آموزش های افزایش درآمد اینستاگرام

اینفلوئنسر خارجی – معرفی اینفلوئنسرهای معروف دنیا

اینفلوئنسرهای خارجی افراد مشهوری هستند که به واسطه ی شبکه های اجتماعی در سطح دنیا شناخته شده اند. این افراد در زمینه های مختلفی از قبیل مد و فشن، ورزش و سلامتی، گردشگری و حوزه هایی از این دست فعالیت می کنند. تاثیرگذاری این افراد تا اندازه ای است که برندهای زیادی تصمیم می گیرند برای ارتقای برندشان با این افراد همکاری کنند. در این نوشته می خواهیم به معرفی چند اینفلوئنسر خارجی بپردازیم. معرفی اینفلوئنسرهای معروف دنیا موضوع نوشته ی امروز ماست. در این نوشته مشخصا به اینفلوئنسرهایی می پردازیم که در اینستاگرام معروف هستند.اگر می خواهید با این افراد بیشتر آشنا شوید لطفا تا انتهای این نوشته همراه باشید.

اینفلوئنسر خارجی

اینفلوئنسر خارجی

اینفلوئنسر همانطور که از نامش برمی آید بر افرادی که دنبال کننده ی او هستند، تاثیر می گذارد. این تاثیر باعث می شود که آن افراد رفتار جدیدی را پیش بگیرند. مثلا تصمیم بگیرند یک محصول جدید را خریداری کنند یا رفتار جدیدی را در نوع پوشش یا سبک زندگی خود پیش بگیرند. اینفلوئنسرهای خارجی که اینفلوئنسرهای بین المللی به حساب می آیند فرصت های زیادی برای همکاری با کسب و کارها و برندها ایجاد می کنند. آنها از طریق پست و استوری و هر امکانی که اینستاگرام در اختیار آنها قرار می دهد می توانند در ارتقای یک برند یاری دهنده باشند. همکاری با این اینفلوئنسرها و ارتباط گرفتن با یک اینفلوئنسر راه و رسم به خصوصی دارد که موضوع این نوشته ی ما نیست. ما در ادامه می خواهیم در فهرست اینفلوئنسر خارجی، بهترین ها را به شما معرفی کنیم. بند بعدی را به این موضوع اختصاص دادیم.

بهترین اینفلوئنسرهای خارجی

فالور بیشتر در اینستاگرام یعنی قدرت بیشتر و همه این را می دانند. بررسی میزان تاثیر گذاری اینفلوئنسرها پارامترهای مختلفی برای سنجش دارد و نیاز به تحلیل های ویژه ای دارد که در این نوشته نمی گنجد. معیاری که ما در اینجا برای تعیین بهترین اینفلوئنسرهای خارجی در نظر گرفتیم، تعداد فالورهای آنهاست. فرض را بر این می گذاریم که یک اینفلوئنسر خارجی با تعداد فالور بیشتر احتمالا محبوب تر است و تاثیرگذاری بیشتری دارد. در این نوشته این فهرست را با نام 10 اینفلوئنسر آغاز می کنیم. در آینده این فهرست به مرور تکمیل خواهد شد.

Muradosman:

Muradosman

نام صفحه: مراد عثمان / MuradOsamann

تعداد فالور: 3 میلیون و 932 هزار

راه ارتباطی: آدرس ایمیل Osman@hypepro.ru

دسته ی فعالیت: photography

آدرس پیج اینستاگرام مراد عثمان  muradosmann است. مراد عثمان عکاس ترک تبار ساکن روسیه است. اگر به صفحه ی اینستاگرامی مراد عثمان سر بزنید عکس های زیادی می بینید که با عنوان follow me منتشر شده اند. یک چیز در تمام این عکس ها مشترک است و آن دختری است که رو به یک منظره ی بسیار زیبا ایستاده و شخصی دست او را گرفته است:

نام این دختر ناتالی زاخارو یا ناتالی عثمان همسر مراد عثمان یا یک میلیون فالور در اینستاگرام است:

آنها سرتاسر دنیا را برای گرفتن این تصاویر زیر پا می گذارند. آنها اولین عکس خود را در 18 اکتبر سال 2011 منتشر کردند. در خلال این تصاویر تبلیغات برندهای مختلف و معرفی جاذبه های گردشگری اقصی نقاط دنیا به چشم می خورد. برای آشنایی بیشتر با این اینفلوئنسر خارجی می توانید هشتگ followmeto را دنبال کنید.

JULIE SARIÑANA:

sincerelyjules

تعداد فالور:  5 میلیون 670 هزار تومان

راه ارتباطی: وبسایت sincerelyjules.com

دسته ی فعالیت: lifestyle

آدرس پیج اینستاگرام جولی سارینانا sincerelyjules است.او در صفحاتش از زندگی روزمره اش محتواهایی منتشر می کند. برندهای زیادی در زمینه های مد و فشن با او همکاری می کنند:

وبسایت این اینفلوئنسر خارجی نیز بخش های متعددی در حوزه ی فشن و مد و استایل دارد. او در زمینه ی افیلیت مارکتینگ و همکاری در فروش با برندهای زیادی فعالیت می کند. وبسایت او در این زمینه فعال تر است. او وبلاگ خودش را در سال 2009 آغاز کرد.  معروفیت او طی سالیان متمادی از همین راه ها در زمینه مد و فشن ایجاد شد.

بخوانید: چگونه اینفلوئنسر شویم؟

  • JamesCharles:
jamescharles

تعداد فالور:  22 میلیون 656 هزار نفر

راه ارتباطی: business@spinandco.com

دسته ی فعالیت: Beauty

آدرس پیج اینستاگرام جیمز چارلز JamesCharles است. او پیش از اینکه یک اینفلوئنسر خارجی در اینستاگرام باشد یک یوتیوبر معروف در زمینه ی بیوتی بلاگری است. او بعنوان یک مرد در زمینه ی آرایش فعالیت می کند و نخستین کسی است که توانست بر روی جلد مجله ی کاور گرل حضور پیدا کند. همانطور که از یک اینفلوئنسر انتظار می رود او نیز در زمینه ی تبلیغات با برندهای مختلفی همکاری دارد:

او در صفحه ی اینستاگرامش با دیگر اینفلوئنسرهای معروف اینستاگرام نیز همکاری هایی دارد:

برای مثال اینفلوئنسر تصویر بالا،  JoJo Siwa با تقریبا 10 میلیون فالور است. او یک رقصنده، خواننده و بازیگر محبوب است که مانند چارلز فعالیت خود را از یوتیوب آغاز کرده است.  در واقع جوجو سیوا معروفیت خود را بیشتر از فضای خارج از اینستاگرام دارد.کیم برلی لووییزا دیگر اینفلوئنسری است که چارلز دیکنسون در صفحه اش با او همکاری دارد. او یک خواننده ی اهل مکزیک است و 22 میلیون و 800 هزار فالور دارد. او در یوتبوب هم فالورهای بسیاری دارد. هر دوی این افراد نیز در حوزه ی خود تاثیرگذار هستند.

Joanna Gaines:

تعداد فالور:  12 میلیون و 800 هزارنفر

دسته ی فعالیت: design / Renovation

Joanna به همراه همسرش چیپ مالک و شریک برند Magnolia هستند. او به همراه همسرش پروژه های طراحی و بازسازی زیادی را اجرا کرده است. آن دو همچنین در برنامه ی HGTV نیز همکار بودند. جوآنا در پیج اینستاگرامی شخصی اش پست هایی از زندگی شخصی اش، زندگی مشترکش و  البته کودکش به اشتراک می گذارد. نحوه ی تبلیغات در اینستاگرام او نیز به سبک و سیاق سایر اینفلوئنسرها در فضای مجازیست.

پیج برند ماگنولیا که همکاری مشترک جوآنا و چیپ است شامل پست هایی در مورد محصولاتشان است. محصولات این برند در حوزه ی دکوراسیون و مد و استایل است:

Marcus Butler:

marcusbutler

  تعداد فالور:  3 میلیون و 250 هزار

دسته ی فعالیت: comedy vlogger

آدرس پیج اینستاگرام مارکوس باتلر Marcus butler است. او یک مدل و ولاگر معروف انگلیسی است. عمده ی مشهوریت مارکوس به دلیل ویدئوهای فان او در یوتیوب است. او منتشر کننده ی یک کتاب به نام hello life است. موضوع این کتاب اتوبیوگرافی مارکوس باتلر است. او همچنین برنامه های زیادی را مجری گری کرده است. او هم بنیانگذار برند nu-in است که در حوزه ی فشن و مد فعالیت می کند:

 تا به اینجای نوشته 5 اینفلوئنسر خارجی را به طور مستقیم و از طریق آنها 5 اینفلوئنسر خارجی دیگر را معرفی کردیم. اطلاعات ما در مورد این افراد به آنچه در فضاهای مجازی شان منتشر کرده اند محدود است. با این حال همانطور که گفته شد این فهرست به مرور تکمیل خواهد شد.

تبلیغات در پیج های اینفلوئنسرهای معروف دنیا

تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام خارجی از اصول مشابهی با تبلیغات در پیج اینفلوئنسر های داخلی پیروی می کند. این دو مورد در مقوله ی اینفلوئنسر مارکتینگ جای می گیرند.  شما می توانید برند خود را با کمک اینفلوئنسرهای اینستاگرام پروموت کنید. اینستاگرام صرفا یک شبکه ی اجتماعی برای به اشتراک گذاری محتوا نیست و شما بعنوان یک کسب و کار باید از سایر مزایای آن به خوبی استفاده کنید. برای اینفلوئنسر مارکتینگ بدیهی است که در ابتدا باید با اینفلوئنسر مورد نظرتان ارتباط بگیرید. البته فرض را بر این می گذاریم که شما همه ی نکات در خصوص اینفلوئنسر مارکتینگ را رعایت کرده اید. مثلا به تناسب فالورهای آن اینفلوئنسر با بازار هدف یا target market خود دقت کرده اید. همچنین بر اساس ابزارهای موجود توانستید نرخ تعامل پیج اینفلوئنسر را با روش های مختلف سنجیده اید. بعد از این موارد نوبت به ارتباط با اینفلوئنسر می رسد.در ادامه می خواهیم  چند گام تا پیدا کردن راه ارتباطی موثر با یک اینفلوئنسر خارجی را بررسی کنیم.  امید است از این طریق بتوانید با انجام بازاریابی اینفلوئنسر محور به حداکثر سود از فضای اینستاگرام برسید.

اطلاعاتی از اینفلوئنسرهای مورد نظرتان در قالب اکسل بنویسید:

شما در ابتدای امر و بعد از انجام بررسی های لازم به لیستی از اینفلوئنسرهای مورد نظرتان می رسید. اگر این اینفلوئنسرها انتخاب های نهایی شما هستند اطلاعات مربوط به آنها در یک اکسل یا هر نوع جدول دیگری وارد کنید. شاید این کار در ابتدا سخت و حتی غیرضروری به نظر برسد اما باید آن را انجام دهید. این اکسل می تواند شامل سرتیترهایی مثل موارد زیر باشد:

  • نام اینفلوئنسر خارجی
  • راه ارتباطی با ایشان شامل ایمیل، شماره مدیربرنامه و وبسایت
  • آیدی ایشان در سایر شبکه های اجتماعی در صورت وجود
  • آخرین باری که به هر نحوی توانستید با این اینفلوئنسر ارتباط داشته باشید
  • نحوه ی برخورد ایشان با شما؛ گرم و صمیمی یا سرد و خشن!

آنها را پای پست هایتان منشن کنید:

فراموش نکنید که نهایتا اینفلوئنسرها اشخاصی مانند ما هستند که در اینستاگرام معروف شده اند. آنها از هر توجهی از سمت مردم استقبال می کنند. البته انتظار نداشته باشید که آنها با تعداد فالورهای بسیار بالایشان سریعا به سمت کاری که کرده اید توجهشان جلب شود. البته توجه کنید که این منشن کردن نباید بی ربط به موضوع پست شما باشد. در واقع نباید به صورت اسپم کار کنید. حتی اگر بتوانید موضوعاتی مختص به آنها در پست هایتان داشته باشید تلاش شما موفقیت آمیز تر خواهد بود. حتی می توانید چندین شخص را در یک پست اینستاگرامتان منشن کنید. البته در برخورد با اینفلوئنسرهای خارجی به تناسب زبانی هم دقت کنید.

برای اینفلوئنسر مورد نظرتان ارزش خلق کنید:

این مورد به روحیات اینفلوئنسر مورد نظر شما ارتباط مستقیمی دارد. در این مورد ارک اینفلوئنسری وجود دارد که واقعا او را دوست دارید و بسیار تاثیرگذار است این کار را برایش انجام دهید. در مورد زندگی او اطلاعاتی به دست بیاورید. مسلما این موضوع برای هر شخصی ارزشمند است. داستان زندگی او را به صورتی خلاقانه در بیاورید. هر چه این کار با موضوع کسب و کار شما همخوانی بیشتری داشته باشد در نهایت به نفع شما خواهد بود. اما دقت کنید که خلاقیت واقعا مهم است. حال این هدیه ی خلاقانه را به دست او برسانید. نیازی به تحویل حضوری نیست. حال تصور کنید اینفلوئنسر محبوب شما به قدری به وجد آمده باشد که کار شما را در اینستاگرامش معرفی کند،‌کار تمام است،‌ افراد زیادی شروع به سرازیر شدن به سمت شما می کنند. احتمالا نمونه از این موارد را در اینستاگرامتان دیده اید.

برای اینفلوئنسر ویدئو ارسال کنید:

یک اینفلوئنسر با حجم فزاینده ای از پیام های ورودی روبروست. در این میان این پیام ها متن ها و عکس ها و موارد بسیاری یافت می شود. بدیهی است که نمی توانیم انتظار داشته باشیم اینفلوئنسر مورد نظر ما به تمامی این پیام ها برسد. در این میان یک روش هوشمندانه برای جلب توجه او وجود دارد و آن ارسال ویدئو برای آنهاست. باز کردن ویدئو در اینستاگرام راحت تر است و با لمس تنها یک آیکون در دایرکت اینستاگرتم امکان پذیر می شود. حال اگر شما نهایت خلاقیتتان را در این ویدئو به کار بگیرید می توانید نظر اینفلوئنسر مورد نظرتان را جلب کنید. در این ویدئو که بر کوتاه بودن آن تاکید می کنیم اطلاعات دقیقی از آنچه هستید و آنچه از آنها انتظار دارید بیان کنید.

ارسال هدیه و یا محصولاتی از برندتان به رایگان برای اینفلوئنسر، حضور فعال در پای پست های آنها در اینستاگرام به صورتی که کامنت شما توجه آنها را واقعا جلب کند و همه ی مواردی که در بندهای بالا گفته شد باعث می شود که بالاخره در ذهن آنها جایی باز کنید. دقت کنید که برند شما به قدر کافی خوب هست که تصمیم گرفتید از اینفلوئنسرها برای رشد و ارتقای آن کمک بگیرید. اختلافات فرهنگی با اینفلوئنسر خارجی را همواره مدنظر داشته باشید و سعی کنید از این اختلافات نیز خلاقانه بهره بگیرید.در نهایت برای پاسخ گرفتن صبر کنید. دیده شدن در بین خیل پیام های مربوط و نامربوط واقعا دشوار است و شما باید سختی های آن را به جان بخرید.

سخن پایانی

اینفلوئنسر خارجی موضوع این نوشته ی ما بود که در آن سعی کردیم معروف ترین آنها را به شما معرفی کنیم. دقت کنید که این افراد برای رسیدن به جایگاه سالهای زیادی تلاش کرده اند و توانسته اند ارتباط خوبی با خیل عظیم فالورهایشان برقرار کنند. در صورتیکه بتوانید ارتباط خوبی با آنها بگیرید می توانید رشد و ارتقای برند خود را تضمین شده فرض کنید. هر چند انجام این کار در واقع دشوار تر از آن است که فکر می کنید. در اغلب مواقع برای پروموت برند شما توسط یک اینفلوئنسر باید هزینه های گزافی پرداخت کنید. در هر صورت فهرست درج شده در این نوشته به مرور تکمیل می شود. اگر اینفلوئنسری وجود دارد که دوست دارید اسم او را در این فهرست ببینید در بخش نظرات نیز با ما همراه باشید.

سوالات متداول

بهترین اینفلوئنسرهای خارجی چه کسانی هستند؟

فارغ از سلبریتی ها که شامل بازیگران سینما و تلویزیون و ورزشکاران بسیار معروف هستند، اینفلوئنسر خارجی به کسی می گوییم که در اینستاگرام معروف شده است. افراد زیادی در این دسته جای می گیرند که در زمینه های مختلفی اعم از فان، مد و فشن، گردشگری،‌آرایشگری و مواردی از این قبیل فعالیت می کنند.

آیا تبلیغات در پیج های اینفلوئنسرهای خارجی خوب است؟

اینفلوئنسر مارکتینگ از شناخته شده ترین روش های بازاریابی و ارتقا برندهاست. اینفلوئنسرهای خارجی نیز از این قاعده مستنثنی نیستند. یعنی در صورتیکه اصول بازاریابی را رعایت کنیم تبلیغات در پیج اینفلوئنسر خارجی رشد و ارتقا کسب و کار ما را سبب می شود. منظور از اصول هماهنگی فالوورهای اینفلوئنسر با مخاطبان هدف ما، بررسی میزان صمیمیت و نرخ تعامل در پیج اینفلوئنسر و تاثیری که وی بر فالورهایش دارد طی یک مدت معلوم، هماهنگی موضوع فعالیت او با کسب و کار ما و مواردی از این قبیل است.

چگونه در پیج های اینفلوئنسرهای خارجی تبلیغ انجام دهیم؟

برای اینکار در ابتدا باید با او ارتباط بگیرید. ارتباط گرفتن با اینفلوئنسرها معمولا ساده نیست اما با به کارگیری ترفندهایی که در این نوشته به آنها پرداختیم و البته ترکیب آن با خلاقیت خودتان می توانید توجه یک اینفلوئنسر را به نحوی جلب کنید که برای معرفی و ارتقای کسب و کار شما صادقانه تلاش کنید. فراموش نکنید که مرز بین جلب کردن توجه و ورود به فعالیت های اسپم بسیار باریک است.

محمدرضا حبیبی

علاقه مند به دنیای جذاب وب و عوض تیم تخصصی تبلیغ‌چه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا