آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

آموزش ساخت فروشگاه اینستاگرامی در 90 ثانیه

آموزش ساخت فروشگاه اینستاگرامی

آموزش ساخت فروشگاه اینستاگرامی شامل مراحل و اقدامات مختلفی می شود، مراحل و اقداماتی که برای موفقیت در این مسیر باید حتماً به آن ها توجه کنید.

جایگاه اینستاگرام بین مردم، آن را به فرصتی ناب و درجه یک برای متقاضیانی که به دنبال بازار کار پر مشتری هستند، تبدیل کرده است؛ زیرا اینستاگرام به قدری پر مخاطب و پر کاربر می باشد که اگر هر کسب و کاری بتواند به درستی از وجود آن بهره مند شود، به درآمد هایی میلیونی خواهد رسید.

جالب است بدانید در حال حاضر نمونه های زیادی را می توانیم مثال بزنیم که با بهره مندیِ درست از وجود این بستر توانسته اند به درآمد های باور نکردنی برسند، درآمد هایی که حتی ممکن است از تخصصی ترین مشاغلی که در دسته مشاغل پر درآمد طبقه بندی می شوند، بیشتر باشند.

گفتنی است اگر از کیفیت محصولات و خدمات که می خواهید ارائه دهید مطمئن هستید، حالا فقط لازم است برای ساخت فروشگاه در اپلیکیشن اینستاگرام اقدام کنید.

با این که آموزش ساخت فروشگاه اینستاگرامی شامل مراحل ساده ای است اما ملزم به انجام یک سری کار ها و عمل به چند نکته ی مهم و موثر می باشد که اگر آن ها سرسری نگیرید شما هم می توانید با کمی صبر و حوصله به درآمد های بالایی برسید.

برتری های فروشگاه اینستاگرامی

برتری های فروشگاه اینستاگرامی

فروشگاه های اینستاگرامی دارای برتری های بسیار جذاب و پر مزیتی نسبت به فروشگاه های معمولی و یا حتی نسبت به فروشگاه های موجود در بستر های اینترنتیِ دیگر هستند.

به عبارتی دیگر اینستاگرام نه تنها در مقایسه با فضای حقیقی بلکه نسبت به فضا ها و اپلیکیشن های مشابهِ خود هم برتری های زیاد و انکار نا پذیری دارد.

حالا بیایید با هم چند مورد از این برتری ها را مرور کنیم:

 • اینستاگرام برای همه قابل استفاده و در دسترس است. در حقیقت نه تنها دسترسی به نسخه های مختلف آن برای همه به راحتی انجام می شود بلکه حتی استفاده از آن نیز بسیار آسان است، به نحوی که حتی کم سواد ترین افراد هم می توانند از قابلیت هایش به راحتی بهره مند شوند.
 • طبق بررسی های جمع آوری شده، این اپلیکیشن در زمره ی پر مخاطب ترین اپلیکیشن های جهان قرار دارد، تا جایی که می توان آن را به عنوان پر کاربر ترین بستر مجازی معرفی کرد. همان طور که همه می دانیم وجود مخاطبین بیشتر مساوی است با فروش بالا تر و در نتیجه این از برتری های توجه بر انگیز اینستاگرام می باشد.
 • بیشترین هزینه ای که باید صرف ساخت فروشگاه اینستاگرامی کنید، فقط شامل تهیه محصول یا خدمات تان است، زیرا این فرایند مستلزم پرداخت هزینه برای تهیه محل فروش، استخدام فروشنده، پرداخت هزینه های ناشی از مصرف انرژی، پرداخت هزینه دکوراسیون و … نیست.
 • و مورد های بسیار زیاد دیگری که اگر فقط برای یک مدت کوتاه، فروشگاهی در اینستاگرام داشته و آن را مدیریت کنید، با بهره مندی از آن ها نهایت رضایت را خواهید داشت.

مراحل تشکیل اکانت تجاری برای ساخت فروشگاه در اینستاگرام

مراحل تشکیل اکانت تجاری برای ساخت فروشگاه در اینستاگرام

در اولین قدم از آموزش ساخت فروشگاه اینستاگرامی می بایست مراحل تشکیل اکانت تجاری را پشت سر بگذارید، چرا که شرایط اکانت های فروشگاهی با اکانت های شخصی و معمولی متمایز است.

این مراحل شامل کار های بسیار ساده ای هستند که در پایین سعی کردیم آن ها را به طور مختصر و مفید توضیح دهیم:

 • اول باید از به روز بودن نسخه ی اینستاگرام تان مطمئن شوید و حتماً آخرین نسخه را نصب کنید.
 • حالا باید اقدام به ساخت یک صفحه معمولی کنید، صفحه ای که لازم است یوزر و پسوورد آن را به یاد داشته باشید.
 • حالا نوبت به تجاری کردن اکانت می رسد. برای این کار لازم است وارد تنظیمات ( Setting) شده و بخش Switch To Business Profile را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه اکانت از حالت معمولی به تجاری تغییر می یابد.
 • گفتنی است ساخت فروشگاه اینستاگرامی به مراحل مذکور ختم نمی شود و لازم است اکانت اینستاگرام خود را با اکانت فیس بوک تان لاگین کنید. اگر در قسمت مربوط به این کار اطلاعات تماس تان را بنویسید، باقیِ اطلاعات فیسبوک به طور ناخودآگاه انتقال پیدا می کنند.
 • مرحله بعدی شامل نام نویسی در شایفای است که کاربران ایرانی باید آدرس کشوری غیر از ایران را درج کنند.
 • در فیسبوک کاربری را به حالت published تغییر داده و باید اکانت تان را طبق قانون های مدیریتی راه اندازی کنید. فراموش نکنید قالب صفحه می بایست به حالت shopping template تغییر کند.
 • در مقاله صفر تا 100 اکانت بیزینس اینستاگرام ( تکمیلی 2021 ) به صورت تخصصی به این موضوع پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم حتما آن را مطالعه کنید

موارد بالا مراحلی هستند که شما را صاحب یک فروشگاه اینستاگرامی می کنند،  اما فروشگاهی که هنوز هیچ فالووری نداشته و در نتیجه بدون مشتری است.

در واقع هنوز به قسمت مهم آموزش ساخت فروشگاه در اینستاگرام نرسیده ایم و باید حتما به نکات گفته شده در تیتر های بعدی توجه کنید تا به هدف تان نزدیک و نزدیک تر شوید.

دوست دارید بخوانید؟: چگونه تاثیر اینستاگرام در فروش خود را بیشتر کنیم

با جذب فالوور به درآمد های میلیونی برسید

با جذب فالوور به درآمد های میلیونی برسید

بعد از مراحل ساخت اکانت، حالا مهم ترین دغدغه ای که باید داشته باشید، جذب فالوور است.

در حقیقت یک فروشگاه اینستاگرامیِ بدون فالوور عملاً به هیچ دردی نمی خورد، از این رو لازم است تا جایی که می توانید در این مسیر تلاش کرده و فالوور های خود را بالا ببرید.

اگر موفق به جذب فالوور های بالایی شوید،  بالطبع از مشتری های زیادی برخوردار بوده و در نتیجه به درآمد های میلیونی می رسید.

اما مسئله این جاست که جذب فالوور در گرو چه اقداماتی است و تکنیک های مربوط به این کار چیست؟

از آن جا که تکنیک ها و راهکار های متعددی وجود دارند که فرایند جذب مشتری و فالوور در گرو آن ها است،  موضوع تیتر بعدی را به این مسئله اختصاص داده و به راهکار های مفیدی اشاره کرده ایم.

تکنیک های جذب فالوور و افزایش مشتری

تکنیک های جذب فالوور و افزایش مشتری

تکنیک های جذب فالوور و افزایش مشتری مجموعه اقداماتی هستند که سبب جلب اعتماد افراد و جذب آن ها به پیجِ فروشگاهی می شوند.

پس هر اقدام و کاری که فکر می کنید منجر به کشاندن مخاطب به پیج تان و کلیک روی عبارت فالو می شود، جزء تکنیک ها است.

چند مورد از موثر ترین موارد از این تکنیک ها عبارت هستند از:

 • انتخاب اسمی واقعی و جدید از اولین عامل های جذب فالوور است.
 • پروفایل خود را حتماً تکمیل کنید. در تکمیل پروفایل از عکس و عبارت های مناسبی استفاده نمایید و سعی کنید اطلاعات مورد نیاز مشتریان را به طور خلاصه و مفید ارائه دهید.
 • از دنبال کردن صفحات مشابهِ صفحه ی خود تان غافل نشوید، زیرا با این کار کاربران می توانند پیج تان را یافته و اگر توجه شان جلب شد آن را دنبال کنند.
 • کار هایی مثل درج شماره تماس، آدرس ایمیل، لوگوی مخصوص و امثالهم منجر می شوند پیج تان جلوه ای رسمی به خود گرفته و در جلب اعتماد موفق تر باشید.
 • هشتک گذاری کمک بسیار مطلوبی در جذب فالوور دارد، چرا که با این کار افراد می توانند از طریق بخش جستجو با پیج تان آشنا شوند. پیشنهاد میکنیم حتما به مقاله آموزش کامل هشتگ گذاری ( از تعداد هتشگ مناسب تا هرآنچه نیاز است ) مراجعه کنید
 • فعالیت منظم، انتشار محتوا های با کیفیت و کپشن گذاریِ مناسب نیز چند مورد موثر دیگر در این مسیر هستند.

از آن جا که هر کدام از موارد بالا تاثیر مجزایی دارند، باید سعی کنید همه ی آن ها را به نحو احسن انجام دهید.

با این تکنیک به سرعت به نتیجه ی دلخواه تان می رسید

با این تکنیک به سرعت به نتیجه ی دلخواه تان می رسید

با این که تکنیک های گفته شده در تیتر قبلی جزء موثر ترین راه های اعتماد سازی و جلب مشتری در بستر اینستاگرام هستند، اما در این بخش می خواهیم شما را با بهترین تکنیکی آشنا کنیم که هر فروشگاهی را به سرعت به نتیجه ی دلخواه می رساند.

همان طور که همه می دانیم امروزه تبلیغات از معمول ترین اقدامات برای رونق بخشی به کسب کار ها است، فروشگاه های اینستاگرامی نیز از این قائده مستثنی نیستند و با بهره مندی از تبلیغات می توانند به دلخواه ترین درآمد ها برسند.

تکنیک تبلیغات در اینستاگرام بسیار حساس است، زیرا اگر اقدام درستی نداشته باشید ممکن است نتیجه ی عکس داده و منجر به جذب مشتری نشود.

حال اگر می پرسید تبلیغات در این اپلیکیشن چه زمانی درست و موثر است، خواندن تیتر بعدی را از دست ندهید زیرا نکته بسیار مهمی را گفته ایم که با رعایت آن بدون شک بهترین نتیجه ها منتظر شماست.

این نکته را در راستای اقدام به تبلیغات در اینستاگرام حتماً رعایت کنید

این نکته را در راستای اقدام به تبلیغات در اینستاگرام حتماً رعایت کنید

برای اقدام به تبلیغات در اینستاگرام اگر از افراد کارشناس و کاربلدی که با این حوزه به خوبی آشنا هستند، بهره مند شوید قطعاً موفق خواهید شد.

رعایت این نکته اهمیت زیادی دارد، زیرا تبلیغات در اینستاگرام شامل تنوع بالایی است و هر تبلیغی برای هر فروشگاهی مناسب نیست.

سایت تبلیغ چه با کارشناسان کاربلدی که در این حوزه دارد، در وحله ی اول صفحه ی متقاضی را از همه ی جوانب بررسی می کند تا بهترین تبلیغات را پیشنهاد دهد، تبلیغاتی که با جذب مشتریِ حقیقی شاهد افزایش چشمگیر فروش تان خواهید شد.

به عنوان کلام آخر گفتنی است تبلیغات در اینستاگرام جزء با اهمیت ترین مراحل آموزش ساخت فروشگاه اینستاگرامی می باشد، به نحوی که بهره مندی از این تکنیک را به همه ی فروشگاه های فعال در این بستر توصیه می کنیم، زیرا اگر از این تکنیک بی نصیب بمانید راه سخت و حتی نا ممکنی در پیش دارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا