آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام

آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام

آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام این روز ها مورد توجه اکثر کاربران قرار گرفته است، چرا که اگر شما هم از کاربران روزانه ی این اپلیکیشن جهانی باشید ممکن است در روز با انواع و اقسام تبلیغات اینستاگرامی رو به رو شوید.

تبلیغات اینستاگرام شامل پست هایی است که دارای عبارت Sponsored یا Ads می باشند. یعنی اگر پستی را با عبارت های مذکور دیدید، مربوط به تبلیغات اینستاگرام هستند.

برای حذف پست های متعلق به تبلیغات اسپانسری اینستاگرام که ممکن است هر روز روی صفحه ی کاربران بیاید، ترفند ها و روش های مختلفی وجود دارد.

بنابراین بررسی های جامعی در این رابطه انجام داده و در متن زیر به آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام پرداخته ایم، به نحوی که اگر تا انتها ما را همراهی کنید به اطلاعات مثمر ثمری درباره ی این موضوع خواهید رسید.

تبلیغات اینستاگرام برای چه کسانی نشان داده می شوند؟

تبلیغات اینستاگرام برای چه کسانی نشان داده می شوند؟

تبلیغات اینستاگرام از قوانین مشخصی پیروی می کنند، قوانینی که بر اساس آن ها نمایش محتواهای تبلیغاتی برای تمام کاربران امکان پذیر است، این یعنی تبلیغات اینستاگرام ممکن است برای هر کسی نشان داده شود.

هوش مصنوعی اینستاگرام به خوبی می داند هر کاربری به چه حوزه هایی علاقه مند بوده و بیشتر چه موضوعاتی را دنبال می کند، از این رو هر تبلیغی را به طور مجزا دسته بندی کرده و فقط برای کاربرانی نمایش می دهد که به موضوع آن تبلیغ علاقه مند هستند.

پس نتیجه می گیریم هر تبلیغی در اینستاگرام به کسانی نشان داده می شود که پیج های مرتبط با محتوای آن تبلیغ را دنبال کرده اند.

البته گفتنی است کاربرانی که اکانت اینستاگرام و فیس بوک شان به هم متصل است و یا پیج های تبلیغاتی مختلفی را دنبال می کنند به مراتب بیشتر از کاربران دیگر، با پست های تبلیغاتی رو به رو خواهند شد.

بنابراین قبل از هر آموزشی برای حذف این تبلیغات بهتر است ابتدا اتصال اکانت های اینستاگرام و فیس بوک تان را قطع کرده و پیج های تبلیغاتی را دنبال نکنید.

این اقدامات تاثیر بسزایی در حذف و کمتر شدنِ پست های تبلیغاتی اینستاگرام دارند.

نحوه مدیریت تبلیغات اینستاگرام

نحوه مدیریت تبلیغات اینستاگرام

از آن جا که ممکن است بپرسید مدیریت تبلیغات اینستاگرام چطور و از چه طریقی انجام می شود، در این بخش می خواهیم پیرامون نحوه مدیریت و اجرای تبلیغات اینستاگرام صحبت کنیم.

ابتدا لازم است بگوییم تبلیغاتی که با عبارت های Sponsored یا Ads ظاهر می شوند در اصطلاح به تبلیغات اسپانسری اینستاگرام معروف هستند.

انجام این تبلیغات تماماً توسط مرکز اپلیکیشن و همیچنین پشتیبانی فیس بوک صورت می گیرد. پس اگر کسی قصد بهره مندی از قابلیت تبلیغات اسپانسری اینستاگرام را دارد باید از طریق اینستاگرام و اتصال به اکانت فیس بوک خود اقدام کند.

در این مسیر تقاضا کننده باید به یک سری سوالات پاسخ داده و مراحل مختلفی را پشت سر بگذارد تا درخواست او از جانب اپلیکیشن پذیرفته شده و تبلیغات منتشر شوند.

نمایش تبلیغات اسپانسری اینستاگرام چه مشکلاتی برای کاربران دارد؟

نمایش تبلیغات اسپانسری اینستاگرام چه مشکلاتی برای کاربران دارد؟

این روز ها بسیاری از کاربران با دغدغه ی مشکلات ناشی از تبلیغات اسپانسری اینستاگرام درگیر هستند.

علت های مختلفی برای این نارضایتی وجود دارد که دو مورد از مهم ترین ها عبارتند از:

 • بارزترین علت نارضایتی کاربرها از نمایش تبلیغات اسپانسری اینستاگرام، حجم بالای برخی از محتوا ها است. تبلیغاتی که به صورت ویدیویی پست می شوند، مستلزم صرف حجم اینترنتی هستند که خارج از کنترل کاربر بوده و نمی توان مانع از استفاده ی آن شد. یعنی بدون این که خود کاربر اطلاعی از پست های مربوط به تبلیغات داشته باشد مجبور به صرف اینترنت اضافه برای آن است.
 • علاوه بر دلیل فوق، حتی اگر کسی نگران حجم مصرفی اینترنت خود هم نباشد ممکن است از دیدن پست های تبلیغاتی خسته شده و به طور کلی از نمایش چنین محتوا هایی ناراضی باشد.

حالا اگر شما هم مشکلات بالا را دارید و یا به هر دلیل دیگری می خواهید تبلیغات اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید، از خواندن تیتر های بعدی به هیچ وجه غافل نشوید.

لازم به گفتن است در ادامه با آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام به نکات مثمر ثمری اشاره کرده ایم که قطعاً در این زمینه به درد بخور هستند.

البته ناگفته نماند هوش مصنوعی اینستاگرام با توجه به تنظیمات پیشرفته ای که دارد فقط تبلیغات مورد پسند و مورد نیاز کاربران را نمایش می دهد.

در نتیجه حتی اگر از تبلیغات فراری باشید، در صورتی که به محتوای این تبلیغات توجه کنید ممکن است از آن ها به نفع خود بهره مند شوید. به همین دلیل تبلیغات اسپانسری اینستاگرام بازدهی توجه برانگیزی داشته و همیشه از طرفداران زیادی برخوردار است.

روش های حذف تبلیغات اینستاگرام

روش های حذف تبلیغات اینستاگرام

برای حذف تبلیغات اینستاگرام راه های مختلفی وجود دارد که از مراحل جداگانه ای برخوردار هستند.

اگر از روش های حذف تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید دیگر لازم نیست حجم اضافه ای صرف دیدن پست های پر حجم نمایید.

این کار را می توان از طریق دو روش مختلف انجام داد که در بخش های بعد هر کدام را به صورت مجزا توضیح داده ایم.

گفتنی است برای بهره مندی از آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام باید تمام مراحل مربوط به هر روش را به درستی انجام دهید تا نتیجه دار باشد، چرا که یک حرکت اشتباه باعث بر اتمام ناقص مراحل می گردد.

روش اول از آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام

روش اول از آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام

روش اول از آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام شامل مراحل زیر است:

 • اول باید وارد اپلیکیشن شده به قسمت هوم ( home ) بروید.
 • حالا لازم است پست های موجود در این قسمت را آن قدر بگردید تا بالاخره یکی از مورد های تبلیغاتی را ببینید. همان طور که قبلاً هم گفتیم وجود عبارت های Sponsored یا Ads نشانه ی بارز این پست ها هستند.
 • در این مرحله بایستی روی سه نقطه ی موجود در بالای پست بزنید تا صفحه ای با سه بخش مجزا ظاهر شود.
 • صفحه ای که به واسطه ی کلیلک روی آیکون سه نقطه باز شده دارای عبارتی به نام HIDE AD است. اگر شما هم این عبارت را دیدید بایستی روی آن کلیک کنید.
 • در قسمت بعدی سه گزینه ی مختلف نشان داده می شوند که عبارتند از It’s not relevant ( تبلیغ نمایش داده شده نا مرتبط است )، Isreal it too often ( تبلیغ نمایش داده شده به طور مکرر و زیاد برای من می آید ) و It’s inappropriate ( تبلیغ نمایش داده شده از محتویات نا مناسبی برخوردار است ). اینستاگرام با نمایش این سه عبارت دلیل حذف پست را از کاربر می پرسد.
 • برای انتخاب یکی از عبارت های آمده در این قسمت باید با توجه به معنای آن ها تصمیم بگیرید و نزدیک ترین دلیل را انتخاب نمایید.
 • پس از انتخاب دلیل مناسب ضمن حذف تبلیغ، پیامی مبنی بر تشکر از کابر توسط اینستاگرام ارسال می شود که حاکی از موفقیت آمیز بودن فرایندِ حذف است.

لازم به ذکر است اگر روش فوق را چندین بار پشت سر هم تکرار کنید، کم کم منجر به کاهش نمایش تبلیغات اینستاگرام خواهید شد.

روش دوم از آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام

روش دوم از آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام

در این روش که جدیداً به قابلیت های اینستاگرام اضافه شده است باید مراحل پایین را پشت سر بگذارید:

 • اول بایستی وارد پروفایل و بخش تنظیمات پیج تان شوید.
 • در این بخش موارد مختلفی می آید که لازم است از بین آن ها مورد Ads را یافته و کلیک کنید.
 • سپس در صفحه ی بعدی باید ورود به گزینه ی ad topic preference را انتخاب نمایید.
 • در این قسمت که به معنای تبلیغات ترجیحی اینستاگرام است، سه گزینه ی مجزا به همراه دایره های تو خالی نشان داده می شوند. حالا شما باید روی دایره ها کلیک کرده و تیک هر سه را فعال کنید.
 • در پایان روی عبارت Save کلیک کنید تا تنظیمات اعمال شده جهت حذف و کاهش تبلیغات اینستاگرام با موفقیت ذخیره شوند.

حذف دائم تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام به نحوی انجام می شوند که هنوز هیچ روش و ترفندی برای حدف دائم آن ها وجود ندارد. دو روشی هم که در بالا به آن ها اشاره کردیم، موقتاً قادر به انجام این کار هستند.

در حقیقت با توجه به این که اینستاگرام هنوز هیچ راهکاری برای حذف تبلیغات اسپانسری خود اعمال نکرده و به طور کلی تا کنون راه حلی در این راستا ارائه نداده است، بهره مندی از دو روش گفته شده در متن بالا بهترین انتخاب می باشد.

ترفند هایی که تحت عنوان روش اول و دوم آموزش حذف تبلیغات در اینستاگرام گفتیم با این که به طور دائم قادر به حذف نیستند اما تا حد زیادی نمایش تبلیغ ها را محدود کرده و در این زمینه تاثیر بسزایی دارند‌.

با توجه به تمام نکات و مسائلی که تا این جا گفتیم نتیجه می گیریم از آن جا که هنوز روش قطعی و دائمی برای حذف تبلیغات اسپانسری اینستاگرام وجود ندارد، این روش از بهترین گزینه های تبلیغات در اینستاگرام است.

برای این که بتوانید از این روش استفاده کنید، بهره مندی از خدمات سایت تبلیغ چه کمک خواهد کرد، چرا که تبلیغ چه از تمام زیر و بم این روش آگاه بوده و متقاضیان را به سوی بهترین نتیجه ها سوق می دهد.

در واقع برای رسیدن به بهترین بازدهی های ناشی از تبلیغات در اینستاگرام بهتر است همه چیز را به روش تبلیغات اسپانسری اینستاگرام و سایت تبلیغ چه بسپارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا