.
• گزینه Business را کلیک کنید.
• در این مرحله، اینستاگرام به شما خوش آمد می گوید و به شما ویژگی ها و قابلیت های اکانت بیزینسی اینستاگرام از جمله دکمه با ما و … را متذکر می شود.
• در این مرحله که مربوط به دسته بندی به بیزینس است، یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:
personal Blog: وبلاگ شخصی
Product/Service: محصول/خدمات
Art: هنر
Musician/Band: نوازنده/باند
Shopping & Retail: خرید و خرده فروشی
Health/ Beauty: سلامتی/ زیبایی
Grocery/Store: فروشگاه
• در این مرحله باید اطلاعاتی را وارد کنید که برای مخاطبین قابل نمایش است. کاربران از این اطلاعات، برای برقراری ارتباط با صاحبین کسب و کار استفاده می کنند. البته جای نگرانی نیست، هر زمان که بخواهید می توانید اطلاعات را حذف یا ویرایش کنید. این اطلاعات شامل آدرس ایمیل، شماره تماس و موقعیت مکانی شما روی نقشه است. اطلاعات را وارد کنید و گزینه Next را بزنید.
• در مرحله بعد می توانید در صورت تمایل اکانت خود را به اکانت فیس بوکتان متصل نمایید.

مزایای اکانت بیزینس اینستاگرام

مزایای اکانت بیزینس اینستاگرام

اکانت بیزینسی اینستاگرام
با رشد و توسعه اینستاگرام و هم چنین ورود کسب و کارها، اکانت بیزینسی اینستاگرام برای بیزینس ها ارائه شد که امکانات و قابلیت هایی متفاوت از اکانت شخصی در اختیار کاربران قرار می دهد. از مزایای اکانت بیزینسی اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• دکمه تماس با ما
• امکان تبلیغات اینستاگرامی. (این مورد در ایران با محدودیت هایی روبرو است)
• ابزار آنالیز پست ها و مخاطبین
• امکان افزودن لینک به استوری های اینستاگرام ( برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله آموزش لینک گذاشتن در اینستاگرام مراجعه کنید )
در ادامه توضیحاتی مختصر و مفید در رابطه با قابلیت های اکانت بیزینسی اینستاگرام که در بالا ذکر شد ارائه می نمائیم.
دکمه تماس با ما
به وسیله این دکمه، ارتباط موثرتری بین مخاطبان و کسب و کار ایجاد می شود. همان طور که در توضیحات ساخت اکانت بیزینسی اشاره شد، بعد از ساخت اکانت بیزینسی، می توان اطلاعات تماس را ویرایش یا حذف نمود. برای انجام این کار کافی است به بخش پروفایل خود رفته و گزینه Edite Profile را بزنید. حال می توانید در بخش contact options، اطلاعات تماس را وارد یا ویرایش نمائید.
تبلیغات اینستاگرامی
با در اختیار داشتن یک پیج بیزینسی اینستاگرام، می توانید پروموشن های اینستاگرام را اجرا کنید و به این وسیله تبلیغات خود را انجام دهید و به توسعه کسب و کار خود کمک کنید. همچنین می توانید با اتصال یک لینک از وب سایت خود به این نوع پروموشن ها، تعداد کاربران ورودی سایت خود را به شدت افزایش دهید. البته همانطور که قبل تر گفته شد، این نوع تبلیغات اینستاگرامی در ایران با محدودیت مواجه است که پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر با آژانس های دیجیتال مارکتینگ مشورت نمائید.
نکته : برای استفاده از قابلیت Promotions اینستاگرام، داشتن یک اکانت فیسبوک متصل به اکانت تجاری اینستاگرام ضروری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی میتوانید به مقاله پروموت اینستاگرام یا پروموشن در اینستا چیست؟ مراجعه کنید


ابزار آنالیز پست ها و مخاطبین

آنالیز آمارهای پست و مخاطبین اینستاگرام

آنالیز آمارهای پست و مخاطبین اینستاگرام


Insights اینستاگرام، ابزاری مفید و بسیار کاربردی برای آنالیز پست ها و مخاطبین است که اطلاعات بسیار ارزشمندی را به صاحبین بیزینس ارائه می کند. این اطلاعات تاثیر بسزایی بر روند و استراتژی بازاریابی دیجیتال کسب و کارها خواهد داشت.
در بخش اینسایت اینستاگرام اطلاعات مختلفی در مورد مخاطبین و پست ها ارائه می شود که عبارتند از:
• Content : در این بخش می توانید نحوه عملکرد پست ها، استوری ها و تبلیغات را مشاهده کنید. به عبارتی این بخش از اینسایت به آنالیز بخش محتوایی پیج می پردازد و یک دید کلی به شما درباره نحوه عملکردتان می دهد.
• Activity: در بخش activity میزان تعامل و ارتباط مخاطبان با شما در طول هفته به نمایش گذاشته شده است. این بخش شامل بازدید پروفایل شما توسط کاربران و تعداد کلیک کاربران بر روی لینک سایت شما که در بایو گرفته است می شود. هم چنین ویژگی Insights فعالیت و وضعیت پیج شما را با هفته های قبلی مقایسه می کند.
• Audience : میزان افزایش فالوورها را در این بخش نمایش داده می شود. این بخش نیز جهت آنالیز ممبر اینستاگرام، فالور و… کاربرد دارد.
لازم به ذکر است که اینسایت اینستاگرام برای هر پست به صورت جداگانه روی همان پست وجود دارد.
امکان افزودن لینک به استوری های اینستاگرام

افزودن لینک به استوری

افزودن لینک به استوری اینستاگرام


در صورتی که 10k فالوور داشته باشید و اکانت اینستاگرام شما، اکانت بیزینسی باشد، می توانید از قابلیت قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام برای انتقال مخاطبانتان به سایت خود استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله نحوه قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام را مطالعه نمائید.

معایب اکانت بیزینس اینستاگرام


عیب های خاص و زیادی را نمی توان برای پیج های بیزینسی اینستاگرام بیان کرد اما به طور کلی می توان معایب اکانت بیزینسی اینستاگرام را به صورت زیر برشمرد:
• به هیچ وجه نمی توان اکانت بیزینسی اینستاگرام را خصوصی یا private نمود.
• اکانت های بیزینسی در مقایسه با اکانت های شخصی، شانس کمتری برای رفتن به اکسپلور اینستاگرام دارند.
• تبلیغات اینستاگرام، امری هزینه بر برای کسب و کارها می باشد.

تغییر بیزینس در اینستاگرام


تغییر نوع کسب و کار در اینستاگرام، یکی از کارهایی است که برخی افراد انجام می دهند. خرید پیج اینستاگرامی با فالوورهای بالا، به منظور سرعت گرفتن روند پیشرفت کسب و کار نیز تغییر بیزینس پیج اینستاگرامی محسوب می شود.
تغییر بیزینس در اینستاگرام کار به شدت اشتباهی است. زیرا جامعه هدف هر کسب و کار با کسب و کار دیگر متفاوت است. حتی اگر موضوع هر دو کسب و کار به یکدیگر نزدیک هم باشد، باز نمی توان گفت تغییر کسب و کار، عملی مفید است. زیرا افراد (فالوورها) با محتوای مورد نظر قبلی ارتباط برقرار کرده و به خاطر آن پیج را فالو نگه داشته اند. بنابراین با تغییر بیزینس، پیج با ریزش شدید فالوورها مواجه خواهد بود.

معایب تغییر بیزینس در اینستاگرام


به طور کلی می توان معایب تغییر بیزینس در اینستاگرام را به صورت موارد زیر بیان نمود:
• از دست دادن فالوورها
• کاهش شدید اینگیجمنت ریت اینستاگرام ( اینگیجمنت ریت چیست و چگونه آن را افزایش دهیم ؟ )
• دور شدن محتوای پیج از جامعه هدف خود
• کاهش اعتبار پیج از نظر اینستاگرام

حذف اکانت بیزینسی در اینستاگارم


امیدواریم کسب و کار شما به جایی نرسد که نیاز به حذف اکانت بیزینسی خود داشته باشید. اما ممکن است به دلایلی مجبور به حذف اکانت بیزینسی خود باشید. برای حذف اکانت بیزینسی مراحل زیر را طی نمائید:
• ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که برای حذف اکانت اینستاگرام، باید رمز عبور اکانت را داشته باشید. اگر رمز عبور اکانت را فراموش کرده اید، ابتدا آن را بازیابی کنید.
• سپس در مرحله اول، وارد مرورگر خود شوید و آدرس https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/ را وارد کنید.
• در این مرحله با تصویر زیر یا مانند این روبرو می شوید که باید نام کاربری و رمز عبور پیج خود
را وارد کنید.

• پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، گزینه log In را بزنید و وارد مرحله بعد شوید.
• در این مرحله از حذف اکانت اینستاگرام، دلیل حذف اکانت از شما پرسیده می شود. با زدن گزینه Something else مستقیما وارد مرحله نهایی حذف می شوید.

حذف اکانت بیزینسی در اینستاگرام

• رمز عبور اکانت خود را در کادر مربوطه وارد کنید.
• گزینه delete را بزنید.
• در مرحله بعد گزینه تایید یا ok را بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به آموزش حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائم مراجعه کنید

نکته:اگر تمایل به حذف موقت اکانت اینستاگرام خود دارید باید به آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام مراجعه نماید

خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام


برای خارج شدن از حالت بیزینسی اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:
• وارد بخش پروفایل اینستاگرام خود شوید.
• تنظیمات یا Settings را کلیک کنید.
• گزینه Switch Back to Personal Account را کلیک نمائید.
• در این مرحله از شما پرسیده می شود که آیا مطمئن به این کار هستید یا خیر. گزینه Switch Back را کلیک نمائید.
• اگر عبارت Switched to Personal Account را مشاهده کردید، پروفایل شما با موفقیت از حالت تجاری خارج شده است.

چگونه پیج اینستاگرام را پابلیک کنیم


پابلیک یا عمومی کردن پیج اینستاگرام، عملی است که باید با احتیاط انجام شود. زیرا پیج های عمومی اینستاگرام از امنیت کمتری برخوردار هستند. امنیت کم تر در این جا به معنی دسترسی به محتوای پیج، توسط افرادی که شما را فالو نکرده اند مخصوصا رقیبان کسب و کار شما می باشد. برای پابلیک کردن پیج اینستاگرام مراحل زیر را طی نمائید:
• ابتدا وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و روی بخش پروفایل خود کلیک کنید.
• سه نقطه را بزنید تا وارد منو شوید.
• گزینه تنظیمات یا settings را کلیک کنید.
• حال گزینه privacy را انتخاب نمائید.
• در بخش Acount Privacy روشن بودن گزینه Private Account سبب خصوصی بودن پیج و خاموش بودن آن به منزله عمومی یا پابلیک بودن پیج محسوب می شود.

اینستاگرام دنیایی بزرگی میباشد که شناختن آن نیازمند وقت زیادی میباشد.همه روز ترفند های جذاب و جالبی از اینستاگرام پیدا میشود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم حتما به مقاله 12 ترفند جالب اینستاگرام مراجعه کنید

در این مقاله سعی بر این بود تمامی نکات مهم و کاربردی بیزینس اکانت اینستاگرام مورد بررسی قرار گیرد. اما اگر سوالی در رابطه با اکانت بیزنسی اینستاگرام دارید می توانید در بخش کامنت های همین صفحه مطرح نمائید تا در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهیم.

محمدرضا حبیبی

علاقه مند به دنیای جذاب وب و عوض تیم تخصصی تبلیغ‌چه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا