آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ، پیج هایی هستند که به عنوان یک تریبون پر مخاطب بتوانند بازدهی بالایی در جذب فالوور و یا مشتری داشته باشند، یعنی با ایجاد اعتماد در  فالوور های خود، آن ها را ترغیب به استفاده از تبلیغات منتشر شده در پیج خود نمایند.

پس در همین ابتدا فهمیدیم صرفاً داشتن فالوور بالا، باعث نمی شود یک پیج جزء بهترین ها برای تبلیغات در اینستاگرام باشد، زیرا بهترین پیج ها دارای فالوور های فعال و تعامل گر هستند، فالوور هایی که به گفته ها و تبلیغات انجام شده در پیج اعتماد دارند و در یک جمله واقعی می باشند.

تعامل بالای کاربران با بسیاری از پیج های اینستاگرامی که باعث شده دارای فالوور های پر تعددی باشند، اینستاگرام را به مرکزی برای بازاریابی کسب و کار ها و یا به عبارتی دیگر تریبونی جهت تبلیغات، تبدیل کرده است.

این مرکزِ بازاریابی با سابقه ای که سال هاست در زمینه تبلیغات دارد، ثابت کرده در این مسئله بسیار موفق می باشد.

اما با همه این ها لازم است بگوییم زمانی می توانید از این بستر برای انتشار تبلیغ از طریق پیج های فالوور بالا، به نحو احسن استفاده کنید که نکات و مسائل مختلفی را در نظر بگیرید، زیرا این کار فقط در ظاهر ساده است و باید نکات مختلفی اعمال شوند تا نتیجه به خوبی از آب در آید.

مهم ترین معیار ها در انتخاب پیج های اینستاگرام برای تبلیغات

مهم ترین معیار ها در انتخاب پیج های اینستاگرام برای تبلیغات

  فرایند تبلیغات در پیج های اینستاگرام نباید ساده و سرسری گرفته شود زیرا مستلزم رعایت نکات مختلفی می باشد.

حالا در صورتی که شما هم چنین تقاضایی دارید اگر به نکات و مسائل گفته شده در متن توجه کنید، به سادگی و بدون مشکل، می توانید اقدام به تبلیغات در پیج های اینستاگرامی نمایید.

یعنی طبق بررسی های جامعی که انجام دادیم، در ادامه مهم ترین موضوعات موثر در این زمینه را آورده ایم، موضوعاتی که رعایت آن ها فرایند تبلیغات در پیج های اینستاگرام را ساده می کند.

همان طور که قطعاً شما هم می دانید مهم ترین مسئله در این زمینه انتخاب یک پیج مناسب برای انتشار تبلیغات است، پیجی که تعاملات بالایی با فالوور های چند هزار تایی یا چند میلیونی خود داشته و از بازدهی مطلوبی برخوردار می باشد.

اما سوال این جاست که چنین پیج هایی را چطور پیدا کرده و شناسایی کنیم؟

در پاسخ به این سوال بایستی مهم ترین معیار های انتخاب پیج در اینستاگرام برای تبلیغات را بدانید، معیار هایی که می گویند یک پیج بازدهی دلخواهی برای تبلیغ تان دارد یا خیر.

معیار های این انتخاب، شامل موارد گوناگونی اعم از موضوع پیج، آمار های مختلف آن، وضعیت پست ها، تعاملات انجام شده و … می شود.

از آن جا که بررسیِ هر کدام از این معیار ها ملزم به رعایت نکات مجزایی است، در تیتر های بعدی توضیحات جداگانه ای آورده ایم.

انتخاب پیجی که با محتوای تبلیغات همسو باشد

انتخاب پیجی که با محتوای تبلیغات همسو باشد

اگر یک پیج با فالوور بالا همه ی معیار های انتشار تبلیغات را دارا باشد اما با محتوای تبلیغ شما سنخیتی نداشته و همسو نباشد، جذب مطلوبی در تبلیغات نخواهد داشت.

پس انتخاب پیجی که با محتوای تبلیغات همسو باشد، یکی از مهم ترین معیار ها به شمار می رود، معیاری که به هیچ وجه نباید در توجه به آن سهل انگاری کنید.

برای عمل به این نکته ی مهم لازم است پیش از هر کاری نوع فعالیت پیج را از طریق خواندن بیو و چک کردن چند پست آخر بررسی کنید.

به عنوان مثال اگر محصولات آرایشی را در پیج مربوط به آموزش های دیجیتال تبلیغ کنید بازدهی چشمگیری نخواهد داشت، در حالی که با انتخاب یک پیج مرتبط با زیبایی، نتیجه ها زمین تا آسمان فرق خواهند کرد.

پس باید سعی کنید تبلیغات خود را به عهده ی پیج هایی که فکر می کنید برای فالوور های آن کاربرد دارد، بگذارید.

بررسی آمار های مختلف

بررسی آمار ها معیار بسیار حائز اهمیتی در فرایند انتخاب بهترین پیج برای تبلیغات در اینستاگرام است.

آمار یک پیج را باید به صورت های مختلفی بررسی کنید که در پایین به مهم ترین مورد ها اشاره کرده ایم:

  • تعداد فالوور ها
  • تعداد فالووینگ ها
  • تعداد لایک ها
  • تعداد بازدید ویدیو ها
  • و تعداد بازدید استوری ها

گفتنی است برای بررسی آمار بازدید استوری ها باید صاحب پیج از بخش تنظیمات اسکرین گرفته و به متقاضی نشان دهد.

برای این که انتخاب بهتری داشته باشید لازم است تمام آمار ها را مورد بررسی قرار داده و فقط به تعداد فالوور ها و یا بررسی یکی دو مورد اکتفا نکنید.

بد نیست بدانید پیج هایی که بیش از ده هزار فالوور دارند، از قابلیت لینک گذاری برخوردار هستند، پس اگر قصد انتشار لینک با تبلیغ دارید باید سراغ پیج های بالای ده هزار فالوور بروید.

در مورد تعداد فالویینگ ها نیز توجه کنید که حداکثر ۱۵۰۰ تا باشند، زیرا فالویینگ های بیش از ۱۵۰۰ تا نشان دهنده ی فالوو و آن‌فالوو کردنِ مکرر اکانت ها، توسط صاحب پیج یا برخی از ربات ها است.

در نتیجه امکان دارد فالوور ها هم از این راه به دست آمده و تعداد آن ها موقتی باشد.

بررسی وضعیت پست ها و تعاملات پیج

بررسی وضعیت پست ها و تعاملات پیج

میزان تعامل فالوور های یک مرجع از پارامتر های بسیار مهمی در تشخیص میزان بازدهی آن برای تبلیغات است. برای این که تعاملات پیج های اینستاگرامی را بررسی کنید لازم است سراغ پست ها و کامنت های زیر آن ها بروید.

اگر نسبت فالوور با لایک و کامنتِ پست ها ارقام متعادلی بوده و به هم نزدیک تر باشند، ناشی از تعاملات بالای پیج است.

در واقع گفتنی است اصلی ترین بخش مربوط به این بررسی، تعداد کامنت ها و مشارکت فالوور ها در اشتراک گذاری پست ها می باشد.

اگر دیدید کامنت پست ها از تعداد کمتری نسبت به لایک و بازدید پست ها برخوردار است، ناشی از عدم مشارکت فالوور ها و تعاملات کم پیج می باشد.

پیشنهاد میکنیم حتما دو مقاله برسی تبلیغات در اینستاگرام صدف بیوتی و تبلیغات در اینستاگرام محمد امین کریم پور را مطالعه کنید

نکات مهمی که باید برای درخواست تبلیغ در استوری به یاد داشته باشید

نکات مهمی که باید برای درخواست تبلیغ در استوری به یاد داشته باشید

علاوه بر معیار های موثر و مهمی که در قسمت های قبلی گفتیم، بایستی چند نکته ی دیگر را هم در یاد داشته باشید تا بهترین اقدام را در این مسیرانجام دهید.

این نکات مهم شامل موارد مختلفی می شوند که در پایین هر کدام را به طور مجزا گفته ایم:

  • از پیج های نامعتبری که آمار آن ها غیر واقعی است دوری کنید. برای دوری از چنین پیج هایی لازم است حداقل ده پست آخر را مورد بررسی قرار دهید. در این بررسی توجه داشته باشید اگر تعداد بازدید ها حدوداً ۲۵ درصد، تعداد لایک ها ۲۰ درصد و تعداد کامنت ها تقریباً ۵ درصد از کل فالوور ها باشد، در نتیجه پیج واقعی بوده و از آمار نرمالی برخوردار است.
  • از آن جا که برخی از افراد سود جو با ربات ها و جذب فالوور فیک، ظاهر سازی می کنند لازم است به طور اتفاقی چند مورد از اکانت هایی که کامنت گذاشته و از فالوور ها هستند، بررسی کنید. در این بررسی اگر با چند اکانت بدون پروفایل، اسامی نا متعارف و به طور کلی ظاهری غیر نرمال رو به رو شدید، به احتمال زیاد پیجِ مورد نظر دارای فالوور های ربات و فیک است.
  • ادمین پیج هایی که کار تبلیغات می پذیرند، باید بدون بهانه، بازدید استوری های خود را در اختیار متقاضیان تبلیغات قرار دهند، در غیر این صورت حتماً یک جای کار می لنگد.
  • پرس و جو از افرادی که قبلاً در پیج مورد نظر تبلیغات انجام داده اند نیز کمک مطلوبی در تصمیم گیری است.
  • پیشنهاد میکنیم حتما مقاله روش تبلیغات موثر در اینستاگرام و بهترین پیج های اینستاگرام ایران را مطالعه کنید.چرا که میتوانند کمک شایانی به شما بکنند

بعد از انتخاب بهترین پیج برای تبلیغات در اینستاگرام، حالا باید سراغ انتخاب های دیگر بروید

بعد از این که موفق به انتخاب یک پیج مناسب برای تبلیغات شدید، حالا باید سراغ انتخاب های دیگری نظیر انتخاب قالب، زمان پخش، زمان ماندگاری و از همه مهم تر تعیین میزان بودجه پرداختی بروید.

لازم به ذکر است همه ی انتخاب های فوق به میزان بودجه ی تعیین شده بستگی دارد، چرا که نرخ هر کدام مجزا بوده و بنا بر میزان بازدهی متغیر است.

از آن جا که به احتمال زیاد تمام معیار ها و نکاتی که در تیتر های قبل به آن ها اشاره کردیم در کنار انتخاب های دیگری که در این بخش گفتیم، شما را دچار سردرگمی کرده است، در تیتر بعدی راه حل ساده و مثمر ثمری آورده ایم که فقط و فقط مستلزم یک انتخاب است.

با تبلیغ چه بی شک موفق به انتخاب بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ خواهید شد

همان طور که تا این جا خواندید، انتخاب بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ، بر خلاف اعتقاد خیلی ها دارای نکات و مسائل مهمی است که اگر آن ها را رعایت نکنید اتفاقات خوشایندی منتظر تان نخواهد بود.

در واقع در این مسیر با انتخاب های زیادی رو به رو هستید که منجر به سردرگمی و در نتیجه شاید هم منجر به تصمیم گیری اشتباه شوند.

با توجه به حساسیت بالای این موضوع لازم است با اطمینان بگوییم اگر فقط و فقط سایت تبلیغ چه را انتخاب کنید، دیگر لازم نیست با انتخاب های دیگر دست و پنجه نرم کنید.

سایت ما با توجه به بودجه ی متقاضیانِ تبلیغات در اینستاگرام، بهترین انتخاب ها را برای آن ها داشته و درجه یک ترین خدمات را ارائه می دهد، به نحوی که اگر فقط یک بار ما را انتخاب کنید شما هم از مشتریان دائمی ما خواهید شد.

سوالات متدوال

بهترین پیج ها برای تبلیغات در اینستاگرام

برای پیدا کردن پیج های خوب برای تبلیغات در اینستاگرام تنها کافیست با پشتیبانی تیم تبلیغچه تماس بگیرید تا بهترین پیج ها را به شما معرفی بکنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا